Sexuální hry nejen do pelíšku | e15.cz

Sexuální hry nejen do pelíšku

Josef Kraus7. března 2011

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Kdo si hraje, nezlobí. Nadto může ještě zažít splnění vlastních sexuálních fantazií, poznat nové erotické požitky, odhalit partnerovy touhy nebo se jen dobře pobavit u intimních záležitostí.

Váš sexuální život se nemusí nutně propadat do stereotypu, abyste sáhli po nějaké té sexuální hře. I stále náruživé, aktivní a neunavené páry si občas něco zahrají. Sexuální hry jsou rovněž dobrým nástrojem i pro úplně začínající dvojici, která vůči sobě může ještě pociťovat ostych a stydlivost. Nějaká zajímavá hra pak může výrazně prolomit ledy. Základem jsou vždy dvě věci – fantazii se meze nekladou a jde jenom o hru, která má pobavit, ne stresovat.

Změna identity

Na úvod si představíme asi nejznámější, nejčastější a nejpopulárnější sexuální hru, kterou s oblibou hrají především páry, které jsou již spolu delší dobu. Jedná se o záměnu identity či hraní různých rolí. Lze tak naplnit ženské sny o milování s údržbářem, policistou či neznámým gentlemanem v baru, nebo mužské fantazie o sexu s prostitutkou, dívkou na hlídání dětí nebo paní učitelkou atd.

Role se samozřejmě nemusí týkat jen jednoho ve dvojici, protože řada zajímavých sexuálních vztahů týkajících se určitého pracoviště nebo prostředí se týká obou stran. Na řadu tak může přijít sex mezi doktorem a sestřičkou, šéfem a jeho sekretářkou, univerzitním profesorem a studentkou, fotografem a modelkou, řidičem a stopařkou a mnoho dalších dvojic.

Každý má jiné představy a jiné touhy. Jejich realizace může být velice nenáročná, jako „náhodná“ schůzka na neznámém místě, až po složité scénáře obtížné na přípravu, kdy role obsahuje autentický kostým, nákup vybavení, pronájem prostor apod. Ne každý je ale dobrým hercem schopným zahrát jinou osobnost. V tomto případě pak místo sexuálního ukojení přijde na řadu smích a zábava, což ovšem také není na škodu.

S/M hrátky

Další velice časté sexuální hry jsou na bázi bondage sado-maso. Není nutné si u toho jen představit bití protějšku hlava nehlava. S/M hrátky mohou být naopak velice promyšlené, rafinované, pestré a vzrušující. Z hlediska rolí bývají nejčastěji uplatňovány modely pán – otrokyně, nebo domina – otrok. Často dochází i k přehazování dominance za submisivitu, pokud není některý z páru orientován čistě na jednu pozici.

Plnění přání svému dominantnímu protějšku, nebo naopak rozkazování i dojem síly a moci, to bývají nejčastější pocity a motivy k těmto hrátkám. Pro někoho je vzrušující ponížení, pro jiného bolest, jiný si na své přijde při fetiši. Někdo si zase rád pohraje jen s pouty, provazem či šátky, kde vítězí pocity bezmocnosti, či z druhé strany naprostého ovládání situace.

 

Autor: Ženy - E15
 
Autor: Ženy - E15Nezřídka kdy dojde i na hru na znásilnění či nucení k sexu. U všech těchto hrátek je ovšem třeba předem přesně vymezit hranice, za které už jeden z vás jít nechce. Pokud vás vzrušuje právě ta představa, že hranice neexistují a stát se může všechno, je dobré si domluvit nějaké heslo, které bude znamenat stop probíhající praktice. Toto slovo by mělo být nějaké neutrální, protože např. „ne“ se při SM hrátkách používá zcela běžně k hodnověrnému zahrání dané role.

Rozpalující hry

Některé hry mají za cíl pořádně nabudit, vzrušit a připravit na nezapomenutelné milování. Klasikou jsou v tomto erotické hrací kostky, které se dají za pár korun koupit v jakémkoli sexshopu, nebo je lze nahradit prakticky jakýmkoli jiným nástrojem či počítačovým program, který vytváří variace z dvou náhodných možností. Na jedné kostce jsou tak napsány činnosti, na druhé pak části těla. Výsledek hození pak provedete partnerovi, např. kombinace krk+líbat, bradavky+hladit atd.

Jinou rozpalující aktivitou je hra na časovanou bombu. Princip je velice jednoduchý a vystačíte si s obyčejným budíkem či kuchyňskou minutkou. Tam nastavíte třeba odpočet deseti minut a začnete se k sobě mít s tím, že do té doby, než zazní očekávaný signál, tak nedojde k penetraci. To vás i jeho pořádně rozpálí, přičemž přivede zpět k životu často upozaďovanou předehru.

Poznávací hry

Smyslem těchto her je především zjistit, jaké touhy, potřeby, choutky i erotogenní zóny má váš partner. Tou nejzákladnější poznávací hrou jsou zavázené oči, přičemž dočasně oslepený bude ochutnávat to, co mu jeho protějšek k ochutnání nabídne. Máme na mysli samozřejmě různé části těla, především pak citlivé a intimní partie. Dokážete tak udělat to, u čeho byste se za přítomnosti partnerova pohledu styděli.

Další poznávací hra spočívá v tom, že vytvoříte losovací zařízení, do nějž oba vložíte určitý počet lístečků. Na nich bude napsána nějaká erotická činnost. Ten, kdo si lísteček vytáhne, tuto činnost provede. Zajímavé je hrát na několik kol, kdy se bude v každém dalším přitvrzovat. Začnete od nejnevinnějších laskomin a dostanete se až k tvrdě pornografickým aktivitám. Zjistíte tak, jaké techniky a praktiky váš protějšek rád, protože přesně ty tam pravděpodobně napíše.

Člověče, miluj se!

Pro ty, kteří se se svou fantazií příliš v lásce nemají, přesto chtějí okusit trochu z lechtivých hrátek, je vhodné vyzkoušet některou z pestré škály erotických deskových her. Princip u všech je v podstatě shodný a velice lehký. Zakoupíte herní mapu, sadu figurek, kostku a pohybem vpřed ve stylu Člověče, nezlob se! postupujete k cíli přes nejrůznější nástrahy.

Ty mají většinou podobu různých úkolů, které plníte buď na svém, nebo na partnerově těle. Čím dále postupujete, tím drsnější a sexuálnější tyto úkoly jsou. Nezřídka kdy jsou tyto hry zaměřeny i pro více než dva jedince, takže pokud máte chuť a eroticky naladěné přátele, můžete uspořádat večer plný sexuálního vzrušení a her.


Autor: Josef Kraus7. března 2011

Autor: Josef Kraus7. března 2011

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video