Nejhorší dárky pro muže | e15.cz

Nejhorší dárky pro muže

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ať už se blíží Vánoce, narozeniny, svátek nebo třeba výročí - vybrat ten správný dárek pro svého partnera rozhodně není jednoduchá záležitost.

 Přála byste si být alespoň na chvíli v jeho kůži a zjistit, co by si doopravdy přál? Začněme tím, jaké dary si většina mužů zcela jistě nepřeje:

  • Stop dárkům, které si přejeme více my než náš partner! Kupte si je raději samy a ušetřete ho předstírání falešné radosti. Váš muž by si mohl myslet, že ho vlastně vůbec neznáte.
  • Stop čistě praktickým věcem! Sprchový gel, aby partner voněl? Oblečení, aby vám neudělal ostudu? Ponožky, boxerky, rukavice a čepice - prostě proto, že je potřebuje? To vše je jistě důležité, ale vůbec nesplňuje kritéria dárku, ze kterého by měl mít dotyčný radost.
  • Ne vše, co se líbí vám, se musí líbit i vašemu partnerovi. Už jste někdy zažila, že by se rozplýval nad barevnými svícínky, sadou čajového porcelánu nebo nad vaší společnou fotkou z dovolené v roztomilém rámečku?
  • Raději ani neuvažujte o dárku, který nepřímo naráží na partnerovi nedostatky! Permanentka do fitness klubu, protože si myslíte, že by se měl více hýbat, nebo vitaminové doplňky podporující růst vlasů, protože máte pocit, že vašemu muži prořídly vlasy - to nejsou dárky, které by potěšily.
  • Každoroční přírůstek opuštěných zvířat je takovým vánočním evergreenem. Pokud si nejste na sto procent jistá, zda by si váš partner živého tvora přál, raději o této variantě dál nepřemýšlejte. Zvířata jsou často těmi nejnešťastnějšími dárky.

Nevěšte hlavu, pokud jste zrovna o těchto věcech uvažovala! Máte možnost své plány v klidu přehodnotit a vybrat dárek, za který vás bude muž milovat…

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video