Top 5 nejhorších sexuálních úchyláků, na které jste narazily! | e15.cz

Top 5 nejhorších sexuálních úchyláků, na které jste narazily!

Ivanna Benešová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Drsné sadomasochistické hrátky? Milenka zavěšená na provazech nad postelí? Anebo třeba přihlížející děda sedící vedle milenců na posteli s pivem v ruce? To všechno se může klidně odehrávat v bytě vedle vás! Sexuální zvrhlíci jsou totiž skoro všude!

Myslíte si, že zvrhlé erotické choutky mají jen penězi zhýčkané celebrity, na které to čas od času někdo práskne? Pak jste na velkém omylu. Netradiční, mnohdy až úchylné, sexuální praktiky by si přálo praktikovat i velké procento běžné populace, zejména mužů. Jako příklad toho, jaké typy milovníků můžete potkat, nabízíme vyprávění pěti našich čtenářek. Rozhodně to stojí za to!

Chtěl, abych mu prováděla anál


Martině je dnes třicet let a pracuje jako asistentka ředitele v jedné firmě v Praze. Do našeho hlavního města se přistěhovala z menší vesnice na severu Čech již před pěti lety. A právě tehdy narazila na pracovním pohovoru na zajímavého ředitele jisté firmy. „Do zaměstnání mě nepřijal, dal přednost starší a, dle mého názoru, výrazně ošklivé, uchazečce. Až dnes mi pomalu dochází, že to tehdy udělal tak trochu naschvál“, začíná své vyprávění o podivném řediteli Markovi naše čtenářka.

Autor: Ženy - E15

Ilustrační foto


Té je už dnes prý zcela jasné, proč přijal tehdy do firmy starší, ošklivější a nenápadnou tichou ženu namísto mladé, atraktivní a snaživé Martiny. „Řekl mi, že když se budu snažit a v pár věcech zdokonalím, že mě vezme o pár měsíců později na jinou pozici. To jsem ale ještě netušila, co pod pojmem „zlepšit“ konkrétně myslel. Nabídl mi schůzku a začal mě balit. Byla jsem v té době sama, takže jsme jeho náporům po čase podlehla. Ale hned při prvním milování jsem okamžitě vystřízlivěla a vrátil se mi snad i zdravý rozum. Během sexu mě totiž donutil, ať si obléknu erotické kalhotky s penisem a provedu mu anál. Prý to tak má rád,“ říká Martina. A se studem dodává, že na celý návrh kývla a provedla vše tak, jak si ředitel Marek přál. Byl to ale zároveň jejich poslední intimní večer. A do firmy ji, jak se dalo čekat, stejně nepřijal.

Svázal mě a uspokojil se sám


Podobně úchylnou příhodu zažila i dvaadvacetiletá studentka ekonomiky Jana. Rovněž pod záminkou spolupráce se sešla s jistým podnikatelem Romanem. Ten si ji pozval k sobě domů, neboť pracoval i on sám z domova. Tak ji ale začal svádět. V tomto případě ale, na rozdíl od příběhu Martiny, se Jana do onoho podnikatele zamilovala. A proto se na první sex těšila.

Roman však své mladší partnerce zapomněl sdělit, že patří mezi příznivce drsnějších sadomasochistických praktik. Proto to, co Jana během první noci zažila, zřejmě do konce života nezapomene. „Spoutal mě ruce k posteli, takže jsme se nemohla bránit. Pak mě začal bičovat a na bradavky mi připevnil skřipce. Byla jsem do něho zamilovaná, proto jsem celou tuto hru podstupovala dobrovolně a se zaujetím, že jde o něco nového,“ popisuje svůj zážitek Jana. Dodává však, že nakonec byla velmi zklamaná, neboť Roman se ke klasickému pohlavnímu styku jaksi neměl. „Jednoduše se nad mým tělem uspokojil sám. Řekl, že mu to takto stačí. Nechtěl se mnou mít údajně žádný sex proto, aby nenarušil náš pracovní vztah. Já osobně to ale považuji za jednoduché sobectví. Zatímco já trpěla spoutaná na skřipcích, on si užíval,“ pokračuje Jana.


Autor: Ženy - E15

Ilustrační foto


Od postele ji odpoutal zhruba až po hodině. Bál se totiž, aby mu za trest něco neprovedla. „Dostal ode mě výchovnou facku,“ říká Jana. A přiznává, že zhruba po měsíci se jí teprve podařilo z dotyčného vyloudit skutečný sex. Ten ale, dle jejích slov, za moc nestál. A jejich vztah, pracovní i osobní, skončil.

Vždy se musel někdo dívat


S další netradiční historkou přichází pětatřicetiletá kadeřnice Eliška. Zhruba půl roku udržovala intimní poměr, byť spíše na milenecké bázi, se stejně starým programátorem z Prahy. „Jmenoval se Lukáš a měl tou dobou doma zrovna těhotnou přítelkyni. Ale neustále se hádali, rozcházeli a zase sbližovali. A protože já jsme tou dobou byla krátce po rozchodu, zpestřovala jsem si volné večery s ním,“ začíná svůj příběh sympatická černovláska Eliška.

A dodává, že poprvé proběhl jejich společný sex na bytě u kamaráda. „Bylo to po menší narozeninové párty. Nakonec jsme zůstala jen já, Lukáš a náš společný stejně starý kamarád Radek. Ten nám nabídl, že můžeme zůstat přes noc. Měl ale pouze velkou garsonku, takže jsme se začali mazlit přímo před jeho očima. Přesněji řečeno – začal s tím Lukáš. Já se nebránila. To jsme ale ještě nevěděla, že přímo uprostřed pokoje na konferenčním stolku proběhne i celý akt. Milovali jsme se poměrně dlouho. Ten kamarád Radek seděl vedle na gauči, popíjel pivo, jedl chipsy a náš sex celou dobu komentoval,“ říká Eliška. A dodává, že po několika měsících si s hrůzou uvědomila, že bylo jen minimum intimních chvil, při nichž by je nesledoval někdo třetí.

Autor: Ženy - E15

Ilustrační foto

Lukáš to zkrátka vždy zařídil tak, že se někdo musel dívat. A to z bezprostřední blízkosti. Jejich intimní vztah skončil v momentě, kdy Lukášova přítelkyně porodila. Od té doby se vztah Lukáše a jeho přítelkyně urovnal a Jana jaksi vypadla ze hry. „Nijak toho nelituji. Netoužím po tom, aby se na mě někdo neustále při milování díval. Dneska si to celé docela vyčítám,“ přiznává Jana.

Nepořádek, špína a pes na 15 metrech čtverečních


Byl to nejhorší erotický zážitek v mém životě. Jakožto rodačka z Ostravy jsem jela na jeden pracovní pohovor do Prahy. A můj bývalý spolužák Pavel mi tehdy nabídl nocleh. Ještě předtím jsme zašli na večeři a na víno. V lehkém alkoholovém opojení jsme se pak vydali k jeho domovu. V momentě, kdy mi ale ukázal, kde a jak žije, jsme rázem vystřízlivěla. Měl pronajatý pouze jeden pokoj o velikosti zhruba patnáct metrů čtverečných. A měl tam neskutečný nepořádek. Všude spousta odpadků, starých krámů a do toho ještě velký chundelatý pes. V tom pokoji bylo volné místo prakticky jenom na posteli. Od prvního okamžiku jsem se těšila, až odsud budu ráno odcházet,“ vykládá o svém zážitku devětadvacetileté učitelka Lenka.
 
Nakonec ale vše dopadlo tak, že v tomto nepořádku a špíně, navíc na posteli, z níž polovinu zabral pro sebe pes, proběhl její nejzajímavější sexuální zážitek. „Milenec to byl dobrý a opravdu mě to s ním bavilo. Ovšem ta špína kolem byla děsná. Ačkoli se snažil, abych si sex náležitě užila, na to prostředí nikdy nezapomenu. A také se tam už nikdy neplánuji vrátit,“ říká Lenka.

Zadaný, ale flirtující a slibující


Po vážném vztahu toužila již delší dobu i dvaatřicetiletá recepční Nikola. A protože vždy milovala zvláštní a osobité muže, upoutal její pozornost stejně starý grafik Honza. Poznala ho na jedné společenské akci. Už tam si padli do oka a začali spolu flirtovat. Psali si nejrůznější erotické smsky a maily. „Mnohdy to bylo velmi odvážné. Připomínalo to tak trochu pornografii. Ale bavilo mě to,“ přiznává Nikola.

Autor: Ženy - E15

Ilustrační foto
 
Čím více si o společném sexu psali, tím více se těšila, až k tomu jednou skutečně dojde. Občas se potkali jako že náhodně ve městě a, zpravidla na veřejných záchodcích nebo na toaletě v restauraci proběhlo menší mazlení. Ke klasickému sexu ale nikdy nedošlo. „Honza vždy říkal, že si to necháme až k němu domu, ať si to můžeme lépe užít,“ vzpomíná mladá žena. Jenže setkání u něho doma se čím dál odsouvalo. Několikrát byli domluveni a vždy se to něčím pokazilo, vždy Honza nakonec náhle nemohl. Zhruba po půl roce ale na schůzku přece jen došlo. „Bylo i jasné, že půjde o sex. Sám mi psal, na jaký způsob by si mě takříkajíc dal a co by se mnou dělal. Těšila jsem se,“ říká Nikola. Jenže byla zklamaná.
 
Proběhlo pouze líbání a z její strany také orální sex. „Pak mi řekl, že se mnou nemůže nic mít, protože má přítelkyni, které nikdy nebyl nevěrný. A tohle mazlení a flirtování prý osobně za nevěru nepovažuje,“ vypráví nechápající Nikola. Každá žena si teď asi dovede představit, jak by s dotyčným zatočila a uraženě odkráčela. Jenže Nikola byla bezhlavě zamilovaná, a doufala, že časem zadaný Honza podlehne. Po dvou měsících se Honza s přítelkyní rozešel. Ale k žádnému skutečnému sexu nikdy nedošlo. „Vždy to skončilo stejně. Byla jsem u něj takto asi desetkrát. Už si připadám hloupě,“ přiznává Nikola. A dodává, že pojedenácté se již o jeho přízeň pokoušet nebude. „Je na čase najít si někoho, kdo umí víc, než o sexu jen mluvit,“ uzavírá své vyprávění.

Autor: Ivanna Benešová
27. března 2011

0:normal690:true:true KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

Autor: Ivanna Benešová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video