Orální milování | e15.cz

Orální milování

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pomalu začínají opadat zábrany a averse vůči tomuto druhu sexuálního uspokojování a to je dobře, protože díky orálnímu milování je sex mnohem a mnohem intenzivnější.

Odmítání orálních styků nás může ochudit o prožitky a slasti, nehledě na to, že u některých párů by to mohlo znamenat i konec sexuálního života, například u onemocnění pohlavních orgánů a podobně.

Orální dráždění ženy- cunnilinctus

Každá žena je jinak citlivá a jinak reaguje na dráždění svých genitálií rty a jazykem. Některé vyžadují velmi silný tlak, jiné jen lehounké dotyky a slabé laskání. To vše je samozřejmě možné při spolupráci obou partnerů a jejich otevřenosti.

Žena musí vyslovit své přání a dát muži najevo, co se jí líbí a co je jí příjemné, jinak by muž mohl místo slasti přivodit partnerce spíše nepříjemné pocity. Spolu musí najít ten nejvhodnější způsob, jakým orální sex provádět a jakou intenzitou použít.

Pokud mluvíme o orálním dráždění ženy, myslíme tím oblast pochvy a hlavně také klitoris. Způsoby jejich dráždění jsou rozličné- líbání, jemné kousání, sání, zasouvání a vysouvání jazyka do pochvy, krouživé pohyby jazyka a podobně. Rozkoš může znásobit současné laskání klitorisu a zasouvání jednoho nebo více prstů do pochvy. Při dráždění poštěváčku je třeba nejprve odkrýt kožní přehyb, pod kterým je zakryt a pak pamatovat na to, že musí být nejprve zvlhčen, jinak by jeho dráždění mohlo způsobovat ženě nepříjemné pocity.

Velmi vzrušující je zapojení erotických pomůcek do orálního milování. Spoustu příjemných pocitů u ženy lze navodit tím, když muž zasune do pochvy zapnutý vibrátor a současně se věnuje jejímu klitorisu.

Ženy jsou také velmi citlivé na tření stydkých pysků, stimulaci poštěváčku penisem a na dráždění bodu G. Tento bod se nachází asi 5 centimetrů hluboko ve vagíně na její horní straně. Nejlépe je k naleznutí, pokud žena leží na zádech a je vzrušená, protože se prokrví a je zřetelnější.

Všechny tyto praktiky by měl muž začínat zlehka a jemně a postupně přidávat na intenzitě podle přání partnerky.

Orální dráždění muže- felace
Který muž odmítne, když mu jeho partnerka dráždí a laská penis ústy? Stejně tak jako ženám i mužům přináší orální sex mnoho vzrušení a slastných pocitů. Proto s radostí uvítají a nevyhýbají se sání, olizování, vsunování a vysouvání z úst a cucání svého penisu, žaludu a varlat. Každá partnerka zjistí sama, jak příjemné je pro muže, když mu svírá penis ústy a současně ho lechtá jazykem nebo ho pohyby rukou dráždí jako při masturbaci. Může partnera také tímto způsobem přivést skoro až k orgasmu, pak na chvíli přestat a znovu začít a tak to několikrát za sebou opakovat (to stejné platí i u dráždění ženy), orgasmus tak bude mnohem intenzivnější.

Také v oblasti konečníku a kolem něj se nachází množství citlivých míst, díky jejichž dráždění lze dosáhnout spoustu různých prožitků. Proto mnoho žen a mužů zahrnuje tuto oblast k dráždění partnera při orálním sexu (není snad třeba zdůrazňovat potřebu hygieny v této oblasti).

Orálním sexem můžete začínat předehru (hlavně u žen, které se vzruší pomaleji než jejich partner), zahrnout ho do samotného milování nebo jím milování zakončovat, což vyhledávají hlavně páry, které chtějí skončit společným vyvrcholením.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video