Stereotyp v ložnici? Změňte prostředí! | e15.cz

Stereotyp v ložnici? Změňte prostředí!

Josef Kraus

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Stereotyp v ložnici lze účinně přebít i jednoduchou změnou prostředí. Jaké lokace se nabízí těm stydlivým a jaké těm odvážným? Co si lze užít a na co si zase dávat raději pozor? Nechte se inspirovat.

Obecně změna prostředí pomůže v momentě, kdy cítíte, že je třeba váš sexuální život nějak okořenit. Toto koření je navíc velice jednoduché a laciné, na rozdíl od spousty jiných možností.

====Doma je doma ====

Za tu nejrychlejší a nejbezpečnější možnost pro změnu místa lze jistě považovat oblast celého vašeho příbytku. Vhodnými místnostmi bývají zejména obývák, kuchyň a koupelna. Obývák je se svou sedací soupravou a koberci asi nejvíce podobný ložnici. Pohovka či křeslo přímo vybízí k milostným hrátkám. Oproti tomu je kuchyň velice odlišná.

Jídelní stůl a kuchyňská linka ovšem nabízí k vyzkoušení zajímavé polohy, při nichž se k sobě dostávají sedící žena a stojící muž. To lze třeba v ložnici simulovat jen velice obtížně. Taková koupelna pak v sobě skrývá zejména vodní hrátky. Vana krom samotného aktu nabízí i možnost romantického máčení při svíčkách a s vínem. Sprchový kout zas přímo vybízí k používání sprchové hlavice na správných místech i k fyzicky náročnějším polohám.

Autor: Ženy - E15


Úplně jinou dimenzi nabízí šťastným majitelům balkon, lodžie či terasa. Zde je třeba brát v úvahu nepřímou úměru mezi výškou balkonu od země a mírou exhibicionismu dvojice. Určité soukromí a intimitu si můžete zajistit pod rouškou tmy, ovšem na těsném sídlišti v nižších patrech nemusí stačit ani to.

====Stísněné prostory====
Jistou intimitu, která může velice snadno přerůst v něco víc, dodávají nejrůznější malé prostory. Ty mohou poskytovat i zdání bezpečí, přestože realita bývá většinou jiná. Mezi typické představitele tohoto druhu míst bývá automobil. Některé typy vozidel nabízejí až překvapivě vhodné prostředí na podobné hrátky. Jen je třeba dbát na vhodný výběr místa k zaparkování.

Mezi další oblíbené destinace sexu a dobrodružství chtivých dvojic bývá výtah. Ten je samozřejmě vzhledem k nutnosti stání (pokud zde nejde např. čistě o poskytování orálního potešení) fyzicky náročnější. Doporučuje se ale vybírat k podobným hrátkám nějakou méně frekventovanou denní dobu a především se vyvarovat moderních výtahů se zabudovanou kamerou.

Populární bývá i sex na některých veřejně přístupných záchodcích (v restauraci, hotelu, v práci). Stísněnost kabinky, kde je téměř nemožné se více pohybovat, spolu s možností se posadit působí velice zajímavě. Obdobně lze přistupovat i k šatní kabince v obchodě s oblečením. Zde je ovšem riziko odhalení a následného povyku mnohem vyšší. Tuto možnost tak častěji volí opravdu exhibicionisticky založené páry.

Autor: Ženy - E15

====Outdoorové aktivity ====

Příroda či otevřené nebe nad hlavami často vybízí k vzájemnému splynutí v přirozené živočišné vášni. Jakákoli vycházka lesem, po louce či okolo rybníka může přinést neočekávané potěšení. Příliš frekventované místo či otevřená prostranství samozřejmě mohou vyústit v nechtěná setkání s kolemjdoucími. Ovšem i ti nejvíce naturální lidé by měli pro tyto případy s sebou nosit alespoň deku. Příroda mnohdy dokáže život pěkně znepříjemnit.

Kapitolou samou pro sebe jsou pláže všeho druhu. Zejména pro Čecha exotický pohled na zapadající slunce nad mořem probouzí kromě romantiky i notnou dávku touhy. To ještě podporují nejrůznější erotické snímky, pohledy i romány červené knihovny, kde je sex na pláži prezentován jako ten nejúžasnější zážitek ze všech. Že to nemusí být vždy pravda, se dozvíte níže.

Autor: Ženy - E15

Mnoho párů také neodolá svodům vodního živlu a pustí se do útrob moře, rybníku či bublavé vířivky. Zejména posledně jmenovaná dokáže dělat spolu s doplňujícím alkoholem hotové divy. Jakékoli vodní radovánky ale mohou s sebou přinést nepříjemnosti zejména pro ženské pohlaví (doslova). Náchylným jedincům totiž stačí málo k zánětu močových cest a podobným libůstkám.

====Čeho se vyvarovat ====

Jako u všeho, i u sexu na netradičních místech existují jisté limity, které není vhodné překračovat. Rozhodně se vyvarujte sexu tam, kde by to mohlo vytvořit nějakou závažnou společenskou, morální či finanční škodu. Neměli byste takové věci provozovat např. na náboženských, kulturních, pietních či jinak emocionálně citlivých místech.

Dále je třeba si uvědomit, že určitá místa s sebou přinášejí riziko toho, že budete někým přistiženi. Logicky tak zatahujete do vašich hrátek i ostatní lidi, kteří o to ve většině nestojí. Obzvláště závažné to je v případě přistižení malými dětmi, čímž si dokonce koledujete o trestný čin. Respektujte proto jejich osobní život tím, že se do něj nebude vmíchávat svými sexuálními výkony.

====Postel je postel ====

Protože nic není nikdy stoprocentní a spolehlivé, ani změna klasických míst za ty netradiční nemusí nutně vést ke zlepšení vašeho sexuálního života. To se samozřejmě týká i ostatních druhů koření – nové polohy, sexuální hračky, různé role atd. Nakonec třeba zjistíte, že pláž není kvůli všudypřítomnému písku, který dře na těch nejcitlivějších partiích, ideální, v lese vás otravují mravenci a jehličí, v autě, převlékací kabince a ve výtahu je to nepohodlné a v rybníce je vám zima. Návrat ke klasice pak může být velice příjemný.

Autor: Josef Kraus
15. června 2010

Autor: Josef Kraus

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video