Reportáž ze zákroku na zmenšení malých stydkých pysků | e15.cz

Reportáž ze zákroku na zmenšení malých stydkých pysků

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Článek o zmenšení malých stydkých pysků u nás vyvolal velký zájem a tak dnes přinášíme podrobnosti od jedné z našich čtenářek, které jej sama podstoupila.

Mnoho z nás má z něčeho komplexy nebo mu na svém těle něco vadí. U mě to byla velikost malých stydkých pysků, byly příliš velké a když jsem se dívala vestoje do zrcadla, nelíbilo se mi ani trochu, jak mi trčely dolů. Možná si někdo řekne, že je to malichernost a mávne nad tím rukou, ale myslím, že se to týká hlavně těch, co tento problém nemají, protože to nevidí den co den v zrcadle. co se týká sexu, neužívala jsem si ho naplno, nikdy mi sice žádný chlap neřekl, že by mu to vadilo, ale mě ano, orální sex byl pro mě utrpením, pořád jsem myslela jen na to, jak se tam chudák musí „brodit“. Někdo říká, že čím větší je tato část těla, tím prý lepší vzrušivost a požitek ze sexu -sama o sobě musím říct, že je to blbost,  alespoň já jsem při jejich stimulaci necítila vůbec nic. Vadily mi i pokud šlo o hygienu, vždycky jsem měla pocit, že spodní část těla nemám pořádně umytou, že se tam musí držet bakterie a podobně, takže když to shrnu, toužila jsem po jejich zmenšení.

Jenže tady nastává ta potíž, že jde o docela intimní věc, takže jít za doktorko nebo obvolávat kliniky, to jsem se prostě styděla. Snad proto mi to tak dlouho trvalo, než jsem se k zákroku odhodlala. Ale ještě že existuje internet, díky němu jsem se dozvěděla mnoho věcí, které s tím souvisejí, i když je fakt, že ne všechno, ale v rámci možností jsem věděla, co čeho jdu. Věděla jsem, že nemusím jít kvůli tom za svou gynekoložkou, ale rovnou na pracoviště, kde to provádějí, našla jsem si ho tedy na internetu, ale protože mi právě můj ostych nedovolil tam rovnou zavolat, o informace jsem si napsala mailem - chtěla jsem vědět cenu, jak dlouho to trvá a ještě pár věcí a odpověď přišla brzy. Objednala jsem se na pohovor před zákrokem a na tom si mě doktorka, která pak zákrok sama prováděla, prohlédla, řekla mi co a jak a objednala mě rovnou na termín zákroku. Domluvily jsme se tak, aby to bylo po menstruaci, abych měla dost času na doléčení před další menstruací, protože bylo nutné několik dní potom nenosit prádlo. Dostala jsem taky formulář, který mi musela vyplnit obvodní lékařka, ke které jsem si musela zajít na předoperační vyšetření, které nesmělo být starší než několik dní, takže jsem se na něj dostavila pár dní před samotným zákrokem -šlo o odběr krve, měření ekg, měření tlaku a podobně. Obvoďačce jsem musela říct, na jaký zákrok se chystám a musím říct, že byla zaskočená, protože nevěděla, jestli je to klasická operace nebo plastická operace -rozdíl je v tom, že pokud jde o plastickou operaci, tak předoperační vyšetření si hradí klientka sama. Takže musela nejdřív někam zavolat, aby si to ujasnila a pak mi řekla, že si to musím platit sama, stálo to kolem 350 kč.

Večer pře zákrokem jsem už nesměla jíst a ráno samozřejmě také jíst a pít nešlo. Byla jsem objednaná na osmou hodinu, takže mě pak trochu nepříjemně překvapilo, že jsem přišla na řadu až o půl dvanácté, měla jsem totiž šílený hlad a žízeň. Ráno mě zavedli na pokoj, kde jsem se převlékla do noční košile. Na pokoji jsme byly čtyři a všechny jsme ten den byly objednané na nějaký zákrok. Na zmenšení stydkých pysků jen já. Byly jsme v hezkém pokoji s televizí, takže jsme se dívaly nebo si vykládaly, aby nám to rychleji uběhlo. Já jsem se dostala na řadu jako poslední, takže když si pro mě přišli, šla jsem rychle ještě na malou, aby se mi pak nechtělo a pak už hurá na sál. Píchli mi injekci a pak jsem se probudila, až když mě vezli ze sálu. Musím ještě říct, že to byla nějaká šetrná injekce, ze které se šlo snadno probrat, asi se používala jen na takové menší zákroky jako byl ten můj, ale nevím přesně, o jaký druh šlo, pro mě bylo podstatné, že jsem to celé zaspala a probudila se až bylo po všem.

Takže když se se probrala, byla jsem překvapená, že mě to skoro vůbec nebolí. Dostala jsem vložku, protože to dost krvácelo a taky led na chlazení a zastavení krvácení. Nabídli mi injekci proti bolesti, sice jak jsem psala mě to skoro vůbec nebolelo, ale raději jsem ji chtěla, protože jsem měla strach, že se to třeba ještě rozbolí. Několik hodin jsem si poležela, později jsem dostala napít a jogurt a pak si pro mě přijel odvoz a odvezl mě domů (musíte mít někoho, kdo vás odveze domů, sanitku samozřejmě nepostykují a bez odvozu autem vás nepustí). Z postele jsem normálně vstala, oblékla se, pořádně si vycpala kalhotky na cestu domů, protože když jsem vstala z postele, opět jsem krvácela. Cestu domů jsem přežila a doma si lehla, opět místo chladila ledem a odpočívala. Opravdu musím říct, že to bolelo jen málo a druhý den už skoro vůbec, jen jsem to cítila, kdy jsem šla na malou nebo když jsem si místo omývala roztokem, který mi doporučili. Je nutné si vzít dovolenou, aby  se vám vše mohlo zahojit, ideální je 14 dní, pak si můžete bez problémů obléct i kalhoty. Doma choďte bez kalhotek, aby na ránu šel vzduch a vše se mohlo pěkně hojit. Stehy jsou samovstřebávací, takže se samy rozpadnou a nemusí se chodit na vytahování stehů. Kontrola asi po třech týdnech, v případě problémů samozřejmě ihned. Je také nutné alespoň měsíc vynechat pohlavní styk a musí se dodržovat pečlivá hygiena.

Na závěr musím ještě podotknout, že operaci jsem prodělala v Brně, stálo 3500 kč, ale vzhledem k tomu, že jsem ji absolvovala před více než dvěma lety, tak se ceny mohly změnit. Nechci tu dělat propagaci zmíněné klinice, ale její jméno jsem už napsala do komentářů u článku Zmenšení stydkých pysků  taktéž v rubrice Intimnosti. A ještě jedna poslední věc -jsem moc spokojená, stálo to zato a rozhodně nelituju. Tím ovšem nechci říct, že pokud je má někdo dlouhé, tak že to nemusí být v pohodě a hezké, prostě každému se líbí něco jiného a pro mě jejich délka prostě byla problém, kterého jsem se chtěla zbavit.

Související články:
Zmenšení malých stydkých pysků (rubrika Intimnosti)

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video