Sex po telefonu | e15.cz

Sex po telefonu

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Hledáte výnosné zaměstnání, u kterého se moc nenadřete, vyděláte slušné peníze a můžete při něm třeba číst nebo háčkovat? Pak zkuste sex po telefonu.

Karla: V naší rodině bylo vždycky hluboko do kapsy, bydlela jsem jen s maminkou a tak, když jsem se dostala na vysokou školu, oproti svým spolužákům jsem docela živořila. Nemohla jsem si dovolit to, co ostatní, já měla peníze jen na základní potřeby a tak koupit si třeba něco nového na sebe bylo pro mě nemožné. Dost mě to trápilo, taky jsem se chtěla líbit a chodit do společnosti, ale neměla jsem za co.

Když jsem si jednou vylívala srdce své kamarádce, tak nadhodila, že ví, jak si mohu přijít na slušné peníze a začala mi nastiňovat, jak probíhá sex po telefonu. Představa, že se budu muset vybavovat s různýma úchylama a vzdychat do sluchátka, mě tedy vůbec nenadchla. Ale pak se mi to rozleželo v hlavě. Sice se jedná o sex, ale budu sedět doma a nikdo neuvidí mě a já zase neuvidím ty chlapy, takže přeci zase o tak moc nejde.

Mamince jsem řekla, že jsem si našla výhodnou brigádu, abych nějak vysvětlila, odkud beru na oblečení a novou kosmetiku. Zpočátku to byla katastrofa, agentura mě sice zaškolila a vysvětlila mi, jak mám s muži mluvit, abych je zaujala a oni vydrželi na telefonu co nejdéle, ale připadala jsem si blbě a strašně jsem se styděla. Stud ale brzy opadl, vždyť jsem seděla doma a nikdo mě neviděl a později mě to dokonce začala docela bavit.
Když maminka odešla do důchodu, musela jsem toho nechat, protože byla většinu času doma, ale i tak jsem si vydělala slušné peníze, které mi při studiu moc pomohly.

Jsou to jednoznačně peníze, které vedou ženy k tomu, aby vzrušovaly muže a poskytovaly jim sexuální služby po telefonu. Je to dobře placená práce a často se jí věnují studentky a ženy na mateřské dovolené, které mají čas na to, aby mohly trávit nerušeně čas na telefonu. Vzhled tu nehraje roli, důležitý je příjemný hlas a to, aby žena dokázala muže zaujmout, aby na telefonu vydržel co nejdéle a provolal tak dost peněz a také, aby byl spokojen a zatelefonoval příště znovu.

 Při tom všem mají zaručenu naprostou anonymitu, ví, že jsou před mužem skryté, takže jim nehrozí žádné nebezpečí. Jsou to normální ženy, které to berou pouze jako práci. Mnozí muži, kteří by čekali na druhé straně  telefonního sluchátka dlouhonohou blondýnu v minisukni by byli asi velmi překvapeni. Důležité ovšem je, aby dokázaly v muži právě tento dojem vyvolat.

Instrukce, jak s muži jednat a co říkat, dostanou ženy od agentury, která si je najímá a pracují buď doma nebo přímo v agentuře. Většina z těchto pracovnic nicméně říká, že pokud by při práci měly být vidět, nikdy by ji nedělaly. Právě ten pocit anonymity způsobuje, že žen, které si takto přivydělávají, je stále dost.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video