Podvedl mě a teď chce zpátky | e15.cz

Podvedl mě a teď chce zpátky

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jednoho dne zazvonil telefon a můj život se najednou zhroutil. Ten ženský hlas v něm mi právě oznámil, že můj manžel je mi nevěrný.

Nevěra. Daniela sice znala to slovo, kdo by ho neznal, ale vždy pro ni znamenalo právě jen slovo. Teď pro ni představuje bolest, beznaděj, ztrátu něčeho, čemu věřila a hlavně ránu od toho, od koho to nejméně čekala- vlastního manžela.

Sice jí občas napadlo, kde je manžel tak dlouho, když se nevracel v obvyklou dobu z práce, ale věděla, že hodně pracuje a také věděla, že zabezpečit rodinu finančně je dnes těžké. V podnikání se mu dařilo, ale také to znamenalo spoustu času, který trávil mimo domov. Ale ona také nezahálela, i její zaměstnání bylo náročné, ale víkendy si vždycky užívali, jezdili na výlety, chodili do kina, na večeře. Měli společné koníčky a vždycky se měli co říct. Zdálo se jí, že žijí spokojeně.

Když zazvonil ten telefon a poslouchala hlas, který jí oznamoval nevěru, nevěřila mu. Když večer manželovi povídala o telefonátu, byla si jista, že se mu společně zasmějí. Místo toho řekl jen- „Ano, je to pravda, chtěl jsem ti to říct už dávno, miluju jinou ženu. Chci se dát rozvést.“ Vyprávěl jí, že se zkrátka zamiloval a nemohl si pomoc, nechce jí sice ublížit, ale odejde od ní. A taky odešel, se sbalenými kufry.

Zůstala sama v prázdném bytě a nechápala co a hlavně jak se to stalo. Podvádí ji a ona to nejenže nevěděla, ale ani neměla žádné tušení,vždyť se všechno zdálo v pořádku. Ještě včera ho milovala a dnes je pryč.Další dny a týdny byly k nepřežití. Ráno do práce, večer domů, prášek na spaní a spát. Druhý den to stejné, den za dnem. Až po pár týdnech se podařilo kamarádce vytáhnout jí ven, do společnosti, bavit se. Pomalu se jí začínalo zase zdát, že venku je hezky, mezi přáteli je fajn a že život nekončí.

A právě, když se z nejhoršího dostala, zazvonil u dveří manžel. Přítelkyni opustil, protože zjistil, že miluje jen ji a nemůže bez ní žít. Chtěl zpátky domů, plakal a ona mu otevřela dveře, protože uvěřila nebo spíše chtěla věřit tomu, co jí říkal. Život se vrátil tam, kde byl před několika týdny. Jsou zase spolu, ale není to jako dřív. Když se jí dotýká, představuje si, že se tak dotýkal jiné ženy, když jí řekne, že se zdrží v práci, nevěří mu, že jen pracuje. Není to jako dřív,je nešťastná a radost z toho, že má doma zpátky muže, kterého vždy milovala, vystřídalo něco jiného- zlost na sebe samu, že nedokáže žít bez manžela, které ji tolik ublížil a také strach z toho, že už nikdy nebude tak šťastná jako předtím, než se dozvěděla, že je jí manžel nevěrný. Neví, co dál….

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video