Prostě ho sveďte! | e15.cz

Prostě ho sveďte!

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Koho? Nějakého kolegu, který po vás v práci pošilhává? Nebo toho mladého mechanika, který se stará o vaše auto? Omyl! Sveďte vlastního manžela!

Máte spokojené manželství a pravidelný sex, ale ta vášeň…už to není jako kdysi. Ale přeci se nesmíříte s tím, že ona vášeň ze vztahu postupně vyprchává! Chcete ji vrátit, je vám sice jasné, že každodenní pracovní shon a domácnost vášni mnoho nepřeje, ale čas od času chcete zažít něco nového a nečekaného.

Přemýšlíte, jak to zařídit?

1) Náš dům, náš hrad
Změna je život, jestliže toužíte po vášnivém milování a noci plné vášně, je třeba čas od času změnit zaběhnuté a dobře známé prostředí vaší ložnice.
Překvapte ho a objednejte noc v hotelu. Samozřejmě nemusíte vyplenit váš rodinný rozpočet nocí strávenou v Hiltonu, stačí malý penzión, protože nejde přeci o luxus, ale o změnu.

Takže- pokoj objednán- teď vyrazit na nákupy. Novou noční košilku už jste beztak potřebovala, tak proč jí nekoupit právě teď. Ještě láhev šampaňského a máte vše připraveno. Zavolejte mu do práce, zda by vás nevyzvedl, protože potřebujete udělat velký víkendový nákup, ovšem místo do supermarketu vyrazte jiným směrem….a noc plná vášně může začít.

 2) Ach jo
Říkáte si při pohledu do zrcadla „ach jo“? Sice uznáváte, že byste mohla udělat něco se svými vlasy nebo postavou…ale na druhé straně kdy? Práce, domácnost, případně děti a na víc už vám čas nezbývá. Ale není to tak trochu výmluva?  Řeknete si- dnes budu cvičit, ale ta lenost…tak místo toho jdete umývat okna, abyste nějak omluvila to, že dnes se s vaší postavou opět nic dělat nebude. Tak už dost výmluv, chcete přeci vypadat sexy a žádostivě, vždyť chcete svádět! Zajděte ke kadeřnici, případně na kosmetiku, zapište se na hodiny kalanetiky a pořiďte si něco nového na sebe.

3) Stručně a jasně
„Dnes večer ti splním všechna tvá přání.“ „Nepůjčíme si nějaký erotický film?“ „Chci se s tebou pomilovat na kuchyňském stole a to teď hned.“Ještě jste mu nikdy nic takového neřekla? Myslíte si, že se vám vysměje? Možná ho zaskočíte, nebude věřit vlastním uším, ale jen na chvíli, protože zaručeně neodolá té náhlé, zato velmi příjemné změně. Zkuste ho občas překvapovat novými nápady, vybočení ze stereotypu přináší uvolnění a radost z toho, že můžete jeden druhého i po dlouhé době spolu neustále něčím překvapit.

4) Zájem
Udržujte jeho zájem. Ptáte se o co? No přeci o vás! Pokud ví, že přijdete z práce ve čtyři, pak se věnujete domácnosti a v osm si sednete k televizi, budete na něj působit „jako vždy“. Nebude mít důvod myslet na to, co asi děláte a s kým jste, protože to ví. Změňte to. Choďte například jednou týdně do posilovny nebo na hodiny angličtiny a jeho obrátky hned začnou pracovat naplno- Kde asi teď je, není v její přítomnosti náhodou nějaký přitažlivý muž, s kým asi teď právě mluví a o čem? Změňte jeho názor, že vás „má jistou“ a že už o vás nemusí usilovat a nemusí se snažit.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video