Příběhy čtenářek: Na co myslím při sexu a nikdy nepřiznám partnerovi | e15.cz

Příběhy čtenářek: Na co myslím při sexu a nikdy nepřiznám partnerovi

ZDROJ: Ženy - E15

MM

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
1 otázka, 4 dámy a 4 příběhy; na co myslí v intimních chvilkách a nikdy by to partnerovi nepřiznaly?

Ema (42 let): Když se představy staly realitou, málem mě to stálo manželství

Vzhledem k tomu, že jsem vdaná 19 let, tak se mé lechtivé fantazie mnohokrát změnily. Byly doby, kdy jsem nemyslela na nic, nebylo jaksi čím, mozek byl naprosto vyřazen z okruhu a vládu převzalo tělo. Několik let trvající období erotické nirvány se už takřka po 20 letech soužití pravděpodobně nevrátí. Netrpím tím, máme se s mužem fajn, ale prostě už trochu jinak než na začátku vztahu.

V kdysi blaženě vypnutém mozku se mi časem vystřídala řada lechtivých scénářů – přiznám se, že mě hodně baví, si v této oblasti života popouštět uzdu fantazie. V představách se mi vystřídalo bezpočet herců, zpěváků, sportovců, přiznávám i mladého souseda… Byla doba, a nerada na ni vzpomínám, kdy se mi mozkem při sexu urputně proháněl spoře oděný kolega z práce. Bohužel se stalo, že se ony představy nějak přenesly i do reálného života a byla jsem manželovi nevěrná, což samozřejmě způsobilo obrovskou partnerskou krizi.

Doufám, že první i poslední tohoto druhu. Nyní už nemyslím na kolegu, ale ani na manžela, hlavu ale při sexu „prázdnou“ rozhodně nemívám. Vždy se mi tam nějaký muž vloudí – vlastně je to všechno asi o tom „jiném muži“. Sex si obvykle užívám, a pokud mé fantazie zůstanou jen v mé hlavě, nevidím na nich nic špatného. Jen to samozřejmě nevyprávím manželovi. Ani já bych nechtěla vědět, který obličej má při sexu mé tělo.

Iva (29 let): Partnerovi bych to nepřiznala! Protože by se mu to zřejmě velmi líbilo

Není to tedy úplně vždycky, to ne, ale občas myslím na to, že je s námi v posteli (na zemi, v křesle, ve vaně…) ještě jedna dáma. Nemá konkrétní obličej, ale má velmi konkrétní tělo. Klidně přiznávám, že se mi ženské tělo líbí, určité typy žen mě vysloveně přitahují, a to přestože se považuji za heterosexuálně orientovanou. Nicméně partnerovi bych to nikdy, nikdy, nikdy nepřiznala! Proč? Protože by se mu to pravděpodobně velmi líbilo a neváhal by mi navrhnout a přemlouval by mě, abychom to vyzkoušeli.

Jenže v této věci mám jasno. Nikdy! Fantazie je jedna věc, ale to, že by můj chlap vedle mě v posteli sahal na jinou dámu, je pro mě absolutně nepředstavitelné. Zabila bych ho! Ne, zabila bych oba! Takže si své fantazie nechám pro sebe, a to i přestože mi ten můj snad občas čte myšlenky. Mnohokrát se mi stalo, že mi při tom řekl: „Na co myslíš, povídej!“. Několikrát jsem pod vlivem erotického opojení měla na jazyku, co si představuji, ale nikdy jsem to naštěstí neřekla, a doufám, že ani neřeknu!

Karla (33 let): Zavřu oči a myslím na vlast – přeci!

Samozřejmě si dělám legraci! I když oči mám vlastně často zavřené, protože mě občas rozesmávají grimasy, které můj partner při sexu dělá, a také mám lehce psychotický pocit, že by mi přes mé otevřené oči viděl až hlavy. Do mé černé duše, kde se blýská černá kůže a vzduchem občas zasviští svižná ruka či proutek.

Přítele miluji, sex s ním mě baví, ale bavilo by mě občas i něco víc. Vím to, jednou jsem to zkusila, ale protože v tom nefiguroval můj přítel, už to nehodlám opakovat. Přítele tyto věci nepřitahují, to vím na dvě stě procent. No, asi jste uhádli, že jde o intimitu o něco drsnějšího charakteru. Bavilo by mě být víc submisivní, víc poslouchat, být úkolovaná a občas i trošku potrestaná. Jenže přítel má radši něhu a romantiku. A tak si své představy nechávám pouze v hlavě, zcela jistě by ho nenadchly. Všechno ostatní nám klape skvěle, nejsem naivní a už mi není dvacet, abych kvůli mým fantaziím měnila přítele.

Janička (36 let): Mé představy ve mně vyvolávají výčitky svědomí

Ano, mám fantazie, které se manžel nikdy nedoví. Propadla bych se totiž hanbou! Jsem úplně obyčejná česká „mamina“ s dvěma dětmi a klidným rodinným životem. S manželem nám vše vcelku klape, občas sice máme „tichou domácnost“, ale nic horšího se u nás neděje. Nevěrná jsem nebyla nikdy, ani po tom netoužím.

Co si tedy představuji? I přestože jsem nikdy neměla nic s mužem jiné pleti, tak mě fyzicky velmi přitahují černí muži – čím víc mají africkou vizáž, tím lépe. Nicméně v reálném životě se to nijak neodráží; třeba imigrantů se obávám a podobně. Když na to tedy přijde a mám chuť si sex opravdu užít, myslím prostě na černého muže. Obvykle nějakého konkrétního, kterého jsem viděla ve filmu nebo v dokumentu. Popravdě řečeno, mívám pak obvykle výčitky svědomí, přijde mi to hloupé a dětinské, milovat se s mým mužem a myslet na nějakého Masaje nebo Afroameričana z Hollywoodu.

Autor: MM

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video