Sexuální hry pro pokročilé | e15.cz

Sexuální hry pro pokročilé

Pavel Vrba

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Tak jako ze základní školy nevzejde mistr učebního oboru, ani se základy sexuálních her se nespokojí každý, kdo touží být mistrem tajů her pro dospělé. Pohodlně se usaďte - sexuální hry pro pokročilé právě začínají..

V minulém článku jsme si pověděli o základních a jednoduchých sexuálních hrátkách, jejich smyslu a pravidlech a jejich možném vlivu na obohacení vašeho sexuálního života. Také jsme si řekli, že některé hry mohou mít i svá rizika a proto je dobré být stejně zodpovědný, jako hravý.

Proto se i v dnešním článku, kdy se společně pokusíme přejít na „vyšší obtížnost“ sexuálních her, budeme zabývat alespoň obecně oboustranným pohledem, abychom předešli nemilým karambolům a mohli si tak dopřát skutečně jen čirý požitek z rafinovasti a svodů sexuálních her. A jaké že mohou takové hry být?

Identity


Aneb náhodná sexuální dobrodružství za nejrůznějších podmínek a situací, přičemž jste ale stále v hlavní roli Vy a Váš partner. Hra identit nabízí ohromné množství variant – nejenom „na doktora“, nebo „na opraváře“. Zkuste být trochu rafinovanější – představte si příjemný páteční večer. Vcházíte do baru, upravená, skvěle oblečená, sebejistá, dokonalá. Připravena nechat se svést tím nejlepším. Přichází k Vám muž. Požádá o dovolení přisednout, představí se, pozve vás na drink a pokusí se vás svést. Uspěje? Možná. Jistě by asi měl – je to přece ve skutečnosti Váš partner. Ale zasloužené ovoce je přece vždy sladší a večer teprve začíná takže – kdo ví?

A aby nebyli ochuzeni i páni – dlouhé a osamocené bývají cesty automobilem. Proč si nezpříjemnit cestu tím, že svezu stopařku? A jakoby náhodou právě jedna stojí u cesty vaším směrem. Je krásná, milá a postupně až více než přátelská. Mám se nechat podat, jak to nakonec dopadne?

Hra identit se dá opravdu obměňovat téměř do nekonečna – pracovní pohovor, policejní zatčení, náhodní spolucestující ve vlakovém kupé, sousedka v nouzi, tajemná cizinka / cizinec, fotograf a modelka, atd.Druhá strana mince:  Při plánování takových her myslete zejména na to, že na světě nejste sami a nechat si zkazit příjemný zážitek jenom nedostatečným naplánováním je škoda. Pokud např. pánové necháte svou partnerku stopovat Váš vůz, myslete i na její bezpečnost a pohodlí. Není to zdaleka tak složité, jak to vypadá. Chce to jen zkušenost a cvik.

„Trojky“


Neboli faktor přizvaného třetího k vašim sexuálním hrám. Lhostejno, zda se bude jednat o muže, či o ženu. Z našeho pohledu záleží zejména na jeho roli ve vašich hrátkách. Třetí se k vám může stejně tak přidat, jako se může pouze dívat, natáčet vás na kameru, či mít na starosti jen určitou část těla jednoho z partnerů.

Třetího můžete přijmout i jen do pozice režiséra, který vás bude při milování vést a říkat, co máte dělat a kdy. Třetí může být součástí vašeho milování pouze v rámci předehry, anebo naopak může převzít hlavní roli a naopak bude přihlížet pouze jeden z partnerů. Trojka je hra stejně vzrušující, jako svízelná.

Autor: Ženy - E15


Druhá strana mince: ..je naneštěstí právě u trojky esenciální. Velmi totiž záleží na tom, „kdo“ je onen třetí. Na scénu může vstoupit žárlivost, frustrace, nervozita, a nakonec je z toho všeho více škody, než užitku. Nestačí jen zvednout telefon, pozvat kamaráda / kamarádku, a nakoupit alkohol.
 
Uvědomte si, že takový třetí partner má harmonii vašeho milování doplnit a nikoli narušit. Proto volte při výběru pečlivě a uvážlivě a trochu počítejte i s tím, že to ani tak nemusí vyjít hned. Případný zdar vám však veškerou snahu bohatě vynahradí.

Sadomasochismus


Není jen prosté „…ztluču ho/jí..“, jak si mnozí velmi chybně myslí. Oblast SM je široká a pestrá a jedná se o obecně nejvděčnější „úchylku“, k čerpání inspirací pro sexuální hry. Ať už se jedná o svazování, nebo dominanci a submisivitu aplikovanou na role sexuálních partnerů při milování, a konečně i o ono „bití“.

Pokud jste se s ničím z této oblasti v sexu nikdy nesetkali a bojíte se extrémů a bolesti, je zejména vám určeno několik následujících rychlých fakt:

  • Svazování může být jen volné a šátek, který je jemný a příjemný, jako úvaz bohatě stačí.
  • Dominance a submisivita se může projevit i prostým modelem: jeden přikazuje, druhý plní přání.
  • Případné lehké násilí může být zcela dostečně projeveno přiměřeným naplácáním „na holou“.

 

Autor: Ženy - E15
 
Autor: Ženy - E15

Druhá strana mince: Zejména při pokusech o aplikaci her z oblasti SM (resp. BDSM) platí – než se do čehokoli pustíte, vyhledejte si nejprve odpovídající a kvalitní informace a nikdy, ale opravdu NIKDY nezkoušejte nic jen tak na „zelené louce“. SM může být zábavné a velmi vzrušující ale vyplatí se věnovat čas přípravě dvojnásob oproti jiným hrám.

Překvapení


Poslední příklad hry pro zpestření vašich milostných her, je vlastně jen jakési shrnutí všeho, co jsme si až doposud představili. Nicméně v žádném případě to není příklad k zahození. Překvapení a touha po neznámém může být totiž velmi vzrušující a navíc se jedná o princip, který můžete pohodlně aplikovat na svůj dosavadní sexuální život a nechat jej, ať se dále rozvíjí po svém.

Autor: Ženy - E15


Celé kouzlo spočívá v tom, že se se svým partnerem nebo partnerkou dohodnete na vzájemném střídání ve vymýšlení a přípravách her a „novinek“. Čili jednou se postaráte o překvapení Vy, příště váš partner. Zapomeňte provždy na „misionáře“ a teplé ponožky na spaní spalte. Ode dnešního dne totiž ve vaší ložnici končí stereotyp a bere si doživotní volno.

Samotný fakt, že si budete s partnerem navzájem připravovat nová a nečekaná překvapení (zajímavá hra, svůdné prádlo, netradiční prostředí, vzrušující erotická pomůcka, oholené přirození, atd., atd. ) vám totiž zajistí dostatečné napětí a vzrušení ze stále nového a neopakovatelného milování, kdy sex může být neustále zajímavý a smyslný a váš partner stále žádoucí a vzrušující.

Autor: Ženy - E15


V průběhu našich dvou krátkých shrnutí na téma sexuální hry jsme si samozřejmě představili jen nemnoho oblastí a z nich jen řídké množství příkladů. Pokud ale zapojíte fantazii a zbavíte se strachu z experimentů, můžete už jen prostým vzájemným kombinováním uvedených příkladů vnést do vašich milostných her mnoho a mnoho nových prvků, které způsobí, že budete znovu a znovu vítat ráno s úsměvem, s pohledem lehce zastřeným a upřeným kamsi do dáli, v napjatém očekávání příštího splynutí těl v milostném souboji, kterému jsme si zvykli říkat – sex.

Autor: Pavel Vrba


Související články:
Sexuální hry pro začátečníky
Nuda v posteli
Sexuální hry pro dospělé
Můžu tě svázat? Bondáž...
Dejte mu sex jako dárekZahrajte si na první společnou noc
Sex ve třech I
Sex ve třech II

Autor: Pavel Vrba

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video