Sexuální hry pro začátečníky | e15.cz

Sexuální hry pro začátečníky

Pavel Vrba

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Kdosi moudrý jednou řekl, že největší erotogenní zóna v lidském těle je mozek. Přímo se tedy nabízí otázka, proč této jeho schopnosti nevyužít a s pomocí fantazie si nezpříjemnit i náš sexuální život?

Tématem dnešního článku jsou sexuální hry, které – stejně jako jakékoli jiné hry – měly být zábavné, příjemné a měly by přinášet potěšení ve formě prožitků. Pokud si hrajeme mimo ložnici, má taková hra své účastníky, svá pravidla, prostředí ve kterém se odehrává a zpravidla i správné načasování.

V případě sexuálních her se účastníky stávají milenci a vše ostatní je variabilní. A protože je tento článek určen pro nováčky či začátečníky, probereme si nejprve jednotlivé aspekty a až poté přistoupíme k příkladům.

Hra


Pokud se rozhodneme zpříjemnit si chvilky s partnerem sexuální hrou, neměli bychom zapomínat na několik faktů. V první řadě je potřeba nebýt sobec a myslet na to, že hra by měla být zábavná pro oba partnery. Jedna z mnoha citací vztahujících se k sexu říká, že v sexu je mezi partnery dovoleno vše, co je příjemné a vyhovuje oběma. Navíc, bude-li si můj partner hrátky užívat stejně jako já, bude náš vzájemný prožitek mnohem intenzivnější.

Dalším faktem může být doporučení, že jsme-li nováčky, začínáme hrami jednoduššími, které můžeme s postupem času kombinovat a přecházet k rafinovanějším scénářům. Lidská fantazie je takřka bezbřehá a pokud se tedy vám a vašemu partnerovi takovéto hrátky zalíbí, dá se říci, že máte na dlouho o zábavu postaráno. Myslete rovněž na to, že žádný učený z nebe nespadl.

Pravidla


U některých sexuálních her jsou nezbytná, u jiných méně. Základní zlaté pravidlo je v každém případě takzvaná „stopka“. Pustíte-li se do experimentů, může se vám stát, že špatně odhadnete své touhy a potřeby a během hry vás přepadne pocit, že „takhle ne“ případně „už dost“. Stopka bývá nejčastěji slovo, kterým dáváte partnerovi najevo, že je „něco špatně“.

Je vhodné zvolit slovo krátké a jednoduché, které nijak nesouvisí se sexem, tak, aby si ho váš partner nespletl a dostatečně je zaregistroval. Pokud si nechcete příliš lámat hlavu, můžete jako stopku používat přímo slovo „stopka“.

Pravidla ostatní jsou ovlivněna samotnou povahou hry, a tudíž velmi specifická. Obecně se ale dá říci, že obsahují-li vaše hrátky nějaké potenciální úskalí, které by mohlo výsledný prožitek zkazit, je dobré se o něm zmínit předem.

Prostředí


Vliv vhodného prostředí je samozřejmě důležitý a je dobré na to myslet již při přípravě. Tudíž plánujeme-li experimentovat v ložnici, měla by být uklizena a připravena tak, aby nás následně nic nerušilo a nekazilo dojem.

Pokud se chystáme se svými pokusy vyrazit do exteriérů, měli bychom rovněž věnovat určitý čas průzkumu a přípravě, aby se nestalo, že partnera, kterého jsme zlákali např. na romantické milování uprostřed lesů na „kamenném loži“, překvapí dav turistů, jelikož ono lože se ukáže být povaleným menhirem z prehistorické doby.

Autor: Ženy - E15

Načasování


Připravíte se o spoustu zábavy, vyplývající z napětí, pokud si svoje hry budete v rámci času plánovat přespříliš. Pokud si s partnerem připravíte hru na dobu blízkou, ale neurčitou, necháte mu tak prostor pro napětí „kdy že už to přijde“.

Nechat partnera takto v očekávání je velmi taktické a může se to stát hrou samo o sobě. Ne vždy rovněž musíte mít náladu na to či ono, a proto je dobré mít v záloze více scénářů a hrát si podle toho, na co máte zrovna chuť a čas.

Autor: Pavel Vrba

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video