Nažhavte ho! Co muži v posteli potřebují? | e15.cz

Nažhavte ho! Co muži v posteli potřebují?

ZDROJ: Ženy - E15

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Chcete návod jak udržet svého milého při chuti a jaké zbraně na něho platí, aby byl stále nažhavený? Záleží na tom, kolik je muži let, protože mlaďoch je k sexu připravený neustále, zatímco muž v nejlepších letech potřebuje erotické stimuly.

Sex je pro dvacátníka potřebný jako jídlo či spánek

O křivce mužské potence je známo, že vrcholem je věk do dvaceti let a po třicítce již chuť na sex začne zvolna klesat. Pochopitelně, bujarý muž okolo dvacítky má bohaté zásoby testosteronu a téměř adolescenční vzrušivost na jakýkoliv letmý sexuální podnět. Zkrátka, takový milenec je výkonný superman, ale také je pravda, že kvantita výrazně převyšuje kvalitu. Ale co si budeme namlouvat, jsou životní období, kdy právě o to jde a měli bychom si je oba co nejvíc užít.

Pro mladého muže dobrý sex znamená sexu co nejvíc, kdekoliv, ráno, v poledne, večer (a někdy i mezitím). Co se týče chuti není potřeba nic řešit, jediným problémem je předčasná ejakulace a prodloužení slasti co nejdéle. I když, v tomto věku se každý orgasmus počítá a není důležité, zda to bude hodinová tantrická meditace nebo rychlovka v koupelně.

Takže - vyhněte se příliš dlouhé předehře, praktikujte polohu žena nahoře a pamatujte si, že teplou večeři pořídíte třeba ve fastfoodu. Jistý úspěch zaručí uspokojení rukou, outdoorový sex, společná masturbace a sledování porna. A ten pocit, že vás pomiluje kdykoliv si vzpomenete´si vychutnávejte plnými doušky. Za pár let už to může být jinak.

Ambiciózní třicátník rád brousí v neznámých vodách

Chlap po třicítce začíná budovat rodinu, vztahy, kariéru, dům, šetří na byt a vůbec se věnuje jistotám, na kterých chce postavit zbytek svého života. A buduje si i sexuální vzdělání, přičemž poznání jeho vlastního i ženského těla v tomto období dosahuje vrcholu. Bohužel často, přestože je v nejlepších letech, si dodělává doktorát, dostavuje podkroví, vede firmu a tak dále.

Přes všechny povinnosti, které ho omezují v bezbřehém užívání radostí života se pro něj sex stává pouhým prostředkem k odbourání stresu a jistému druhu relaxu. Třicátník má již většinou stálou partnerku či manželku, a proto ho potěší jakýkoliv experiment evokující mladé časy, čímž se rozumí divoké zážitky za svobodna. Proto si klidně můžete dovolit cokoliv nečeká, co jej překvapí a vydráždí až k nepříčetnosti. K nejžhavějším praktikám patří dobrý orální sex, dvojsmyslné narážky (pošlete mu dráždivou esemesku během dne), krásné sexy prádélko a potajmu připravte romantický večer s dobrou večeří a následnou masáží.

Jasné, miluje vás takovou, jaká jste, ale nejvíc ocení vše, co ještě nezažil, a pozor, patří k tomu i „splynutí duší“ při sexu. Třicetiletý chlap vás totiž spolehlivě dovede k orgasmu, počká na správný čas, vychutná si to a zná své reakce. Tak co ještě chtít víc?

Ukažte mu, že vás sex baví

Čtyřicátník je chlap v tom nejlepším věku, lépe řečeno je sebejistý, poučený životem a proto se s ním žena cítí dobře a bezpečně. Na druhou stranu se někteří v okamžiku, kdy překročí magickou čtyřicítku ocitají na určité hranici, kdy si začnou připouštět starosti jaksi sami o sebe. Objevují první šediny, nemoci, k tomu se přidají obavy ze ztráty erekce a ještě k tomu fakt, že mládí a erotické dovádění mizí v nedohlednu.

Máte-li doma právě takového pesimistu, neházejte flintu do žita. Chce to jen malilinko nakopnout a charismatický čtyřicátník se může stát ve vaší posteli tím nejlepším, co jste kdy zažili, bez ohledu jeho i váš věk. Stačí si uvědomit, že ovládá všechny nuance kvalitního sexu a servíruje delikatesy, na které se nezapomíná.

Vydrží nekonečně dlouho, nemusíte do něj nalévat hektolitry sebevědomí, stačí, když bude vidět, že vás to baví a že si to užíváte. Laskavě bude pracovat na vašem orgasmu, a když bude tvrdit, že je pro něj důležitější než ten jeho, slupnete mu to i s navijákem. Buďte uvolněná, ochotná a užijte si jeho moc nad vámi. Úžasné na zkušeném chlapovi je, že vás dovede přesně tam, kam chce on, a zároveň vám ponechá pocit, že je to vaše zásluha.

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video