Sedm věcí, za které ženy podle mužů zbytečně utrácejí část své výplaty | e15.cz

Sedm věcí, za které ženy podle mužů zbytečně utrácejí část své výplaty

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Spousta žen si zpravidla poté, co dostane na účet výplatu, udělá radost několika maličkostmi. A to třeba trendy oblečením, gelovými nehty nebo značkovou kabelkou. A muži nad těmito ženskými rozmary jenom nechápavě kroutí hlavou.

Přiznejte se, která z vás si alespoň jednou měsíčně neudělá radost a nezajde si třeba ke kadeřníkovi, na kosmetiku, na manikúru nebo do solárka? A že vaše drahá polovička remcá? Nevadí. Proč byste si jednou za čas nemohla dopřát něco, co vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři a čím podtrhnete svoji krásu? Krása ženy totiž nevychází pouze zevnitř – proč jí tedy nepomoci i zvenku?

Předkládáme vám výčet toho, za co ženy často a rády utrácejí část své výplaty. (I když jejich partneři nad jejich počínáním leckdy nechápavě kroutí hlavou.):

Návštěva kadeřníka
Rozmazlujte se a hlavně – pečujte o sebe. Proč byste tedy nemohla navštívit kadeřníka alespoň jednou měsíčně? Ať už se jedná o nový střih, zastřihnutí konečků, obarvení vlasů nebo doplnění melíru. I vaše drahá polovička by si měla uvědomit, že vlasy jsou korunou krásy, a proto je třeba o ně důkladně pečovat.

Trendy oblečení
Dostala jste prémii, chcete si doplnit jarní šatník, nebo si chcete „jenom“ udělat radost? Pak neváhejte a vyrazte na nákup nových hadříků. Mimo jiné, spousta žen se shoduje na tom, že i když si z obchodu odnesou jeden či dva kusy svršků, je pro ně výběr nového oblečení obrovským relaxem.

Autor: Ženy - E15


Nové boty
Nemusíte zrovna patřit mezi ty dámy, které se pyšní neuvěřitelnou sbírkou bot a pro něž je nakupování bot koníčkem. S příchodem jara a teplého počasí byste ale rozhodně měla odhodit kozačky a zateplené kotníkové botky, a obout se třeba do balerínek, polobotek nebo lodiček. Pokud ve svém botníku nic takového nenajdete, nebo pokud chcete být obuta podle nejnovější trendů, rozhodně se vám vyplatí investovat do nových botek.

Značkové kabelky
Od nákupu nových bot se v případě většiny žen odvíjí také nákup kabelky, která by s nimi měla ladit. A když se vám doma sejde několik párů nových bot i několik kabelek? Nevadí. Alespoň je můžete efektně kombinovat s nejoblíbenějšími kousky vašeho šatníku.

Gelové nehty
Spousta mužů zastává názor, že jejich drahá polovička vyhazuje za gelové nehty měsíčně zbytečně moc peněz. Samozřejmě, je to jen věc názoru. Pěstěné a upravené nehty jsou jedním z předpokladů ženské krásy. Pokud se například ženě nehty třepí a lámou, není nic jednoduššího, než si jednou za měsíc zajít na gelovky, a tím si zvednout sebevědomí. Neboť krásné a pěstěné nehty jsou její vizitkou.

Autor: Ženy - E15Přípravky na hubnutí a proti celulitidě
Muži si často klepou na čelo, když vidí, jak jejich drahá polovičky skupuje přípravky na hubnutí a proti celulitidě. V tomto případě mají leckdy pravdu. Milé ženy, proč raději s partnerem nevyrazit na in-line brusle nebo s kamarádkami nezačít pravidelně chodit na hodiny zumby nebo aerobiku? Nejen, že se pobavíte a příjemným způsobem strávíte čas, ale zformujete si postavu a uděláte něco i pro své zdraví.

Prodlužování a zahušťování řas
Ke kosmetickým trendům současné doby patří prodlužování a zahušťování řas. Některé ženy jsou ochotny za prodloužení i doplnění řas měsíčně obětovat nemalou částku. V tomto případě záleží především na jejich vkusu a finančních možnostech. Pokud jsou vyznavačkami přirozenosti, není pro ně prodloužení řas, stejně jako prodloužení vlasů, to pravé ořechové.

Autor:  Alena Štouračová
25. března 2011


0:normal690:true:true KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery