Sexy hrátky pro experimentátory | e15.cz

Sexy hrátky pro experimentátory

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pokud váš sexuální život občas uvízne na mrtvém bodě, chtěli byste vyzkoušet něco nového, nebo jen tak hledáte triky, kterými zpříjemnit vaše milostné hrátky, můžete zalisotvat v naší příručce.

Orální sex pro zkušené
Už jste se naučila, jak laskat jeho penis ústy tak, aby byl v sedmém nebi. Ale může se dostat i výš, když budete vědět, jak na to. Pokud máte dlouhé vlasy a nosíte je stažené do gumičky, pak vězte, že ji můžete použít i na jiné věci, než je stažení vlasů. Můžete  ji navléknout  na stopořený penis tak, že jí  nasadíte na spodní část penisu a varlat tak, aby vše stahovala, ovšem příjemně. V penisu se zpomalí krevní oběh a pokud budete pokračovat v laskání, bude velmi, velmi spokojený.

Slepá bába
Hru na slepou bábu zná každý, princip spočívá samozřejmě v zavázaných očích. I vy můžete něco podobného hrát, ovšem v posteli. Zavažte mu oči  šátkem a další dva použijte k tomu, abyste uvázala jeho ruce k posteli (nebo za záda). Buďte však jemná, svázání ho nesmí bolet. Tak….a ring je volný. Můžete dělat cokoliv a on jen bude napjatě čekat, s kterou částí jeho těla si začnete pohrávat. Nemůže se bránit, ale proč by to dělal, když se mu to tolik líbí…..A líbit se to bude i vám, pokud si pak úlohy vyměníte.

Nebojte se ničeho
Chovejte se živočisně a řekněte sbohem zábranám. Tím, že muži ukážete, že jste schopná se s ním milovat kdekoliv a kdykoliv, dáte mu tím najeho, že se mu s vámi mohou splnit všechna jeho sexuální přání. Bude to na něj působit jako kouzelné afrodisiakum. Nebraňte se proto sexu, který se nebude odehrávat v ložnici, ale hledejte příležitost a možnosti, jak se pomilovat na co nejneobvyklejších místech.

Pevný stisk
Pokud máte pevné vaginální svalstvo, můžete připravit ty nejpříjemnější slasti nejenom sobě, ale i svému partnerovi. Pokud je zapojíte do pohybu zrovna ve chvíli, kde je váš partner ve vás, bude cítit, jak pevně svíráte jeho penis a pokud budete stisk uvolňovat a zase znovu svírat, bude na vrcholu blaha. A jestliže se naučíte tyto vaginální svaly používat, můžete mít také větší kontrolu nad vašimi orgasmy, které budou tím pádem prudší a silnější.
Pevnost těchto svalů je ale třeba natrénovat. Je to možné například tím, že během močení děláte přestávky a zastavujete proud moči anebo během dne vždy na pár vteřit zatnete tyto svaly, povolte a znovu zatnete. Provádějte tato cvičení několikrát denně a výsledky budete moci brzy pozorovat.

Jo, jo joóóó
Rádi používáte vzrušování slovy. Je jistě příjemně vyzývavé, když občas hlasitě vzdycháte, sténáte, ale nejenom to- používáte slova nebo věty, které mají jasný význam-„Chci to“,“ Dělej mi to“, „Ty můj siláku“ apod. Má to rád, ale i to, co se mu líbí, se mu časem může zajíst. Nebuďte pořád jako kolovrátek a hledejte novoty i co se slov týče. Překvapujte ho novými výrazy, větami, které od vás ještě nikdy před tím neslyšel, říkejte mu je, šeptejte mu je něžně do ucha nebo je piště prsty na jeho záda. Pokaždé, když uhodne, co vaše prsty napsaly, odměňte ho-proveďte mu to, o čem jste psala.

Vzrušujte se čtením, kupte si erotický časopis, nebo knížku a nahlas si ji předčítejte. A pokud vás vzruší to, co jiní prožívají na stránkách časopisů, nic nebrání tomu, abyste to prožívali také vy.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video