Ranní sex - máte zájem?

Jak jste na tom s milováním? Dáváte přednost sexu večer, odpoledne nebo tomu, který přijde po probuzení?
Ranní sex - máte zájem?
7.2.2002 0:00 |

Ranní milování má mnoho příznivců. Ti tvrdí, že takovéto probuzení má vliv na kvalitu celého dne, protože je příjemně naladí a povzbudí, mysl je veselejší, stres mírnější a stoupá pracovní nasazení. I samotné mazlení, polibky a dotyky po ránu mají podobný vliv jako samotné milování. 

Petr: Když se ráno vzbudím a vidím, jak manželka spokojeně oddychuje v posteli, jak je hezky teploučká, neodolám, abych se k ní pod peřinou nepřitulil a nezačal se s ní mazlit. Nosí vždycky tak sexy noční košilky a protože sebou v noci šije, tak má často peřinu  odkopanou a vykukují jí holé nohy. Je těžké odolat a i ona sama říká, že takové probuzení má moc ráda. Ovšem není to zase tak často, spíš o víkendech, po ránu vždycky spěcháme oba do práce a nemůžeme si dovolit přijít pozdě. Ovšem víkendy, ty patří rannímu milování a poté snídani v posteli. Někdy vylezeme až v poledne.

Jsou to hlavně muži, kteří iniciují sex poté, co se ráno probudí, protože jejich hladina testosteronu dosahuje vrcholu právě v ranních hodinách a tak se často budí s erekcí. Nejsou to většinou erotické sny, které mají na svědomí to, že se ráno budí v plné pohotovosti. Penis v noci odpočívá a po ránu je plné kondici. Muži ani nevědí, že mohou mít za noc kolem 5 erekcí, protože penis je v  oblasti, která se špatně okysličuje a tak se krev automaticky dodává tam, kde je potřeba. Ovšem pánové, bylo by chybou říci si po ránu: „Jé, mám erekci, honem toho musím využít.“ Na sex musí mít náladu oba partneři.

Správné naladění obou je důležité. Asi všichni budou souhlasit, že třepat s partnerem, který po těžkém dnu tvrdě spí, je dost sobecké. Když už budit, jak jemnými dotyky, hlazením, líbáním a pokud uvidíte, že není příliš naladěn, raději to odložit na jiný den.

Problém s milováním po ránu mají většinou ženy. Vadí jim ostré ranní světlo, které nemilosrdně odhalí veškeré jejich nedostatky. Raději se milují večer nebo tehdy, když je v místnosti šero. Po ránu jsou také rozcuchané a nenalíčené a mají dojem, že jsou nepřitažlivé. Když už sex po ránu, tak raději nejprve prchnou do koupelny a vrátí se upravené a načesané. To už zase ale přejde chuť muže. Ženy si ale často neuvědomují, že muže přitahují právě takto, když mají na tváří otištěný vzorek polštáře a na hlavě vrabčí hnízdo.

Pro jiného zase může znamenat problém nepříjemný dech, který se po ránu line z úst a může snížit příjemný požitek z líbání. Pro ty jsou tu hned dvě rady, vložte si do úst bonbon nebo se zkrátka líbejte až po milování.

Milování po ránu má své příznivce i odpůrce. Přesto nezavrhujte nic, co jste nevyzkoušeli. Pokud vám to nebude vyhovovat a místo milování po ránu dáte přednost například bohaté snídani, nevadí, jsou tu i jiné části dne, ve kterých je milování stejně příjemné.

Autor článku: Redakce
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Jiří | 5.12.2017 10:58

Já měl problémy, tak jsem brouzdal po netu a našel jsem téhle stránce, kde řeší erekci a všechno spojené stím,jsou tam i články, ale hlavně co mi pomohlo, že si to tam můžu rovnou objednat. Což pro stydlíny jako jsem já je super, ale jde to i osobně v lékarně.
http://vegall.cz

Michal Erekce | 3.10.2017 12:17

NOČNÍ EREKCE

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění