O malém kašpárkovi a velkém divadle | e15.cz

O malém kašpárkovi a velkém divadle

ZDROJ: Ženy - E15

Jana Michlová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Fejeton. Pohled ženy na jednu z nejčastěji probíraných "pánských" problematik.


Před pár týdny jste si mohly přečíst něco o průměrných mírách pánských pohlavních orgán;. To, do jaké míry jakékoli průměrné hodnoty vypovídají o světě kolem nás, je otázka spíše pro statistiky. Nás, racionální ženy, zajímá praxe. Takže jak to je, skutečně dokáže i malý kašpárek zahrát velké divadlo?

Nebudeme chodit kolem horké kaše – je to vždycky samozřejmě otázka názoru konkrétní dámy na konkrétní představení, takže žádného kategorického a definitivního prohlášení se nedočkáte, a dokonce ani přesné tabulky.

Existují ženy, které k tomu, aby si pořádně užily sex, potřebují pořádné nástroje. Těm se pravděpodobně podprůměrně vybavený muž nezavděčí. (Nezapomeňte na slůvko pravděpodobně, vrátíme se k tomu.) Pak existují ženy, které před rychlou akcí dávají přednost déletrvajícímu sexu – a tady mají méně vybavení muži mnohem lepší výchozí situaci. A protože nic není ani černé, ani bílé, nejde dělit ženy do skupin „tahle má ráda jenom ty s malým“ a „tahle má ráda jenom ty s velkým“ – když už nenajdeme jiný důvod, tak prostě proto, že bychom neměli kam zařadit ty takzvaně průměrné. Obyčejné ženy i obyčejné muže, tedy lidi, kteří se neřadí na žádnou z extrémních stran a nemají na své protějšky po sexuální stránce strikrní a konkrétní požadavky.

A teď z druhé strany – pánové s nadměrným vybavením mají možná výbornou pozici ve sprchách a na pisoárech, kde je všichni nenápadně okukují, horší je to ovšem často v posteli. Novou partnerku může velikost údu překvapit – a ne vždy je to překvapení příjemné. Navíc bohatě vybavení muži se často domnívají, že vlastnictví obřího penisu stačí k tomu, aby byli skvělými milenci. Což není tak docela pravda.

Zatímco majitelé podprůměrných orgánů si tento svůj „nedostatek“ obvykle uvědomují a snaží se jej ženám často ženám nějak kompenzovat. A jsme u toho slůvka „pravděpodobně“ – tito zástupci mužského pokolení jsou si vědomi toho, že pro kvalitní zážitek nestačí při sexu pár rychlých pohybů, a tak pracují i něčím jiným. Kromě mozku se obvykle nebojí používat ruce, nemají strach z různých drobných pomůcek anebo rovnou experimentů – ale hlavně, hlavně dokážou u sexu myslet i na partnerku.

A to je to, co dělá z libovolně velkých kašpárků dobré herce – že myslí na své publikum. Platí to samozřejmě i pro ženy – na krásně stavěnou dlouhonohou blondýnu s výstavním poprsím se podívá rád skoro každý, otázka je, jestli náhodou neplní obdobně dekorační funkci i v posteli.
Ale buďme k sobě upřímní – dívat se na sošné krasavce a krasavice můžeme i ve filmu, na internetu nebo na plakátě. Ale dobrý sex, ten si můžeme užít jenom pomocí všech smyslů. A bez pravítka.

Autor: Jana Michlová

Autor: Jana Michlová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video