Orální milování - 2. kapitola | e15.cz

Orální milování - 2. kapitola

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Tak jako u klasické soulože existují různé druhy poloh, při kterých se partneři milují, tak je tomu také u orálního sexu.

Poloha „69“
Mezi nejoblíbenější a nejvíce známé patří určitě „šedesátdevítka“. Ta umožňuje vzájemné uspokojování partnerů a také společné vyvrcholení. Tato pozice má i různé možnosti provedení:
- žena leží na zádech, v ústech má penis partnera a muž - Vy ležíte na zádech, v ústech máte penis partnera, který klečí nad vámi, opřen o lokty a laská vás na genitáliích
-obrácená pozice, muž leží na zádech a vy klečíte nad ním
- oba partneři leží na boku proti sobě. Tato poloha je trochu ztížená tím, že vy musíte mít zvednutou jednu nohu, abyste umožnila partnerovi přístup k žádoucím místům.

Ve stoje

Váš partner stojí, vy si k němu kleknete a vezmete do úst jeho penis. To stejné platí samozřejmě i obráceně, postavíte se vy, mírně se rozkročíte nebo si jednu nohu opřete o židli a váš klečící partner ji laská.

V sedě

Velmi oblíbená a také velmi pohodlná poloha. Jeden z vás sedí na posteli nebo v křesle a partner toho druhého uspokojuje v kleče nebo sedě. Takhle se můžete navzájem překvapit, aniž byste toho druhého lákali do postele. Prostě rozepnete poklopec, a…

Poloha „O“

Vás partner si lehne na záda a svěsí hlavu přes okraj postele (použít lze, ale i jinou podložku – například stůl nebo pohovku). Vy se nad něj obkročmo postavíte a pohybem kyčlí se snížíte do polohy, která je vám nejpříjemnější. Tato poloha se hodí pro ženy, které chtějí akt (a tedy i svůj orgasmus) ovládat. Vyvarujte se ale zbytečného protahování, protože se po příliš dlouhé době stává pro muže krajně nepohodlnou.

<<< Předchozí kapitola

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery