Svátek zamilovaných: 10 tipů, jak překvapit svoji drahou polovičku | e15.cz

Svátek zamilovaných: 10 tipů, jak překvapit svoji drahou polovičku

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Svátek svatého Valentýna  pomalu klepe na dveře.  Máte za lubem překvapit svou drahou polovičku něčím originálním, a nejenom pugétem rudých růží? Předkládáme vám desatero tipů, jimiž se můžete na svátek všech zamilovaných inspirovat.

1. Romantická večeře při svíčkách


O tom, že láska prochází žaludkem, není žádných pochyb. Na svátek svatého Valentýna svého partnera pozvěte na romantickou večeři při svíčkách. Večeři můžete přichystat u sebe doma. Dejte si přitom záležet nejen na přípravě jídla a jeho výsledném vzhledu, ale také slavnostně prostřete stůl, přichystejte skleničky a šampaňské, zapalte svíčky, vzduch provoňte éterickým olejem a pusťte romantickou hudbu. Váš partner jistě bude z toho, co jste přichystali, paf.

Na romantickou večeři při svíčkách můžete na Valentýna zajít také do oblíbené restaurace a objednat si speciální valentýnský chod. Abyste si měli v tento den kde sednout, raději si místo v restauraci předem zamluvte.

2. Dort ve tvaru srdce


Jestliže se v kuchyni pohybujete jako ryba ve vodě, co třeba svému drahému upéct valentýnský dort ve tvaru srdce potažený červeným marcipánem, na němž bude napsáno i jeho jméno? Milujete-li s partnerem sladké, je pro vás tento valentýnský dárek to pravé ořechové. Toto sladké překvapení můžete zařadit i jako poslední chod valentýnské večeře při svíčkách.

3. Do kina na romantický film


Dalším tipem, co podniknout na svátek zamilovaných, je návštěva kina – nejlépe ve večerních hodinách. Zapomeňte na sci-fi, thriller či akční film, v tento den vyrazte do kina na romantický film, během kterého budete partnerovi šeptat do ouška vyznání lásky. Tím ho zaručeně dostanete do kolen a navodíte tu správnou valentýnskou atmosféru.

4. Praktický dárek, který vykouzlí úsměv na tváři


Že pro vás není romantika to pravé? Ale i tak chcete svého partnera na svátek patrona všech zamilovaných překvapit něčím pěkným? Věnujte mu praktický dárek, o kterém víte, že ho potěší a zároveň plně využije. Kupte mu třeba rybářský lístek, permanentku do fitka, nový netbook nebo sadu značkové kosmetiky, kterou pravidelně používá.

5. Romantické posezení ve vinném sklípku

Degustace vína s odborným výkladem, ochutnávka sýrů, romantická večeře a cimbálová muzika. I takto můžete prožít valentýnský večer. Vinný sklípek vás zcela jistě dostane svou podmanivou atmosférou.


Autor: Ženy - E156. Vyznejte partnerovi lásku v jedné z evropských metropolí

Návštěva romantického starobylého městečka, středověkého hradu, krápníkových jeskyní nebo přírodní rezervace. Proč ne? A co na Valentýna vycestovat z českých luhů a hájů a navštívit město zamilovaných – Paříž? Zpáteční letenku si nemusíte pořizovat pouze do hlavního města Francie, romantické duše si na svátek svatého Valentýna oblíbily i jiné evropské metropole, kde mohou svému partnerovi vyznat lásku a případně jej požádat o roku. Jedná se především o Řím, Benátky, Amsterdam a Barcelonu.

7. Wellness radovánky


Nadělte si k Valentýnu radovánky ve wellness centru. Nechte se společně s partnerem hýčkat masážemi a zábaly, navštivte vířivku, anebo zavítejte do sauny či parní lázně. Velmi oblíbené jsou rovněž valentýnské víkendové wellness pobyty, které nabízí řada lázní, hotelů či wellness center. Kromě wellness procedur na vás čekají romantické večeře, chlazený sekt, prostředí plné květin, exotické ovoce i čokoládové delikatesy.

8. Večer ve znamení erotiky


Co třeba valentýnský večer ve znamení erotiky? V nápadech se meze nekladou. Překvapte partnera novou erotickou pomůckou, kterou následně společně vyzkoušíte, oblečte si sexy prádlo a udělejte partnerovi striptýz, uvelebte se do vany s horkou vodou a bohatou pěnou a dejte si šampaňské s jahodami, vyzkoušejte erotickou masáž s pomocí voňavého olejíčku, milujte se při svíčkách. Svátek všech zamilovaných je tu proto, abyste si jej s partnerem dosytnosti užili.

9. Je libo něco ztřeštěného?


Pokud si nepotrpíte na romantiku, užijte si s partnerem na Valentýna pořádnou dávku adrenalinu. Vyzkoušejte let balonem, tandemový seskok, vyjížďku na čtyřkolkách, jízdu terénním vozem nebo bungee jumping. Na takto prožitý svátek všech zamilovaných budete dlouho vzpomínat a možná, že si jej napřesrok opět zopakujete.

10. Milostné vyznání prostřednictvím Valentýnské poštySvému milovanému můžete na svatého Valentýna věnovat docela obyčejný dárek, který ovšem bude od srdce. Pošlete mu milostné vyznání prostřednictvím speciální Valentýnské pošty, která sídlí v Milostíně na Rakovnicku. Valentýnská pošta v letošním roce již podesáté přichází s nabídkou speciálního valentýnského razítka, které může ozdobit i vaše zamilované psaní. Na letošním razítku jsou vyobrazeny dvě ruce naproti sobě, z nichž každá drží štamprličku se srdíčkem.

Kvůli speciálnímu razítku nemusíte do Milostína běhat osobně. Stačí, když zamilovaný dopis s kontaktní adresou vaší lásky a nepoužitou známkou vložíte do obálky a pošlete jej na adresu Pošta Milostín, Milostín 270 05.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video