Naše citlivé U a A body

Že jste o nich nikdy neslyšeli? Body U a A jsou citlivá místa v pochvě, díky kterým může žena zažít maximální uspokojení.
Naše citlivé U a A body
4.2.2005 0:00 |

Některé ženy ale neví, jak a kde tyto body hledat, nebo je zamění za bod G (článek Všechno o bodu G). Stojí ale rozhodně zato tyto body nalézt, protože jejich stimulace je pro většinu žen zárukou orgasmu.
Nejprve je třeba vyprázdnit močový měchýř a pak vy nebo váš partner zasuňte dva prsty do pochvy a prozkoumejte její přední stranu. Body se lépe hledají, pokud druhou rukou stlačíte břicho.

Bod U
Bod U naleznete asi 2,5 cm od poševního vchodu. Pokud budete tento bod dráždit, zpočátku se může dostavit pocit nucení na močení, ten však brzy vymizí. Bod U bývá často zaměňován za bod G, ten však leží ještě za tímto bodem.

Bod A
Bod A se nachází mezi bodem G a děložním čípkem. Tento bod se nejlépe stimuluje v pozici, kdy žena sedí na židli nebo okraji postele a muž do ní pronikne zepředu.

Bod G
Bod G jsme podrobně probrali v minulém článku, takže jen pro zopakování. Je to místo ve tvaru fazole, které se nachází přibližně 5 cm od poševního vchodu a nejlépe se hledá v poloze, kdy žena klečí a partner k  ní přistupuje zezadu. V podstatě na začátku pochvy leží bod U, za ním bod G a teprve za ním bod A.

Na ženském těle je mnoho citlivých míst, jejichž stimulací může žena prožívat slastné pocity nebo přímo orgasmus. Stojí tedy určitě zato tyto body hledat a nalézt.

Autor článku: Redakce
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Honza | 5.10.2017 09:42

Jak na mokry orgasmus a bod G? ??

třísla | 9.10.2012 14:14

sdf

svmm | 30.11.2006 12:39

zenska ejakulace

Katie | 7.9.2006 20:12

G

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění