Už se nestydím! Šest žen nám prozradilo, kdy se přestaly stydět při sexu | e15.cz

Už se nestydím! Šest žen nám prozradilo, kdy se přestaly stydět při sexu

ZDROJ: Ženy - E15

Ludmila Hamplová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Oslovili jsme šest žen a ptali se jich, jak ony samy překonaly stud mluvit o sexu a jaké jsou jejich tajné erotické touhy. O čem všem mohou ženy snít? A dávají vůbec přednost snění před skutečností?

Můj erotický sen? s cizím mužem v cizímpokoji…

Nikola (25)
Sex je pro mě stejně přirozený jako dýchání a neumím si bez něj představit svůj život. Sex je dnes snad všude, ať už se dívám na televizi, nebo si otevřu nějaký časopis, dostávám rady, jak na „to“, ale jen málokterý pár si v posteli vyhovuje hned od začátku, a proto je důležité o svých přáních mluvit.

Přišlo by mi zvláštní, kdyby se někdo dnes tvářil, že o sexu se nemluví nahlas nebo dokonce vůbec. Moje máma to má stejně a myslím, že právě díky ní se nestydím. Když jsem byla v pubertě, sama mě vzala
ke svému gynekologovi a řekla mi, že až budu potřebovat antikoncepci, stačí říct. Díky tomu, že byla taková, nestyděla jsem se za ní nikdy přijít. Vlastně dodnes spolu probíráme naše partnery a navzájem si radíme.

I když o svém tajném erotickém snu bych jí asi neřekla. Vzrušuje mě představa, že jednou budu sama v baru a osloví mě přitažlivý chlap, ze kterého se mi hned podlomí kolena. Bude mít mužně široká ramena,
pronikavý pohled a hlavně pevný sexy zadek. Hned od prvních okamžiků to mezi námi bude jiskřit tak, že se neubráníme vzájemným lehkým dotykům. Když mi nabídne, abychom šli na hotel, hned souhlasím. Sice o něm nic nevím, ale jsem tak vzrušená, že mě vůbec nezajímá, kolik je mu let nebo kde pracuje. Nemusím nic předstírat a jen si celou noc užívám…

Láká mě romantika na pláži

Petra (19)

Mám pocit, že jsem se ještě úplně stydět nepřestala. Jsem docela uzavřená a nerada mluvím o svém osobním životě. Když slyším spolužačky, jak spolu mluví o tom, co všechno vyzkoušely, cítím se někdy i nepříjemně. Mám pocit, že se jen jedna před druhou chlubí. Ale o tom sex přece není. Nejde o žádný závod, ve kterém musíte vyhrát, a hlavně nevím, proč bych měla někomu říkat, jak a kolikrát prožívám orgasmus.

Stejně tak mi přijde, že dlouhé rozhovory o sexu nemají ani v partnerském vztahu moc co dělat. Na druhé straně se ale nestydím příteli názorně ukázat, co se mi líbí. To, že nemluvím o sexu na veřejnosti, vůbec neznamená, že jsem v posteli stydlivá a že odmítám zkoušet nové věci.

Já vím, že to bude znít jako z hloupého romantického filmu, ale moc ráda bych si vyzkoušela sex na pláži. Líbí se mi představa horkého letního večera, kdy se s přítelem procházíme po liduprázdné pláži. Moře šumí, mezi námi to jiskří, začneme se mazlit, dotýkáme se stále intenzivněji, až se pomilujeme… Jen je mi jasné, že skutečnost asi nebude stejně perfektní jako podle filmových scénářů. Herce netlačí žádné kamínky, nemusejí vyklepávat odevšad písek a ani jim nehrozí, že je někdo načapá a z pláže vyžene.

Zatím jsem neměla možnost si svůj sen splnit, a tak nevím, jestli není lepší o sexu na pláži jen snít než ho zažít „na vlastní kůži“.

Dala bych si trojku…

Kateřina (34) Mluvit o sexu mi asi nikdy nedělalo zvláštní problémy. Samozřejmě že když jsem bylav pubertě, byly to spíš teoretické hovory, ale ani tehdy jsem se moc nestyděla. Tedy před kamarádkami a svými láskami, s rodiči to bylo horší. Ne že by u nás v rodině byl sex tabu, ale nikdy se nijak zvlášť neprobíral. A když se potom později začala maminka vyptávat na můj sexuální život, už jsem neměla potřebu se jí svěřovat.

Mám pocit, že sex k životu prostě patří a je zbytečné se tvářit, že jde o něco „neslušného“. Pokud jde o komunikaci o sexu, jsem vlastně celkem otevřená. Dokážu se s partnerem bavit o svých přáních a představách. Přijde mi, že pokud si neřeknu o to, co bych ráda, těžko to můj partner pozná sám. Myslím si, že hovory o sexu ke vztahu prostě patří a je špatně, když dva o tak důležitém tématu mlčí.

To, co jsem chtěla vyzkoušet, už jsem zkusila. A byly to zkušenosti natolik příjemné, že bych se nebránila tomu prožít je znovu. Jediné, co jsem si zatím nesplnila a čemu bych se nebránila, je švédská trojka. Vzrušuje mě představa, že se mi věnují dva muži a dělají všechno proto, abych já byla spokojená.

Navíc miluji uspokojovat muže orálně až do konce a s jedním mužem to znamená chvíli si počkat, než bude schopen pokračovat dál. V případě švédské trojky tento drobný problém odpadá. Zatím se ale nenaskytla příležitost, že bych potkala dva muže, kteří by mě přitahovali a zároveň byli dost otevření a šli do toho…

Autor: Ludmila Hamplová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video