Ranní sex - máte zájem? | e15.cz

Ranní sex - máte zájem?

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jak jste na tom s milováním? Dáváte přednost sexu večer, odpoledne nebo tomu, který přijde po probuzení?

Ranní milování má mnoho příznivců. Ti tvrdí, že takovéto probuzení má vliv na kvalitu celého dne, protože je příjemně naladí a povzbudí, mysl je veselejší, stres mírnější a stoupá pracovní nasazení. I samotné mazlení, polibky a dotyky po ránu mají podobný vliv jako samotné milování. 

Petr: Když se ráno vzbudím a vidím, jak manželka spokojeně oddychuje v posteli, jak je hezky teploučká, neodolám, abych se k ní pod peřinou nepřitulil a nezačal se s ní mazlit. Nosí vždycky tak sexy noční košilky a protože sebou v noci šije, tak má často peřinu  odkopanou a vykukují jí holé nohy. Je těžké odolat a i ona sama říká, že takové probuzení má moc ráda. Ovšem není to zase tak často, spíš o víkendech, po ránu vždycky spěcháme oba do práce a nemůžeme si dovolit přijít pozdě. Ovšem víkendy, ty patří rannímu milování a poté snídani v posteli. Někdy vylezeme až v poledne.

Jsou to hlavně muži, kteří iniciují sex poté, co se ráno probudí, protože jejich hladina testosteronu dosahuje vrcholu právě v ranních hodinách a tak se často budí s erekcí. Nejsou to většinou erotické sny, které mají na svědomí to, že se ráno budí v plné pohotovosti. Penis v noci odpočívá a po ránu je plné kondici. Muži ani nevědí, že mohou mít za noc kolem 5 erekcí, protože penis je v  oblasti, která se špatně okysličuje a tak se krev automaticky dodává tam, kde je potřeba. Ovšem pánové, bylo by chybou říci si po ránu: „Jé, mám erekci, honem toho musím využít.“ Na sex musí mít náladu oba partneři.

Správné naladění obou je důležité. Asi všichni budou souhlasit, že třepat s partnerem, který po těžkém dnu tvrdě spí, je dost sobecké. Když už budit, jak jemnými dotyky, hlazením, líbáním a pokud uvidíte, že není příliš naladěn, raději to odložit na jiný den.

Problém s milováním po ránu mají většinou ženy. Vadí jim ostré ranní světlo, které nemilosrdně odhalí veškeré jejich nedostatky. Raději se milují večer nebo tehdy, když je v místnosti šero. Po ránu jsou také rozcuchané a nenalíčené a mají dojem, že jsou nepřitažlivé. Když už sex po ránu, tak raději nejprve prchnou do koupelny a vrátí se upravené a načesané. To už zase ale přejde chuť muže. Ženy si ale často neuvědomují, že muže přitahují právě takto, když mají na tváří otištěný vzorek polštáře a na hlavě vrabčí hnízdo.

Pro jiného zase může znamenat problém nepříjemný dech, který se po ránu line z úst a může snížit příjemný požitek z líbání. Pro ty jsou tu hned dvě rady, vložte si do úst bonbon nebo se zkrátka líbejte až po milování.

Milování po ránu má své příznivce i odpůrce. Přesto nezavrhujte nic, co jste nevyzkoušeli. Pokud vám to nebude vyhovovat a místo milování po ránu dáte přednost například bohaté snídani, nevadí, jsou tu i jiné části dne, ve kterých je milování stejně příjemné.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video