Probuzená smyslnost: Erotické hračky ze dřeva | e15.cz

Probuzená smyslnost: Erotické hračky ze dřeva

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Dřevo je tradiční přírodní material a k erotickým hrátkám ho využívali lidé po staletí. Až donedávna byste však v erotických obchodech dildo nebo vibrátor vyrobený z přírodního materiálu hledali marně. V současnosti se však objevuje trhu novinka, která povýšila hravost na umělecké dílo…

Na počátku všeho byla myšlenka originálního dárku: „Pro svoji přítelkyni jsem hledal pěkný erotický dárek k narozeninám, navštívil jsem erotický obchod, ale vše na mně působilo hrozně uměle a lacině. A protože jsem měl vždy blízko k práci se dřevem, tak mě napadlo, proč si nevyrobit dildo sám. Přítelkyni se moc líbilo a tak to vlastně začalo,“ říká o začátku podnikání a vzniku české značky erotických hraček ze dřeva My Woodi Ondřej Nedoma, který se stará o design a výrobu. „Cílem bylo vytvořit něco hodnotného a přírodního, něco smyslného s duší,“ dodává.

Ačkoli u nás není ještě příliš známá, po dvou letech existence slaví značka úspěchy hlavně v zahraničí a kromě klasických dild posléze rozšířila sortiment také vibrátory i anální kolíčky celkem z pěti evropských a exotických typů dřev a v několika velikostech.

Kdo by se bál o své zdraví, nemusí mít nejmenší obavy. Pomůcky jsou pokryté zdravotně nezávadným lakem, který je nepropustný a zcela hygienický. Lze používat jakékoliv lubrikanty a umývat pod tekoucí vodou s obyčejným mýdlem.

Pokud se však rozhodnete si nějakou takovou hračku ze dřeva pořídit, stejně jako u jiných intimních pomůcek byste neměli zapomínat na pravidelnou údržbu – přece jen se jedná o dřevo, i když hygienicky nezávadné. Dřevěné pomůcky stačí omývat obyčejným mýdlem pod tekoucí vodou a vysušit látkovým hadříkem. Neuškodí ani dezinfekce běžnými prostředky určenými pro jiné erotické pomůcky. Naopak se vyhněte agresivním čistidlům, hrubým utěrkám, dlouhodobému namáčení i myčce na nádobí.

„ Každý kus je díky jeho jedinečné kresbě originál, prostě takové soukromé umělecké dílo. Od plastových nebo skleněných pomůcek se liší také tím, že nestudí, krásně klouže a je bezpečné, protože neobsahuje žádné škodlivé chemické látky. Další výhodou je, že ho vyrábíme kompletně sami v Moravských Drnovicích, jedině tak můžeme kontrolovat jeho kvalitu. Navíc dokážeme vyrobit jakýkoliv tvar na zakázku nebo darovat dildo nebo vibrátor s vyrytým osobním věnováním, “ vyzdvihuje přednosti dřevěných hraček manažer prodeje David Mark.

Zmíněné exkluzivitě však bohužel odpovídá i cena a dostupnost. K sehnání jsou zatím pouze ve dvou internetových prodejnách v ceně kolem 2000 korun, podle typu a druhu dřeva. V nabídce jsou především dilda, ale naleznete zde i jeden vibrační model nebo dva typy análních kolíčků.

Dřevěné erotické pomůcky; foto: waldmichlsholdi.deAutor: Ženy - E15

Zdá-li se vám cena příliš vysoká, pak musíte po dřevěných hračkách zapátrat v internetových obchodech našich zahraničníchg sousedů. Více typů a tvarů dřevěných vibrátorů, dokonce v řadě barevných variací, pak nabízí polský výrobce Eco-vibrator. Cena většiny modelů se pohybuje v přepočtu kolem 600 korun.

Poměrně širokou nabídkou disponuje také internetový obchod německého dřevaře Elmara Thüryho, ktrý na tomto sortimentu dokonce vystavěl rodinnou firmu. Ze dřeva vyrábí vibrátory, dilda či anální kolíky všech možných tvarů a barev. Ceny jsou však také o něco vyšší, pohybují se v přepočtu mezi 1800 - 3000 korunami. S předstihem lze taktéž objednat originální výrobek na zakázku, včetně výběru barvy nebo povrchové úpravy.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery