Sexuální hry pro dospělé | e15.cz

Sexuální hry pro dospělé

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vzpomeňte si na své oblíbené hry z dětství a zahrajte si je se svým partnerem....v posteli.

Možná neobvyklé, ale skvělé zpestření vašeho milostného života. Schválně, vyzkoušejte a sami uvidíte.

Doktorka
Hrála jste si jako malá ráda na paní doktorku? Ta ale potřebuje pacienta…a tím bude váš partner. Oblékněte si něco bílého, recepty do kapsy a vyrazte na vizitu. Váš partner leží na letišti…tedy na nemocničním lůžku a vy musíte udělat pořádnou a důkladnou prohlídku. Určitě vám sám a rád ukáže, kde všude ho bolí a vy jako zkušená lékařka jistě najdete ten správný lék na jeho uzdravení. A pokud má léčitelské schopnosti i váš partner, můžete se pak prohodit.

Učitelka
Nebo byla vaše oblíbená hra na školu a paní učitelku? Váš přítel jistě rád zastoupí roli zlobivého žáčka. Jako takový nemusí samozřejmě klečet v koutě na hrachu, ale vy určitě přijdete na způsob, jak takového rušivého žáka potrestat, anebo naopak, pokud má samé jedničky, měl by se pochválit a odměnit.

Prodavačka
A další hra, která se bude zaručeně líbit hlavně vašemu partnerovi- prodavačka v oddělení se spodním prádlem. Takový nákup prádla není pro muže jednoduchou záležitostí, velikosti A, B, C, D jim nic neříkají, a proto bude nejlíp, když mu jednotlivé modely sama na sobě předvedete. Tato hra se dá hrát ve vícero provedení, podle toho, jaký sortiment prodáváte, ale spodní prádlo je určitě nejzajímavější.

Instruktorka tance
Pro větší romantiky je tady instruktorka tance. Oblékněte si večerní šaty, váš partner oblek, pusťte si příjemnou hudbu a udělejte si doma lekci tance, pěkně tělo na tělo a jen tak se nechte unášet příjemnými melodiemi.

Sekretářka
Sekretářka- váš partner se pro tuto hru změní v úspěšného mladého podnikatele a vy v ochotnou a příjemnou sekretářku v minisukni a tričku s hlubokým výstřihem. Práce je hodně, a proto nezbývá než zůstat v práci přesčas. Váš šéf je vám hodně sympatický, a proto se práce může za chvíli lehce přeměnit v zábavu na vašem pracovním stole.

Autoškola
Pokud si chcete hrát mimo domov, je tu kurz autoškoly. Váš přítel je instruktor a vy nezkušená žačka na první hodině. Učitel vás naviguje doprava, doleva , zabočit a pak rovnou do lesíku, kde dostanete další lekci, ale tentokrát to nemá s řízením auta vůbec nic společného.

Reportérka
Bavila by vás práce reportérky? Můžete udělat rozhovor s někým známým, ale protože Kája Gott nemá zrovna čas, zastoupí ho váš přítel. Vůbec nejzajímavější otázky jsou ty na tělo, kde probíráte vše, co souvisí s intimním životem. A pokud se mu zrovna nechce odpovídat slovně, může vám svoje odpovědi rovnou předvést.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video