Romantický sex v letním lese se změnil v hororový zážitek | e15.cz

Romantický sex v letním lese se změnil v hororový zážitek

ZDROJ: Ženy - E15

TN

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Léto, teplo, dlouhé večery - to všechno láká k milování v přírodě. Vloni v létě jsme ale s přítelem místo romantického zážitku prožívali horor. Od té doby by mě k sexu v lese už nikdo nepřemluvil.

Stalo se to vloni koncem července. Chodili jsme s Kryštofem půl roku a vyrazili na naši první společnou dovolenou. Vybrali jsme si romantický penzion na Šumavě a těšili se na výlety po horách. Hned při první túře jsme narazili na obrovské plantáže borůvek. Mám je ráda, a tak jsem trhala o sto šest. Tedy hlavně já, Kryštof nejdřív trhal do pusy a pak se spíš díval, jak se činím já. V jednu chvíli začal komentovat můj zadek, který na něj vyšpulený trčel z borůvčí, v další jsme se líbali a pak Kryštof navrhl, že bychom se mohli pomilovat.

Připadalo mi to jako super nápad, ta romantika! Vyšli jsme z vysokého borůvčí na kraj paseky, vlastně to byl vysekaný polom s pařezy, mezi kterými rostly také sem tam borůvky a byla tam krásná měkká tráva. Našli jsme místo na kraji, kde byl příjemný polostín. Měli jsme s sebou srolované pláštěnky a ručníky, které jsme rozložili na zem.

Položila jsem hlavu do trávy...

Dlouho jsme se objímali a líbali. Pak jsem si sedla na pláštěnku, chytila Kryštofa za triko a stáhla ho na sebe. Pomalu mě pokládal na zem. Seděla jsem moc vysoko a hlavu jsem místo na ručník položila na trávu. Pak si pamatuju, že jsem u ucha zaregistrovala nějaký divný pohyb, uslyšela zasyčení a vzápětí jsem na krku ucítila něco jako silné štípnutí a potom tupou bolest, která se okamžitě rozlila do celé hlavy.

Kryštof nade mnou vykřikl a bleskurychle vyskočil na nohy a mě za ruce vytáhl do stoje. Podívala jsem se dolů a v trávě uviděla - zmiji! Nebyla moc velká, předtím dokonale splynula s trávou a hlínou a my si jí nevšimli. Zato teď, jak hleděla zmizet, se její vlnění v porostu nedalo přehlédnout.

Byla jsem v takovém šoku, že jsem jen stála, držela se za krk a vůbec nic neříkala. Kryštof v první chvíli zpanikařil a začal hrabat v batohu, že vytáhne nůž a ránu rozřízne. Pak jsem se já vzpamatovala a zarazila ho, že nic takového se při uštknutí nedělá. Místo toho jsme hned volali záchrannou službu.

Motala jsem se jako opilec

Dispečerka na lince se nás snažila uklidnit, že situace je vážná, ale rozhodně nejde o život, a řekla nám, abychom volným krokem kráčeli z lesa zpět k obci a že pro nás posílá sanitku. Kdysi jsem četla, že zmijí jed dospělého zdravého člověka nezabije. Jenže jsem v tu chvíli nemohla vůbec tušit, že jako alergik na hmyzí bodnutí mám alergii i na hadí jed. Nikdy předtím mě totiž samozřejmě had neuštkl.

Hlava mi už po pár minutách bolestí málem praskla, začala jsem otékat nejen na krku, ale i jinde po těle, viděla jsem dvojitě a bylo mi na omdlení. Pak se přidala nevolnost, brnění v nohách, motala jsem se jako opilec. Tím rychleji jsme se snažili jít, navzdory radám dispečerky záchranné služby. Při uštknutí má být člověk pokud možno v klidu, aby příliš nerozproudil krevní oběh. Mě Kryštof táhl, až jsme skoro běželi. Naštěstí na nás už čekala sanitka. Naložili mě a pak už si jen matně vybavuju, že jsme jeli rovnou do nemocnice.

Tam jsem dostala infuze a řadu podpůrných látek a nakonec i antisérum. Poležela jsem si týden, otok splaskával jen pomalu a lékaři se chvíli obávali poškození ledvin. Ale nakonec všechno dobře dopadlo.

Od té doby mám k chození po lese velký respekt, neustále se dívám pod nohy i na cestách a vlézt mimo ně se téměř neodvážím, ani sbírat borůvky už asi nebudu. Natož abych se ještě někdy nechala přemluvit k milování v přírodě! Nejen v lese, ale kdekoli. Klidně na louce v městském parku. Zkrátka mám blok a nic bych z toho neměla. Není nad postel v klidu domova.

Veronika, 24 let

Autor: TN

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video