Poznejte jeho obavy | e15.cz

Poznejte jeho obavy

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
S čím vstupují muži do vztahu s ženami? Sice nás milují, ale zároveň mají strach.

Poznala jste muže svých snů, jste zamilovaná do něj a on do vás, trávíte spolu romantické chvíle, milujete se spolu a zdá se, že je všechno v nejlepším pořádku. Jsou ale věci, ze kterých může být váš miláček pořádně vyděšen.

Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají
Jste krásná a přitažlivá, také pro to něco děláte- chodíte cvičit, ke kadeřnici, sledujete módní trendy, zkrátka děláte všechno pro to, abyste byla co nejpřitažlivější- pro něj. Chcete se mu líbit a také se mu líbíte.
On má ale strach, že jakmile začnete mít pocit, že ho máte jistého, už taková nebudete. Má obavy, že začnete chodit ve vytahaných elasťácích, ostříháte své dlouhé vlasy a přiberete 20 kilo.
Muži, můžete být klidní, my máme naprosto stejné obavy. Sice nás většinou netrápí, že shodíte své dlouhé kadeře, ale spíše možné kulatící se bříško. Bojíme se, že zatímco dnes nás berete na procházky, do kina nebo na večeře, za pár let přirostete s lahví piva k televizi.

Co s tím?
Možné řešení by bylo následující- když o sebe bude žena pečovat a udržovat se, budou se za ní muži otáčet, na což bude partner reagovat tím, že se bude starat i on o sebe, protože bude chtít, aby mu vás někdo nepřebral. To stejné platí samozřejmě i obráceně.

Fúrie z prérie
Je hodná, milá, chápající, ale nestane se z ní časem fúrie, která bude sekýrovat, zakazovat a přikazovat? Nechoď tam, nedělej to, udělej ono. Nechcete být taková, ale také vás nebaví po něm neustále uklízet jeho rozházené oblečení nebo vousy v umyvadle. Nezbývá než uzavřít dohodu- on bude strkat špinavé ponožky do pračky a vy nebudete zpívat v koupelně. Pokud to pro něj není dostatečná kompenzace a i nadále dává použité prádlo zpátky do šatníku, nezbývá než zahrát na jinou strunu- sice máte nový krajkový pás, ale neuvidí ho, dokud nebude sjednána náprava. A pokud nehodláte odstranit své chyby vy, neuvidíte na oplátku v krajkovém pásu vy jeho.

Uvidím ještě někdy Pepana?
Další jeho obava- má strach, že skončí jeho čtvrtky s kamarády u pivíčka. Nebo neděle na fotbale, protože budete chtít, abyste jeli na návštěvu ke tchýni. Ale to se pletete, my se vás občas rády na chvíli zbavíme. Nemělo by to být ovšem 7 dní v týdnu. Každý z partnerů by měl mít čas na své koníčky a přátele a věnovat se jim. Není na škodu, právě naopak, když si partneři vyčlení den jen pro sebe- on půjde s kamarády na zápas a vy s kamarádkami na kafíčko. Nashromáždíte alespoň nové zážitky, o kterých si pak spolu budete moci povídat a hlavně budete mít ten pocit, který je tak důležitý- a sice ten, že nejste pod pantoflem. Zkrátka, oba by měli mít čas pro sebe, své záliby a je jen otázkou dohody, jak rozdělit čas, který budete trávit spolu a bez sebe.

A co sex?
Nebude časem z milování nudná záležitost? Budeme se pak ještě pořád vzrušovat tak, jako teď? A bude ještě vůbec nějaký sex? Říká se, že čím se partneři déle znají, ví také, jak nejlépe toho druhého uspokojit. Ví, kam sáhnout, kam nesahat vůbec a jak co nejlépe zvládnout předehru….a proto je nejlepší tomu věřit a netrápit se dopředu obavami, zda ještě po letech budete jeden pro druhého sexy. Vždyť existuje tolik způsobů, jak vztah oživit a pokud vás žádný nenapadá, přečtěte si články, které na toto téma na Victorii vyšly a inspirujte se jimi.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery