Netradiční místa na sex – okořeňte si život | e15.cz

Netradiční místa na sex – okořeňte si život

ZDROJ: Ženy - E15

Josef Kraus

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ložnice už vás omrzela a sex na posteli vám připadá fádní a stereotypní? Můžete si vylepšit svůj sexuální život změnou prostředí, v němž se oddáváte milostným radovánkám.

Postel a ložnice je standard, který ve většině případů dostačuje i vyhovuje. Ovšem zpestření sexu v podobě vyzkoušení netradičních míst je pro nemalou část párů časem více než atraktivní. Je samozřejmě věcí subjektivního posouzení, co se vnímá pod pojmem netradiční.

Zarytým puritánům přijde netradiční sedačka v obýváku, zatímco pro někoho jiného je to zcela běžná klasika. Obdobně to je s koupelnou. Hrátky ve vaně nebo na pračce jsou celkem časté. Z toho důvodu vám nyní přinášíme několik tipů na ta opravdu méně tradiční místa na sex.

Balkon a terasa

Nemusíte ani opouštět jinak zcela běžné ubytovací prostory a vaše milování dostane nádech adrenalinu a pocitu něčeho zakázaného. Stačí jen otevřít dveře z pokoje a zajít na lodžii, balkon či terasu. Sex na takovém místě, které není ani soukromé, ani veřejné, poskytuje nejen čerstvý vzduch, ale také pocit nejistoty a obav z přistižení.

Kouzlo toho, že jste už v podstatě venku, ale ještě ne úplně, a že je vaše soukromí stále různými způsoby chráněno, ale zahlédnuti být můžete, je pro mnoho párů značně stimulující. Musíte se samozřejmě poprat s nepříznivými přírodními a rozměrovými podmínkami, které mohou nastat, ale výsledek stojí za to. Jen pozor tehdy, nacházíte-li se v přízemí.

Auto

Subjektivně mohou působit i tradice a kultura. Zatímco pro Američany je sex v autě něco, co někdy zažil prakticky každý, v naší domovině to není zdaleka standardem. Američané prostě v autech žijí a je to pro ně přirozené prostředí. Automobily v ČR často nemají tak velké rozměry a Češi automobilovou dopravou nevnímají tolik jako součást života.

To je také důvod, proč je pro řadu lidí u nás auto skutečně netradičním prostředím pro sex. Nenabízí sice kdovíjaký komfort, často se řadicí páka připlete tam, kam nemá, ale pro zpestření nějakého zajímavého výletu je sex v autě jak dělaný. Stačí zajet někde bokem nebo do přírody a o zábavu máte postaráno.

Výtah

Výtah je svým malým prostorem velice intimním místem. Ve vyšších budovách výtah jede delší dobu a hlavě se dá jedním kouzelným tlačítkem v mezipatře zastavit. Právě v tuto chvíli může nadejít vaše chvíle. Toto prostředí pochopitelně nabízí jen omezené chvíle rozkoše, a to jak z hlediska prostorového, tak z hlediska časového.

U výtahu se dá předpokládat, že jej budou chtít využívat i jiní lidé, takže je vhodné zkusit jen nějakou tu rychlovku, navíc v době málo frekventované na užití výtahu. Vyvarujte se raději starých panelákových výtahů s prosklenými dveřmi a také moderních výtahů v komerčních budovách se zabudovanou kamerou. Následky by jinak mohly být nepříjemné.

Park

Venku se začíná pozvolna oteplovat, přichází k nám konečně jaro, příroda je v rozpuku a lidé samozřejmě taky. Teplé počasí si přímo říká o nějaký ten outdoorový sex. Pěkná mez někde u potoka je sice lákavá, ale pro hledače netradičních míst málo atraktivní. Taková lavička v parku už může být zajímavější.

V nočních hodinách zde bývá menší provoz, zpravidla není vidět na takovou dálku, a když zůstanete maximálně oblečení a ve správné poloze, budete k nerozeznání od ostatních běžně se muchlajících párů. Co na tom, že vy v tom parku zrovna děláte něco mnohem víc, než pubertální mládež.

Zkušební kabinka v obchodě

Toto místo je pro zkušené fajnšmekry. Zkušební kabinka v obchodě se spodním prádlem přímo vybízí k nějakým vzrušujícím zážitkům. Prostor a podmínky dost podobné těm ve výtahu. Zvýšené riziko přistižení a řádné ostudy může na někoho působit stimulačně, ovšem ostatní by si podobné laskominy měli pořádně nechat projít hlavou.

Prostředky hromadné dopravy

Jedete-li lidupustou noční tramvají, alkohol v krvi a tma venku jen umocňuje vaši touhu, pak může dojít na nějaký ten sex v prostředku hromadné dopravy. Velice populární v tomto jsou také noční dálkové autobusy a vlaky, protože vzdálenost a čas mezi jednotlivými zastávkami bývá větší.

Rovněž průchod průvodčího lze vysledovat. U MHD hrozí nebezpečí, že kdokoli vstoupí na další stanici do vozu, nebo si vás všimne řidič. Z toho důvodu je mnohem praktičtější a bezpečnější jen sex rukou, případně pusou. Ten se dá totiž zajistit tak, aby ani případný narušitel nemusel okamžitě zpozorovat, co se v dopravě děje.

Kino

Díky rozšiřování multiplexů o mnoha sálech s téměř kontinuálním promítáním všeho možného lze navštívit bez větších problémů takové projekce, při nichž bude diváků natolik málo, že vám to umožní sex v odlehlejší části hlediště. Přítmí kinosálu zneužil pro nějaký ten polibek či osahávačku snad každý.

Patří to k běžným věcem v našich kulturních podmínkách. Sex v kině je ale už mnohem méně tradiční. Přitom podmínky pro něj nemusí být vůbec špatné. V ideálním případě naleznete kino téměř prázdné, s pohodlnými sedačkami a zvukovou kulisou filmu natolik silnou, že přehluší většinu vašich vlastních projevů.

Autor: Josef Kraus

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video