Proč chlapi podvádějí? | e15.cz

Proč chlapi podvádějí?

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Našla jste si právě toho jediného na světě, který je přesně to, co celý život hledáte. Ovšem je v tom háček: "Je ženatý".

Jestliže tvrdíte, že zrovna vás to nikdy nemůže potkat, nemusíte číst dále. Uvědomte si ale, že ne vždy musíte být „ta nová“ - stejně tak se může z vašeho andílka vyklubat záletník. Nebo zrovna hledáte partnera, či snad dokonce právě takového „ženáče“ máte? Přečtěte si o nich, zauvažujte nad budoucností vašeho vztahu a zkuste se na „něj“ podívat i z pohledu jeho ženy.

Proč to dělají?
Vždyť musí existovat důvod, proč tu svoji podvádí. Ano- podvádí, protože kdyby se s ní chtěli rozejít, udělali by to bez ohledu na vztah s vámi. Jaké vlastně jsou ty nejčastější důvody k tomu, že muži začnou hledat milenku?
1. Absolutně vedoucím důvodem je, že on je nespokojený s tím, že jeho současná přítelkyně ztratila (byť dočasně) zájem o každodenní sex, případně odmítá provozovat „ty skvělé“ praktiky, kterými by přece on tak rád poctil její tělo.
2. Další neshody v partnerském životě. Hledá v podstatě utěšitelku, někoho, s kým si bude moci povídat o tom, co by vlastně v manželství chtěl. Bohužel v naprosté většině případů toto dokáže přesně formulovat milence, či kamarádovi u pivka, ale manželce to nikdy není schopen říct.
3. Někteří z nich trpí opravdovým komplexem „Don Juanovství“ a tyto zálety berou jaksi ze sportu, jen proto, aby si dokázali, že pro ně není problém sbalit nějakou tu kočenku na počkání jen na krásný úsměv.

Jak zjistit, zda to zrovna s vámi myslí vážně?
Jednoduchý a zaručený způsob asi neexistuje. Záleží na vaší ženské intuici, která by v tomto případě měla pracovat minimálně na dvousměnný provoz. Rozhodně vztah se ženatým mužem je vždy rizikový a pokud ho berete smrtelně vážně a necháte se nalákat na krásné sliby po prožité žhavé noci o společné budoucnosti, přeji vám, abyste patřila k těm světlým výjimkám, které měly to štěstí a opravdu to ten dotyčný myslel seriózně.

Takže rada zní asi takto: Klasifikujte si toho svého, do které ze tří kategorií patří a podle toho mu na delší dobu odepřete to, co si myslíte, že u vás hledá. Uvidíte na jeho chování, zda s vámi chodí pro vaše duševní vlastnosti, a nebo proto, že mu dáváte to, co doma nemá a o vaše další vlastnosti nemá zájem.

A na závěr malá řečnická otázka:

Opravdu za to ti ženáči stojí?
To si musíte každá zvážit sama. Nechci rozhodně házet všechny tyto zkušené muže do jednoho pytle, ale doporučím vám jedno: mějte stále na paměti, že to, co potkalo „tu před vámi“, se může stát za pár měsíců či let i vám. Nebo se opravdu necháte od něj přesvědčit, že vy jste tak jedinečná a nenahraditelná? Myslete na to, než se do vztahu zaboříte až po uši. Na světě je přece plno těch nezadaných. Stačí hledat.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video