Nástrahy letního sexu | e15.cz

Nástrahy letního sexu

ZDROJ: Ženy - E15

Josef Kraus

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Sex během léta bývá o to zajímavější, že se nemusíte nutně zaměřovat pouze na pohodlí vašeho příbytku. Zadek už vám neumrzne, zánět močových cest také tolik nehrozí, takže se lze směle oddávat radovánkám v přírodě, na terase, v bazénu nebo kdekoli se vám zachce. Ne vždy se ale musí vše podařit a sex se kvůli nejrůznějším nástrahám může pěkně zkazit.

Hmyz

Zřejmě tím nejčastějším, nejotravnějším a nejnepříjemnějším, s čím se můžete během letního sexu setkat, je obtěžování hmyzem. Ten je doslova všudypřítomný, a to i v betonem vylitých městských zástavbách. O to horší je to na louce, v lese či u rybníka. Navíc během milostných výkonů se zadýcháte, zahřejete a zpotíte, což jen přivábí více a více hmyzu.

Pokud si odnesete jen komáří štípnutí, pak můžete mluvit o štěstí. V horším případě se potkáte s nepříjemným a bolestivým kousancem ováda nebo bodnutím včely či vosy. Pokud máte navíc na štípance alergii, pak se můžete dostat do velikých problémů, za něž sex na mezi nestojí.

Nemusí jít zrovna o život, aby i neškodný hmyz působil velice otravně, a jeho odhánění velice rychle zkazí milostnou atmosféru. Představte si, jak v nejlepším váš partner začne máchat kolem sebe rukama, nebo se plácat po zádech, aby zabil něco, co mu aktuálně skutečně pije krev.

Trávy, byliny a další kvítka

Další nástrahou letního sexu bývají v mnoha případech na první pohled nevinné rostliny. Ty totiž milostné hrátky dokáží velice zkomplikovat. V prvé řadě alergickou reakcí jednoho či obou z páru. Kdo má alergii na pyl, nechť si dává pozor na dovádění v přírodě během sezóny toho či onoho alergenu.

Jinou nepříjemností, kterou mohou rostliny způsobit, je požahání či pobodání. Vyválet se někde v kopřivách nebo bodláčí, to uvítají snad jen jedinci orientující se na sado-maso hrátky. Vyplatí se tak před samotným aktem důkladně prohlédnout terén a vybrat vhodné podloží, abyste pak nezažili, jaké to je mít osinu v zadku.

Sluníčko a teplíčko, to může být peklíčko

Přestože vyšší teploty, sucho a slunečno vybízí k letnímu dovádění, tyto faktory mohou způsobit milujícímu se páru nemalé nepříjemnosti. Ostré a silné slunce kolem poledne totiž vůbec není vhodné na milostnou aktivitu. Riziko spálení je zejména na počátku léta nemalé.

Ovšem i opálení jedinci mohou přijít k újmě. Pokud neprožili léto na nudistické pláži, hrozí jím popálení sněhově bílého zadku, v případě dam také poprsí. Je tedy třeba se preventivně mazat ochrannými krémy, ale kdo by na takové věci ve víru vášně myslel?

Vysoké teploty v kombinaci s tělesnou námahou, kterou při sexu nutně vyvinete (nebo alespoň se předpokládá, že vyvinete), pak mají na svědomí přehřívání organismu až dokonce úpal. Jakkoli vypadají scény pornografických snímků odehrávající se v sauně lákavě, při skutečně velkém teple můžete při milování klidně omdlít nebo se pozvracet.

Alkohol, nezávaznost a zklamání

Největší nástrahou letních lásek a letního sexu je pochopitelně to, že lidé v tomto období mají mnohem větší tendenci k nezávaznému laškování, promiskuitě a jednání v alkoholovém či jiném opojení. Léto, prázdniny a dovolená jsou prostě specifický čas. Čas uvolněných mravů, experimentů a nezávaznosti.

Na nějakém večírku, hudebním festivalu nebo venkovské zábavě snadno podlehnete pokušení a vyspíte se s někým, koho ani pořádně neznáte. Kvůli tomu mnozí lidé pocítí druhý den morální kocovinu, zklamání z toho, že o ně jejich partner z minulé noci (nyní střízlivý) nemá zájem, nebo je začne hryzat svědomí, že někoho podvedli.

Riziko nemocí

S nezávazným sexem, letními flirty, uvolněností mravů a hladinou alkoholu samozřejmě stoupá pravděpodobnost, že se při nějakých horkých hrátkách doslova opaříte nějakou nepříjemnou pohlavní chorobou. Riziko samozřejmě stoupá, pokud dojde na sex v cizích destinacích s cizí osobou.

Je to jak v té anekdotě, kdy si tři kamarádi vyprávějí, co si přivezli z dovolené. Jeden z Egypta vodní dýmku, druhý z Turecka zlatý řetízek a třetí z Thajska kapavku. Alespoň minimální držení se při zemi z hlediska ochrany zdraví je tak u letního sexu skutečně na místě.

Autor: Josef Kraus

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery