Podle nosa poznáš kosa, ale poloha prozradí víc! | e15.cz

Podle nosa poznáš kosa, ale poloha prozradí víc!

ZDROJ: Ženy - E15

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Možná ani netušíte, že poloha ve spánku, ale i ta sexuální prozradí mnohé o vaší drahé polovičce. Budete se divit jak úzce spolu souvisí, dozvíte se například i to, zda je váš muž věrný, citlivý a spolehlivý, neuvěřitelný romantik nebo je středobodem jen jeho super ego... A třeba najdete inspiraci jak sex i soužití okořenit něčím novým.

Muž na zádech

Ať ulehne v jakékoliv poloze, vždycky usne na zádech. Ve spánku vypadá naprosto bezbranně, ale je to jen ochranná slupka. Ve skutečnosti si věří naprosto a ve všem. To, že je velmi spokojený sám se sebou se projevuje i při sexu. Má rád dlouhé, intenzivní milostné předehry, při nichž zvyšuje tempo tak, aby si vás pak vzal stylem pejska, tedy zezadu nebo klasicky po misionářsku.

A že je to nuda? Nevěšte hlavu. Muž, který miluje klasiku, je neuvěřitelný romantik. potrpí si na domácí pohodu, má rád všechno uspořádané a většinou bývá věrný. A také galantní – občas mu nedělá potíže přinést malou pozornost, ať už květinu či sladkost nebo koupit lístky do kina. A obzvlášť rád se líbá jen když se nikdo nedívá. Na veřejnosti je trochu stydlín, ale v tom je právě ta pravá romantika.

Muž na boku

V posteli zaujímá polohu jako skrčenec, což je považováno za nejflexibilnější spací pozici ze všech. Muž stočený do klubíčka je velmi citlivý, klidný, ochotný ke kompromisu. V sexu je přítulný, něžný a pozorný a vyhovuje mu poloha z boku. Ti, kteří tuto polohu vyhledávají, potřebují mít pocit dokonalé souhry s partnerem. Lžičky umožňují dostatek prostoru pro dlouhé mazlení, dotyky a polibky až po sladké vyvrcholení.

V zásadě máte doma pedanta, ale nemusíte se bát, že vám bude vyčítat každičký drobek na ubruse nebo skvrnku na šatech. Nemá potřebu ve vztahu dominovat a už vůbec ne partnerku ponižovat. Jde mu jen o to, aby bylo všechno v pořádku. Důležité je, že vy a vaše rodina jste u něj na prvním místě, a pokud se vám ho podaří diplomaticky dostrkat kam chcete, budete oba spokojení.

Muž na břiše

Jinak než na břiše neusne? Pak máte doma muže cílevědomého a odhodlaného. Rád drží pevně v ruce otěže jak práci tak v soukromí, a i když to nepřizná, je tak trochu voyer. Rád se dívá na ženské zadečky a to se projevuje i při sexu. Muž, který má rád polohu zezadu patří k dominantním osobám. Miluje nadvládu, proto si sex nejvíc užije při poloze šedesátdevět, kdy si s partnerkou dělá co chce a sám je jejím středem pozornosti. Ale pozor, i když je to divoch a vynikající milenec, mívá často problémy s věrností. Dlouhý a důvěrný vztah s jednou partnerkou jej prostě za nějaký čas přestane bavit.

Neklidný spánek bez typické polohy

Spí jako na kolotoči a žádná pozice mu není cizí. Příčina je v psychice, muž ve spánku ventiluje svůj vnitřní zmatek a svádí neustálý boj se stresem. Sexuální orientace stresovaného muže bývá problematická. Buď vyžaduje spoustu sexu nebo žádný.

První typ dá přednost rychlovce (na víc stejně nestačí) nebo se nechá od ženy opečovávat, aby mohl odpočívat i při sexu. Tehdy je iniciativa na ženě. Erotická masáž, vonná koupel a poloha na koníčka jsou jediným lékem, jak stresovaného muže dovést k úspěšnému sexu. O plnohodnotném vztahu se v tomto případě mluvit nedá, ledaže vyhovuje oběma partnerům.

Vyzkoušeli jste s partnerem již téměř všechny polohy z Kámasútry a navzdory tomu se vždy vracíte k misionářské? Nezoufejte a smiřte se s tím, co leží vedle vás v posteli. Stejně svého muže už nepředěláte. Nebo jej chcete vyměnit za vysněného prince? Jen to zkuste, ale pak se budete muset proměnit i vy – v pohádkovou vílu. Jinak to totiž fungovat nebude!

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video