Natočte si svůj vlastní erotický film | e15.cz

Natočte si svůj vlastní erotický film

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Chtěli byste s partnerem shlédnout erotický film, ale stud vám brání půjčit si videokazetu? Nebo často komentujete scény s tím, že vy byste to zvládli lépe?

Ne každý je příznivcem těchto více než lechtivých snímků a při milování dává přednost romantice rozsvícených svíček před rozsvícenou obrazovkou videa, kde se svíčky mohou objevit spíše jako náhrada vibrátoru než jako intimní kulisa.

Na druhé straně se najde spousta těch, kteří beze studu sáhnou v oddělených policích videopůjčoven po kazetách s obaly, které dávají jasně najevo, jaký obsah lze očekávat.

 Mezi takové, kteří vyhledávají tento druh vzrušení, patří i Simon a Petra: „Jsme spolu už více než čtyři roky a je pravda, že časem už náš sex nebyl tak náruživý jako dřív. Proto jsme hledali způsob, jak naši vášeň znovu rozproudit. To byl taky důvod, proč jsme jednoho dne navštívili půjčovnu a domů si přinesli první pornokazetu. Sice jsme měli zpočátku trochu smíšené pocity, ale kazeta nás nažhavila tak, jako se to nestalo už dlouho předtím. Průběžně jsme pak navštěvovali další videopůjčovny, zkoušeli kazety s různými druhy milování, inspirovali jsme se scénami, poznali spoustu nových poloh a také jsme je hned zkoušeli. Byl to Simon, kdo jednoho dne navrhnul, abychom se natáčeli při milování na video. První scéna dopadla katastroficky, nebyli jsme schopni pohybu a připadali jsme si směšně. Ty další už dopadly lépe. Není to samozřejmě o tom, že by se náš sexuální život smrsknul na natáčení kazet, to v žádném případě, ale čas od času si ho tímto způsob zpestříme. “

 A jaká mohou být úskalí nebo jaké se mohou vyskytnout problémy?
“Jednou se nám stalo, že k nám na návštěvu přišli známí a my jim chtěli pustit naši letní dovolenou. Obal byl označem správným nápisem, bohužel kazeta uvnitř byla zcela jiného obsahu. Samozřejmě jsme video hned vypnuli, nicméně i ta chvilka stačila, aby naší návštěvě bylo jasné, co obsahuje. Byl to pořádný trapas. Od té doby označujeme nejenom obal, ale i samotnou kazetu hvězdičkou, aby se nám příště už nic podobného nestalo.

Pokud jste se právě inspirovali, shledali jste tento druh zpestření vašeho sexuálního života zajímavým a chcete si také natočit společnou kazetu, pak nezapomeňte, že:

Nebudete mít samozřejmě žádného kameramana ani režiséra, kazeta bude stát na jednom místě a bude zabírat tu část místnosti podle toho, kam ji umístíte. Proto je vhodné toto místo nejprve trochu upravit a naaranžovat, pokud nechcete, aby kazeta působila příliš amatérsky. Na postel naaranžujte polštáře, převlečte nový přehoz a vyhoďte z ní vašeho rozvalujícího se psa nebo kočku.
Pokud se necítíte příliš jistě a spíše než na milování myslíte na to, že kamera právě zabírá váš tučnější zadeček, oblečte si rozepnutou košili nebo sexy košilku, vždyť nemusíte být úplně nazí. Můžete také ztlumit osvětlení, ale ne příliš, kamera potřebuje světlo.
Pusťte si nějakou hudbu, aby vaše kazeta měla atmosféru, zpočátku se zcela jistě budete stydět a tak budete raději mlčet, proto je hudba nezbytná k tomu, aby tvořila zvukovou kulisu.
A jako poslední tip: Pokud máte děti, kazetu dobře uschovejte.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video