Nejzajímavější sexuální rekordy a kuriozity | e15.cz

Nejzajímavější sexuální rekordy a kuriozity

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nejen odvětví sportu, vědy a přírody mají nárok na zapisování rekordů. I intimní stránky lidského života bývají často předmětem různých zkoumání a záznamů. Vybíráme zde pro vás ty nejpikantnější příklady.

Na velikosti záleží


Velikost intimních partií je častým tématem diskuzí mezi muži i ženami. Každý na ni má jiný názor. Opravdový extrém ale nefavorizuje zřejmě nikdo.
 
Je samozřejmě velice sporné určit rekord pro velikost penisu vzhledem nedostatečné dokumentaci, různým fantaskním údajům ze zemí třetího světa, medicínským anomáliím apod. Obecně bývá uznáván záznam doktora Roberta Dickensona, který u jednoho zkoumaného objektu naměřil délku penisu 34 cm a šířku 16 cm.

Jestli si u těchto čísel říkáte, že co je malý, to je hezký, tak je třeba uvést i opačný rekord. Tím je délka pouhý 1 cm. Navzdory tomuto mikropenisu ale může být ještě hůř. Porucha, která se nazývá kongenitální hypoplazie penisu, způsobuje, že penis je skryt uvnitř pubické oblasti a není tak vlastně vůbec vidět. I velikost u žen se zaznamenává. Rekord s velikostí vagíny drží skotská „obryně“ Anna Swanová, která svému rovněž obrovskému muži porodila dítě s obvodem hlavy 48 cm! Výsledek si vypočítáte jistě sami.

Jen pro zajímavost lehce odbočíme do světa zvířat, kde se největším penisem vzhledem k tělesným rozměrům pyšní měkkýš Vilejš Stvolnatý. Jeho nástroj lásky je 42krát větší, než je on sám. Absolutně největší penis má ale Plejtvák obrovský, jehož pohlavní úd měří 3 metry.

Orgasmus v číslech


I vrchol lidského sexuálního snažení je zkoumán a jeho extrémní projevy byly zaznamenány. 16 je číslo, které označuje nejvyšší počet dosažených vrcholů jednoho muže za dobu jedné hodiny. To je tři a tři čtvrtě minuty na jeden orgasmus. Téměř kontinuální vyvrcholení bylo zaznamenáno u jedné ženy, které lékaři změřili 134 orgastických stahů během jedné hodiny. Za tu dobu z toho musela být opravdu „úplně hotová“. Nejdelší výstřik ejakulátu byl změřen jistému Horstu Schulzovi a činil 5 metrů a 71 centimetrů.

Pokud by vás zajímalo, jak rychlý je vlastně mužský výstřik, tak průměrně se jedná o 45 kilometrů v hodině. Žádný div, že si ženy tak stěžují při zásahu do oka. Nejen muži ale bývají středem pozornosti. I málo častá ženská ejakulace je měřena a její nejdelší dostřel byl celé 3 metry. Jiná žena, Michelle Monaghanová z Los Angeles, se zase zapsala do sexuologických knih tím, že jí bylo po velkých radovánkách z žaludku vypumpováno 0,96 litru spermatu.

Že sperma vede k oplodnění ví už dnes díky sexuální výchově na školách každé malé dítě. Na vlastní kůži si to ale vyzkoušel nejmladší otec Sean Steward z Anglie, kterému bylo při narození jeho syna pouhých 12 let. Sex může být i společenskou zábavou. Slečna s přezdívkou Houston stihla během deseti hodin obšťastnit 620 mužů a to pro potřeby pornofilmu, který tak Houston zajistil důkazní materiál pro její výkon. Na druhé straně herec John Dough ze stejných důvodů stihl vystřídat 101 žen.

Trocha nebezpečí


Za nejnebezpečnější sexuální techniku pro samotáře se obecně považuje tzv. autoerotická asfyxie. Jedná se o praktiku, při které bývá zaškrcováním a dušením zabraňováno přísunu krve do mozku a vzduchu do plic, což zvyšuje sexuální prožitek při masturbaci. Problém je, že tato technika je životu nebezpečná. Lidé takto často upadnou do bezvědomí a udusí se. Doplatil na to i herec David Carradine, který se proslavil seriálem Kung Fu a filmem Kill Bill, když letos zahynul v důsledku uškrcení.
 
Jako extrémně nebezpečná praktika pro páry je prezentována technika provozovaná japonskými prostitutkami. Nebezpečná je právě pro prodejné ženy a zákazník si tak musí pořádně připlatit. Jedná se o to, že žena se ohne a ponoří si hlavu do vody. Zákazník do ní vstoupí zezadu a začne si užívat vaginálních křečí kolem svého penisu způsobených tím, jak ženské tělo reaguje na stav blízký topení. Prostitutka se pak sama vynoří těsně před tím, než upadne do bezvědomí.

I kriminalita má svá nej


Zajímavá je rovněž exkurze do temnější stránky lidské sexuality – té ilegální. Podle dostupných statistických dat je nejvíce znásilnění každoročně provedeno v Jihoafrické republice. Ovšem slovo „dostupných“ zde není uvedeno náhodou. Dá se předpokládat, že u řady zemí, kde dlouhodobě zuří ozbrojené konflikty (např. Kongo), je situace mnohem horší. Relevantní data ovšem chybí. Nechybí ale policejní záznam a soudní spis o největším znásilňovateli posledních dvaceti let.

Muhammad Mustafa Tabet, policejní důstojník z Maroka, byl souzen za znásilnění 518 žen během sedmi let (odhadovaný počet obětí je však až dvojnásobný), za což si vykoledoval rozsudek smrti. Rekordmanem v oblasti nejdelšího trestu za sexuální zločin je ale Američan Charles Robinson. Ten, jakožto známý recidivista, dostal za sexuální útok na tříletou holčičku 30 000 let (sic!) odnětí svobody.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video