Naše citlivé U a A body | e15.cz

Naše citlivé U a A body

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Že jste o nich nikdy neslyšeli? Body U a A jsou citlivá místa v pochvě, díky kterým může žena zažít maximální uspokojení.

Některé ženy ale neví, jak a kde tyto body hledat, nebo je zamění za bod G (článek Všechno o bodu G). Stojí ale rozhodně zato tyto body nalézt, protože jejich stimulace je pro většinu žen zárukou orgasmu.
Nejprve je třeba vyprázdnit močový měchýř a pak vy nebo váš partner zasuňte dva prsty do pochvy a prozkoumejte její přední stranu. Body se lépe hledají, pokud druhou rukou stlačíte břicho.

Bod U
Bod U naleznete asi 2,5 cm od poševního vchodu. Pokud budete tento bod dráždit, zpočátku se může dostavit pocit nucení na močení, ten však brzy vymizí. Bod U bývá často zaměňován za bod G, ten však leží ještě za tímto bodem.

Bod A
Bod A se nachází mezi bodem G a děložním čípkem. Tento bod se nejlépe stimuluje v pozici, kdy žena sedí na židli nebo okraji postele a muž do ní pronikne zepředu.

Bod G
Bod G jsme podrobně probrali v minulém článku, takže jen pro zopakování. Je to místo ve tvaru fazole, které se nachází přibližně 5 cm od poševního vchodu a nejlépe se hledá v poloze, kdy žena klečí a partner k  ní přistupuje zezadu. V podstatě na začátku pochvy leží bod U, za ním bod G a teprve za ním bod A.

Na ženském těle je mnoho citlivých míst, jejichž stimulací může žena prožívat slastné pocity nebo přímo orgasmus. Stojí tedy určitě zato tyto body hledat a nalézt.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video