Přítelkyně propadla plastickým operacím. Mění se k nepoznání | E15.cz

Přítelkyně propadla plastickým operacím. Mění se k nepoznání

Přítelkyně propadla plastickým operacím. Mění se k nepoznání
ZDROJ: Ženy - E15

MM

Přesto, že má přítelkyně je mimořádně krásná žena, je se svým vzhledem nespokojená. Neustále vymýšlí, co by na sobě mohla ještě vylepšit. Pomalu se z toho začíná stávat posedlost...

Přítelkyně je nepřehlédnutelně atraktivní žena. A není to jen jejím mládím, ale skutečně tím, co jí panbůh nadělil. Znám jen málo žen od přírody tak pěkných a přitažlivých. Vždy jsem měl slabost pro slovanské typy; modrooké a zelenooké plavovlásky a rusovlásky s výraznými lícními kostmi, plnými rty a velmi ženskými tvary. Taková byla za mlada má „exmanželka“ i mé další přítelkyně. Petruška je ale slovanská bohyně. Bohužel ona má ale na své tělo jiný názor, i když si myslím, že jí k tomu ani já, ani její okolí nedáváme žádné důvody. Kam přijde, tam se po ní muži i ženy otáčejí.

Už když jsem Petru poznal, měla za sebou dvě plastické operace. První byla jen korekční – Petruška se totiž narodila s malým rozštěpem rtu a stále nebyla spokojená s tvarem úst a drobnou jizvičkou. Proto podstoupila modelaci rtů. Drobná úprava dopadla skvěle. Petra má krásné a zajímavě tvarované rty.

Druhá operace, která se už rtů netýkala, byla dle mého naprosto zbytečná – viděl jsem fotky „před“. Petruška si dala zvětšit poprsí. Myslím, že to nebylo vůbec nutné! Ale je pravda, že nyní je opravdu nepřehlédnutelná. Bohužel přítelkyně se v plastických zákrocích zhlédla a během 4 let, co spolu žijeme, absolvovala ještě 4 další.

Nechápu, proč má od přírody krásná žena potřebu se neustále „opravovat“

S přítelkyní děti neplánujeme, já mám 2 dospělé z prvního manželství a ona děti nechce. Upřímně řečeno mi to tak vyhovuje. S naším životním stylem jsme oba spokojeni a nechceme nic měnit. Čím déle nám to bude takhle