Stagnuje váš sexuální život? | e15.cz

Stagnuje váš sexuální život?

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jak poznáte, že byste se měli poohlédnout po kamasútře, koupit nové prádlo nebo jinak nastartovat váš sexuální život? Kdy je na to nejvyšší čas?

Pokud jsou spolu partneři delší dobu, mnohdy ani nepostřehnou, že jim sexuální život začíná uvadat. Mezi věčnými složenkami na elektřinu, sobotními nákupy v hypermarketu a pracovně nabitými dny si ani nevšimnou, že něco není v pořádku a že je načase začít uvažovat nad tím, jaké to bylo v jejich ložnici kdysi a jaké je to dnes. Nezačínáte se s ním náhodou nudit? Nebo on s vámi? Není čas na to znovu vytáhnout své ženské (mužské) zbraně a začít si zase pořádně užívat? Ano je…tedy alespoň tehdy, poznáte-li se v následujících situacích:

1) Vy


Váš přítel je ještě celý mokrý poté, co vyšel ze sprchy a vám místo toho, aby vám naskočily erotické představy, naskočí pouze myšlenka na to, že musíte vydrhnout zacákané kachličky.
On
Vaše přítelkyně právě vylezla z vany, chodí nahá po bytě a vy místo toho, abyste se při pohledu na ni nažhavil, začnete přemýšlet o tom, že byla měla shodit aspoň dvě kila.

2) Vy


Kamarádka má doma problémy a žádá vás o radu, jak zvýšit partnerovu touhu v posteli. A vy nejenže si na nic nemůžete vzpomenout, ale dokonce marně přemýšlíte, kdy jste se spolu milovali naposledy.
On
Kamarád chce po vás radu, jak oživit milostný život a ptá se vás, co má vaše přítelkyně v posteli ráda. Vzpomínáte, ale marně…

3) Vy


Koupila jste si novou pleťovou masku, ale nechce se vám ztrácet čas jejím používáním. A co vlasy, potřebovaly by sice kadeřnici, ale vy místo toho jdete raději s kamarádkou na kafe.
On
Vrátil jste se z fotbalu dost zpocený a špinavý, ale koupel necháte na jindy, protože v televizi jde zrovna  nějaký zápas. A vůbec, zítra je taky den a raději otevřete okno.

4) Vy


V obchodě vás zaujala krásná krajková soupravička, ale vy si raději nakoupíte pět nových obyčejných kalhotek, protože byly zrovna ve slevě.
On
Proč si nevzít ponožky s dírou na patě, když doma mě nikdo nevidí a v práci mám boty? Proč doma nenosit sice vytahané, ale zato pohodlné tepláky s pruhem?

5) Vy


Sice máte hezké nové prádélko, ale proč jen nosit na doma, raději si to schováte „na lepší“.
On
Do ložnice patří televize nebo alespoň stoh časopisů o autech.

6) Vy


Vaši přátelé se vás ptají, kolik že roků to vlastně spolu jste. Copak si nevšimli, že je to teprve několik měsíců?
On
Jdete společně s vaší známou dvojicí do kina a zatímco se oni k sobě vášnivě tulí, vy musíte okřiknout vaši partnerku s tím, že šustí bonbony a pak se přetahujete o jeden popcorn a colu.

7) Vy


Je sobota večer, vy sami doma, nikdo vás neruší…mám raději vyžehlit nebo zatelefonovat kamarádce, co je nového?
On
Je sobota večer, vy sami doma, nikdo vás neruší…co takhle zajít do ložnice a pustit si film? Vždyť při něm se tak pěkně usíná…

8) Vy


Články o sexu čtete sice ráda, ale doma v ložnici si na  nic z toho nemůžete nějak vzpomenout…nebo nechcete.
On
Články o sexu čtete sice rád, ale doma v ložnici si na  nic z toho nemůžete nějak vzpomenout…nebo nechcete. 

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video