Rozprouděte mu krev striptýzem | e15.cz

Rozprouděte mu krev striptýzem

Josef Kraus

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Bývá oblíbeným na nejrůznějších pánských oslavách, rozptýlením pro budoucího ženicha či způsobem zahnání chmur. Řeč je samozřejmě o striptýzu. Ten se ale nemusí týkat pouze profesionálek. Pořádné vystoupení si můžete připravit i sama.

==== Příprava ====
Aby váš taneček opravdu dosahoval požadovaného efektu a měl dostatek šťávy, rozhodně nelze během striptýzu improvizovat. Vše je třeba řádně připravit, promyslet a dokonce i natrénovat. Jedině tak se dílo podaří. Na následujících řádcích se dozvíte, na co je třeba dávat pozor, čeho se vyvarovat a čemu naopak přikládat maximální pozornost.

Nejdříve je třeba zvážit, kde by vůbec váš výstup měl proběhnout. Nezapomeňte, že budete potřebovat prostor pro své kreace. Ne vždy je proto ložnice tím nejvhodnějším místem. Mnohem lépe častokrát poslouží obývací pokoj s křeslem, do kterého se váš miláček pohodlně usadí, aby si mohl vychutnat blížící se show. Rovněž je třeba tento prostor před samotným aktem připravit v tom smyslu, aby vaše odlétávající svršky neshodily nějaké drahé předměty.

====

Autor: Ženy - E15
Atmosféra ==== Existuje několik cest, kterými se striptýz může vydat. Obrovskou roli v tom hrají vnější podmínky. Jednou z těch důležitých je osvětlení. Ihned zapomeňte na oba extrémy – plně osvětlenou místnost a úplnou tmu. První nevytváří dobrou atmosféru, druhý problematizuje hlavní účel striptýzu – pokochat se vaším tělem. Vhodným způsobem osvětlení je nějaké teplé světlo. Ideální jsou svíčky či malé lampičky.

Dobrý sluha, ale špatný pán nemusí být jen oheň, který lze při striptýzu také vhodně využít, ale totéž platí i alkoholu. Ten významně pomůže uvolnit náladu nejen objektu vašeho svádění, ale také tu vaší. Mezi typické erotické nápoje patří dobré červené víno, jehož popíjení můžete ostatně použít i během svého vystoupení.

Hudba
Výslednou atmosféru také ovlivňuje použitá hudba. V podstatě máte na výběr mezi akční, dynamickou, krev rozprouďující a pomalou, nežnou, romantickou. Jde o to, jestli chcete toho svého pořádně nabudit, nebo pozvolna romanticky svádět. Obě možnosti jsou samozřejmě značně vzrušující. Jde jen o vaši náladu a potřebu. Klidně si natrénujte obě verze a jednou udělejte tu, jindy zase onu. Inspiraci pro vhodný výběr hudby naleznete takřka všude – v televizi, na internetu, ve filmech. Vůbec se nebraňte použití známých svádivých písní z hollywoodských filmů, ve kterých se striptýz nezřídka kdy vyskytuje. Nezapomeňte také na to, že vybraná skladba by měla být dostatečně dlouhá, protože vaše svlékání musí být pomalé a kousek po kousku, aby se tím zvýšila chvíle očekávání a napětí.

Vzhled a oblečení

Protože striptýz je chtě ne chtě o sexu a erotice, je samozřejmě vhodné na svlékání vybrat nějaké vyzývavé oblečení a sexy prádlo. U množství oděvu je ideální jít zlatou střední cestou, kdy nelze před partnera přijít pouze v županu, ale dlouhé vybalování z kožichu na vzrušení rovněž nepřidá. Dobré je používat i nejrůznější doplňky – šperky, šátky, sluneční brýle apod. Rozhodně nezapomeňte na nějakou vhodnou obuv s vysokými podpatky. I to tvoří celkový obraz mnohem lepší, než když dojdete naboso. Navíc pěkné a vysoké boty připadají mnohým mužům sexy samy o sobě. Samozřejmostí by měl být make-up, u kterého zde vzhledem k situaci i světelným podmínkám výjimečně platí, že lépe je více než méně.

Autor: Ženy - E15

Trénink a kreace

Asi nejdůležitějším na celém vystoupení bude vaše pohybová aktivita. Nikdo samozřejmě neočekává, že se svým tanečkem vyrovnáte zkušeným profesionálkám. Přesto nelze striptýz odbýt pohyby připomínajícím svlékání do vany. Jak se ale naučit svůdnému rozpohybování vašich křivek? Řekněme si to narovinu, není snadné udělat dobrý striptýz. Toho si jsou velice dobře vědomi ředitelé různých tanečních škol, které v posledních letech začaly nabízet i večerní kurzy striptýzu či erotických tanců pro dámy. Cena takových kurzů ovšem ne vždy vyváží váš nápad jednou předvést tomu svému pěknou podívanou. Velice užitečnou pomůckou se zde tak stává moderní technika a internet. Nejenže na webu lze nalézt bezpočet (bohužel spíše povrchních) návodů, mnohem nápomocnější ale bude populární server YouTube. Zde se dají vyhledat videa pro nácvik pohybů, choreografie i gestikulace. Za pomoci počítače a velkého zrcadla se po troše tréninku naučíte výborné věci.

Motivace a psychika

**Asi nejdůležitějším krokem v přípravě podobného vystoupení pro partnera bude opravdové odhodlání jej uskutečnit. Mnoho žen trpí nejen přirozeným studem, ale také nejrůznějšími komplexy ze své postavy. To se ještě násobí nervozitou z partnerovy reakce a neodbytnou myšlenkou, že spíše než svůdně budou vypadat směšně. Všechny tyto obavy jsou ale z mužského pohledu neopodstatněné.Autor: Ženy - E15


Stud z partnerova pohledu je zbytečný, protože on má jistě vaše tělo velice dobře zmapované. Rovněž fakt, že vaše zadní partie nesnesou srovnání s Jennifer Lopez a poprsí s Pamelou Anderson, nikterak nevadí. Ani nějaký ten faldík navíc či větší pigmentové znaménko nemohou způsobit devalvaci vašeho výstupu. Naopak drobné nedokonalosti z vás dělají reálnou ženu a ne nedosažitelný sexuální objekt, což muži skutečně ocení.

Jakkoli faktor směšnosti nelze nikdy vyloučit (hrozba zamotání do vlastního odhozeného prádla a následného pádu do sbírky porcelánu existuje pokaždé), je třeba mít na paměti, že vašemu partnerovi bude připadat sexy vždycky. Pocit směšnosti je tak přítomen pouze ve vaší hlavě a je třeba jej vytěsnit. Ideálním nástrojem v tomto případě bývá samozřejmě starý dobrý alkohol a vaše psychická pohoda.

Autor: Josef Kraus
19. května 2010

Autor: Josef Kraus

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video