Sex se zajíčkem: Známe všechna pro i proti! | e15.cz

Sex se zajíčkem: Známe všechna pro i proti!

ZDROJ: Ženy - E15

Marta Pušová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V životě téměř každé ženy se jistě najde období, kdy zatouží po vášnivém románku s takzvaným „mladým masíčkem“. Víte ale opravdu, do čeho jdete? Prozradíme vám výhody a nevýhody poměru se zajíčkem.

PRO: Jeho mládí

Mládí je prostě lákavé a sexy. Takový zajíček je většinou v kondici, má pevné, často vytrénované tělo, nehonosí se pivním pupkem, chlupatými zády ani plešatějící hlavou. Je svěží, voňavý, veselý a dobře vypadá. Navíc, i když nemusí vědět, co dělá, dokáže to dělat dlouho. Mít někoho takového v posteli je prostě pro ženu v nejlepším věku výzva.

PROTI: Vaše zralost

Poměr se zajíčkem vám na jednu stranu může dodat sebevědomí v tom, že jste porazila o dost mladší vrstevnice vašeho objevu, na druhou stranu dřív nebo později o sobě možná začnete pochybovat a připadat si stará. Nikdy není na škodu udělat něco pro své tělo, pamatujte si ale, že takové věci máte dělat především pro sebe, ne pro přítele. I když je o několik let mladší. Věřte si a nesrovnávejte se s jeho vrstevnicemi, nic dobrého to nepřinese.

PRO: Poslušnost

Nebudeme si nic nalhávat, jedním z hlavních důvodů, proč zajíček podlehne vašemu kouzlu, je fakt, že se chce něco přiučit. Máte tak před sebou v podstatě nepopsaný list papíru, který můžete popsat tak, jak se vám zlíbí. Zajíčci jsou učenliví a ochotní zkoušet nové věci, takže si ho můžete vychovat k obrazu svému.

PROTI: Nezkušenost

Jestliže nejste zrovna dominantní typ, možná vám školení zajíčků nebude tak úplně vyhovovat. V první chvíli vás patrně kouzlo nepoznaného v kombinaci s jeho plachostí bude vzrušovat, ale pokud vás nebaví zkoušet nové věci, polohy a praktiky a víte, co vám vyhovuje, možná se s vámi mladý kluk může začít nudit. Nebo naopak začít unavovat vás svým nadšením pro věc.

PRO: Odolnost

Nemusíte si příliš dělat starosti o jeho city. Zaměřte se sobecky na sebe a věřte si v tom, že v posteli jste bezpochyb lepší než jeho vrstevnice. Jednoduše jde hlavně o sex, ne o city. A když se přece jen stane, že se do vás zajíček zamiluje, a vy budete nucena z vašeho „vztahu“ vycouvat, vždycky si můžete říct, že je mladý a má celý život před sebou čili spoustu času se z toho oklepat.

PROTI: Bezohlednost

Nezapomínejte, že mladší muži mají silnější libido a velmi často jim jde o uspokojení jich samotných a jejich potřeb a vlastně je ani příliš nezajímá, zda jste k vrcholu došla i vy. Tak nějak automaticky předpokládají, že ano, aniž by se o to víc přičinili. Už na začátku mu vysvětlete, že takhle si to nepředstavujete. Ani se zajíčkem přeci nechcete spadnout do kolotoče předstíraných orgasmů.

PRO: Výdrž

Jak už bylo zmíněno, mladí muži jsou většinou v dobré kondici. To znamená, že v posteli téměř nemá limity. Pokud vám jedno kolo za noc nestačí, pak je pro vás zajíček tím pravým ořechovým, zvládne jich hned několik a ani nebudete muset dlouho čekat, než na to budete moci skočit znovu.

PROTI: Naivita

Samozřejmě hodně záleží na tom, na jak mladého zajíčka se zaměříte. Pokud půjde o skutečné mláďátko, počítejte s tím, že většina jeho sexuálních zkušeností bude pocházet z porna a podle toho to také ze začátku bude vypadat. Opravdu mladí pánové netuší, že sex v pornofilmech je v podstatě fikce a že v běžném životě všechno vypadá trochu jinak. To pochopí až s časem a zkušenostmi.

PRO: Bezstarostnost

Jestli vám v životě chybí bezstarostnost mládí, zaručujeme vám, že chvíle strávené se zajíčkem jí budou prosycené. Na rozdíl od vás koloušci nemusejí řešit hypotéku, rozbitou pračku, špatné vysvědčení vašich dětí, nevěrného partnera nebo kam jet na dovolenou, aby to nebylo moc drahé. A také se postarají o to, abyste v době, kdy budete v jejich přítomnosti, na problémy všedních dní zapomněla. Občas je fajn vrátit se aspoň na chvíli do mladých let!

PROTI: Nevyzrálost

I když do vztahu na začátku vstupujete kvůli sexuálnímu vzrušení, klidně se vám může stát, že se do toho mladého kluka zamilujete. Není to předem odsouzeno k záhubě, protože to, jak jste vedle něj omládla, znamená i to, že on vedle vás může zestárnout, ale raději si nenasazujte růžové brýle. Častěji se totiž bohužel stává, že kouzlo zamilovanosti časem opadne a vy začnete šílet z jeho naivity a neschopnosti poradit si v zásadních situacích.

Autor: Marta Pušová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video