Sexuální trapasy, aneb co byste zažít nechtěli | e15.cz

Sexuální trapasy, aneb co byste zažít nechtěli

ZDROJ: Ženy - E15

Josef Kraus

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ani sexu, stejně jako jakékoli jiné lidské činnosti, se nevyhnou chvíle trapnosti, studu a okamžitého lidského ponížení, co se dá shrnout do slova trapas. Přečtěte si, za co se jiní museli červenat...

Sexuální trapasy je v základu možné rozdělit do dvou kategorií – na ty, jichž se účastní pouze aktéři milostného aktu, a na ty, které se odehrály za přítomnosti někoho dalšího. První druh trapasů zůstane pouze mezi milenci samotnými, tedy za předpokladu že to oni dále nešíří. Takový trapný skutek může často paradoxně pomoci upevnit vztah, protože to oba účastníky významně spojí.

Přežijí-li toto, pak jiné věci jsou už úplné prkotiny. V horším případě trapnost situace způsobí, že jeden nebo oba se před sebou začnou stydět, druhá osoba v jejich očích nějak klesne a vztahu to moc neprospěje. V nejhorším možném scénáři taková situace vede až k rozchodu.

V případě zatažení třetí, čtvrté a dalších osob do sexuálního trapasu je to ještě komplikovanější. Dotyční se mohou znemožnit jak před úplně cizími lidmi, takže stud a pocit trapnosti za chvíli odezní, nebo dojde k trapasu za přítomnosti osob blízkých, takže se to s postiženými potáhne ještě léta.

Pojďme se nyní podívat na několik trapných sexuálních příběhů, které se skutečně staly:

Zranění při striptýzu

Andrea se tak rozhodla, že toho svého potěší a nažhaví svůdným tanečkem. Nebrala to na lehkou váhu a poctivě se připravovala. Pravidelně sama doma trénovala na hudbu, zkoušela různé typy osvětlení, muziky a samozřejmě také erotického prádla. Jen správná „hasičská tyč“ jí chyběla, takže ji nahradila stojací lampou, která do té doby byla umístěná v rohu místnosti.

Při nácviku šlo vše dobře a Andrea byla se sebou spokojena. Když došlo na ostré představení, posadila svůj mužský protějšek na postel, přistavila lampu, spustila hudbu a začala se během sundávání oděvu ladně kroutit a tančit. Jakmile se ale chtěla zavěsit do lampy, ta se pod její tíhou zhroutila a rozpálená žárovka dopadla s řinčícím sklem přímo do klína Andreina miláčka.

Andrea sebou pochopitelně plácla na zem a jen štěstím se nepořezala o střepy na koberci. Jejího diváka ale stihla mezitím žárovkou popálit na tříslech. Ne nijak zásadně, ovšem erotickým hrátkám bylo pro ten den konec a dráždivé dotyky na citlivém místě nahradil pytlík s mraženou zeleninou a večer plný chlazení bolestivé popáleniny.

Sex v sauně jako v pornu

Jiná sexuální nepříjemnost se přihodila mileneckému páru, říkejme jim Tomáš a Eliška. Ti se nechali inspirovat lechtivými filmy, v nichž se dá zažít skutečně žhavý a smyslný sex v sauně. Horko, rozprouděná krev, pot, feromony. To vše k sauně patří, ovšem když se začali o milostné hrátky pokoušet, zjistili, že realita je oproti pornu mnohem obtížnější.

Provádět jakoukoli náročnější tělesnou aktivitu při 100°C je neuvěřitelně náročné. Srdce začne bušit, vzduch do plic se dostává náročněji a v tu chvíli oba milenci pocítili nevolnost hraničící až s mdlobami. Tíhu vnějších podmínek nevydržel Tomášův žaludek a napůl omdlévající Elišce pozvracel záda.

Tak erotické hrátky v sauně skončily poněkud jiným výronem tekutiny, než si původně pár od toho sliboval. Nicméně byla to právě jedna z těch situací, kdy to jejich vztah paradoxně upevnilo. Od této chvíle se jich už stud před tím druhým vůbec netýkal.

Přistiženi průvodčím

Sexuální trapasy bývají o to větší, pokud je do nich zatažena nějaká třetí osoba. Takto se to stalo Aleně a Honzovi, kteří si chtěli trochu zpříjemnit cestu vlakem. Byl to večerní rychlík přes střední Čechy, měli kupé sami pro sebe a vůbec celý vagón byl téměř prázdný. Čekali, až projde průvodčí s tím, že do další stanice mají dobrých deset minut času.

Došlo na rozepnutí Honzových kalhot a Aleninu ústí stimulaci, když v tom z ničeho nic se v uličce objevil opět průvodčí, který šel z nějakého nepochopitelného důvodu zpátky. Uličkou procházel sice dost rychle, ale přeci jen periferně a následně na poslední chvíli zahlédl, co se v kupé děje.

Přesto prošel úplně, aby dal přistižené dvojici trochu času na návrat do normálních cestovních pozic, a za nějakých deset vteřin se k nim vrátil, otevřel dveře a povídá: „Víte, já proti tomu nic nemám, ale příště si aspoň zatáhněte závěsy.“ „No jo, jenže tady žádné nejsou“, opáčila Alena, která v tu chvíli byla červená snad úplně všude.
Průvodčí pak po krátké vizuální prohlídce kupé musel uznat, že závěsy zde skutečně chybí a tak už situaci více nekomentoval a raději odešel. Alena s Honzou však kvůli tomuto zážitku chuť na nějaké další erotické radovánky s rizikem trapného přistižení úplně ztratili.

Babička narušitelka

Pokud vás v nejlepším přistihne cizí člověk, kterého už v životě neuvidíte, pak je to sice trapné, ale tím to pro vás končí. Jestli ale zažijete sexuální trapas s někým blízkým, koho naopak vídáte často, tak se pocitu trapnosti při každém dalším setkání s ním jen tak nezbavíte.

Takovýmto narušitelem byla v případě milostných hrátek Jany a Petra Janina babička. Postarší konzervativní dáma se špatným sluchem ale o to větší zvědavostí tyto dva o víkendové návštěvě otravovala svými dotazy a požadavky celkem pravidelně. V noci ale Jana s Petrem zalehli a začali se věnovat jen sobě, nečekali žádnou další babiččinu intervenci.

Ta se ale dostavila zrovna ve chvíli, kdy byl Petr připoután k posteli a Jana si bez zábran užívala tělesné rozkoše na něm. Babiččin dotaz, jestli nemají sladidlo, že by si udělala čaj, zazněl přesně v okamžiku, kdy bez zaklepání otevřela dveře a vstoupila do místnosti. A protože se v pokoji svítilo, nemyslela si babička, že by mohla rušit, protože „přeci ještě nespí.“

Babička po zjištění situace celkem rychle a rázně místnost opustila, aniž by tuto situaci jakkoli komentovala. Ranní trapnou snídani s ní absolvovala pouze Jana, protože Petr už odešel do práce. Babička celou trapnost situace ještě umocnila tím, že se začala po vzoru mladé kamarádky Jany vyptávat na její sexuální život a dokonce jí i udělovat rady zkušené dámy.

A jaké sexuální trapasy jste zažili vy? Podělte se s ostatními v diskuzi pod článkem.

Autor: Josef Kraus

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery