Pavel (39): Žena se spolčila s milenkou a teď mě terorizují! | e15.cz

Pavel (39): Žena se spolčila s milenkou a teď mě terorizují!

ZDROJ: Ženy - E15

MM

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pavel je na dně, těhotná milenka před časem kontaktovala jeho ženu, která zaujala k celé situaci velmi zvláštní postoj. Je ochotná milenku akceptovat, ale něco za něco.

Přiznávám, že ne vždy jsem se choval jako dokonalý gentleman, ale myslím, že to, co prožívám nyní, jsem si opravdu nezasloužil. Nikdo, a samozřejmě ani já, není v partnerském vztahu dokonalý, vždy jsem se však snažil chovat se v rámci možností korektně. Myslím, že například děti mým mimomanželským vztahem nijak netrpěly, vždy měly, na co si ukázaly.

Jednoho dne jsem se zkrátka docela obyčejně zamiloval, což se po mnoha letech manželství stává celé řadě mužů i žen. Bohužel se časem se ukázalo, že jsem se zamiloval do té nesprávné! Má milenka kvůli určitým neshodám kontaktovala mou ženu, která jí kupodivu „nepraštila s telefonem“, ale začala s ní za mými zády komunikovat! A pravděpodobně se i domlouvat na jakémsi „společném postupu“. Výsledky této „spolupráce“ vážně ohrožují mé podnikání i zdraví.

Ano, chápu, že si za to částečně mohu sám, ale jsou určité morální mantinely, které se přeci nepřekračují! Situace, kdy se manželka s milenkou domlouvá na výši alimentů, destinaci na dovolenou, vánočních a narozeninových dárcích je pro mě, je naprosto nepochopitelná. Kdyby měla má žena v době, kdy jsme k sobě ještě chovali úctu a lásku, milence, měl bych zcela jistě chuť, dát mu pár facek a ne se sním přátelit!

Odmítla jít na potrat

Můj život se začal řítit z kopce dolů ve chvíli, kdy má přítelkyně otěhotněla. Zdůrazňuji, že vím, že nebylo úplně fér mít milenku, ale láska si někdy nedá poručit, navíc má žena nenávidí sex a po dětech bych se ho již pravděpodobně nedočkal. A tak jsem měl stálou přítelkyni, která věděla vše o mé ženě i dětech, respektovala, že je nechci opustit, že chci děti vychovat a dobře zabezpečit. Nicméně to vše pravděpodobně jen říkala, její skutečný názor byl slovům na míle vzdálen. Vše se projevilo, až když otěhotněla – mimochodem poněkud překvapivě i přes antikoncepci, kterou údajně užívala.

Naprosto odmítla jít na potrat, i když bych jí zákrok na soukromé luxusní klinice samozřejmě uhradil. Dokonce jsem jí nabídl, že jí po zákroku (dle lékařů banálním) zaplatím i lázně. Jenže od té doby mi začalo peklo! Přítelkyně stále více odhalovala svou skutečnou tvář, to, že se mnou pravděpodobně byla především kvůli mému postavení a financím a své pohodlnosti. S postupujícím těhotenstvím její časové i finanční nároky stoupaly. Několik týdnů před porodem jsem jí odmítl koupit nové auto, a tak se mi pomstila. Kontaktovala mou ženu – zašly (prý) spolu dokonce na kávu! Vše z mé ženy „vypadlo“ až po týdnu. Pozvala mě na večeři, kde jsem však nesnědl naprosto nic, zato jsem hodně vypil!

Když se o chůvě dozvěděla žena, řekla, že chce paní na úklid!

Už během aperitivu jsem pochopil, že mě čeká nejtěžší chvíle mého života; nevěra se provalila! Nicméně má žena byla neuvěřitelně chladná a věcná – tak jsem ji neznal! Šel z ní skoro strach. A bohužel oprávněně! Celý monolog ukončila pravděpodobně několik dní připravovanou větou:

Miláčku, jistě chápeš, co všechno by tě stálo dělení majetku při rozvodu a jak by to bylo těžké pro děti a celou rodinu, proto by sis měl vážit mého návrhu. Jsem ochotná žít za určitých podmínek v tiché bigamii. Nech si svou kočičku i s koťátkem, ostatně sám ses rozhodl, že budeš žít jako paša, nicméně čekám, že budeš svůj čas, otcovskou péči i finance dělit spravedlivě!“

Na což má žena pečlivě dohlíží. A nejen ona, ale i přítelkyně… Chodí mé dvě děti od malička na plavání a na cvičení? Její miminko bude chodit také! Děti byly s ženou už v roce u moře. Ona pojede rovněž! A v žádném případě se neobejde bez „tamtoho kočárku“, kopy značkového oblečení a dalšího vybavení. Také chce chodit cvičit, běhat, na kosmetiku… – buď prý budu hlídat já, nebo jí mám zaplatit chůvu!

Když se o chůvě dozvěděla žena (hádejte jak), řekla, že chce paní na úklid, neboť i ona má nárok na volný čas. Nebudu popisovat, co vše musím dámám financovat a zařizovat. Jsem už naprosto na dně. Dámy mě drží v šachu. Snažil jsem se chovat k oběma korektně a takhle jsem dopadl. Mnoho mužů na mém místě by milenku, která velmi pravděpodobně plánovaně otěhotní a ještě vše „napráší“ manželce, bez skrupulí opustilo, já se zachoval jinak a nyní za své rozhodnutí platím. A to doslova. Miluji své děti, svým způsobem mám určitý vztah i k oběma ženám, ale mám pocit, že by mi bylo lépe, kdybych zbankrotoval, rozvedl se a utekl třeba do Austrálie česat jablka.

(Pavel, 39 let)

Autor: MM

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video