Virtuální sex: Malichernost, nebo už nevěra? | e15.cz

Virtuální sex: Malichernost, nebo už nevěra?

ZDROJ: Ženy - E15

Daniela Fruhwirtová-Hradská

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Virtuální sex se již v dnešní době stává značně moderní záležitostí. Není to jen potěšení pro osamělé, ale také se stává zaručeným kořením v mnoha partnerských či manželských soužití. Co se ale stane, když váš partner na takovou zálibu není nebo když vám na ni přijde. Bude zaskočen, bude se cítit podveden? Bude poté pak virtuální sex pro vás obecný problém než malicherný koníček? Na to se s vámi podíváme.

Sex po internetu

Pokud se uchýlíte k erotickým seznamkám či chatům, dá se říci, že jste pouze pisatel, že píšete určitý druh příběhu, povídky, která vás ale vzrušuje a dopomáhá vám k prožití orgasmu. I když opravdu nevíte, o koho se jedná a také vy jste na internetu, v rámci možností, v bezpečí a anonymní, může se stát, že se zaplete více, než chcete.

Začne vás to bavit, a poté budete chtít vědět, s kým si to vlastně píšete a pokud vás jeden z těchto virtuálních milenců začne zajímat, může dojít k výměně fotek a následně si vyměníte také kontakty a už se blížíte k nevěře. Z anonymního styku se pak vyvine skutečný sexuální záměr, nemluvě o tom, že seznamování podobného typu může být také nebezpečné. Pokud váš přítel či muž dohledá nějakou fotografii, kterou posíláte neznámému, bude následovat nepříjemná hádka, i když k reálné nevěře nedojde.

Sex po telefonu

Vzrušující také bývá, když slyšíte neznámý hlas, který vám chce provést „to“ či „ono“ na vašem těle, a to vás dostane až k několika vyvrcholením. Skutečně některé hovory daného typu mohou být velmi peprné. Mnozí partneři využívají sexu po telefonu také, když jeden z nich cestuje a je méně doma, je to více méně bezpečná cesta, jak dojít k vyvrcholení aniž bychom si pak něco vyčítali nebo by nás někdo zahrnul výčitkami.

Pokud by vás však cizí hlas vzrušoval více než hlas vašeho partnera, což se samozřejmě stává častěji, je lepší když na rozhovor muž nepřijde, jelikož může podobný telefonát vyvolat dojem, že ho skutečně podvádíte. Horší bývá skutečnost, když se pak pro vás nebo pro toho, kdo vám volá, sex po telefonu stane závislostí. Buď už usínáte s mobilem u ucha, nebo vás volající může začít pronásledovat, i když třeba jen četnými telefonáty, v takovém případě už se vám prohřešek utajit nepodaří.

Sex prostřednictvím SMS a MMS

Po telefonu, pokud je vám telefonování méně příjemné, si nemusíte jen volat, můžete si různé erotická vzrušující vyznání posílat i prostřednictvím esemesek či ememesek, ale hrozba je podobná jako u předchozího typu.

Faktem ale zůstává, že váš milostný život taková žhavá esemeska několikrát za týden může dosti obohatit a oživit, ovšem raději je vymažte z mobilu. Ať už chceme nebo ne, také esemeska či ememeska s erotickým obsahem má od nevěry jen krůček, a tak to také může brát i váš partner.

Sexuální fantazie při milování

U klasického milování můžete velmi bujně zapojit svoji fantazii, která reálnému sexu dodá naprosto jiný rozměr. Představte si, že se milujete s partnerkou nebo partnerem, který vám do ouška šeptá vymyšlené scény, u kterých je potřeba zapojit fantazii a vcítit se do situace, jako by se skutečně stala.

Například vás bude váš partner v posteli dráždit rukou na intimních místech a do ucha Vám bude šeptat erotické historiky v tom smyslu, že se procházíte sama parkem, najednou se před vámi objeví neznámý muž, který vás začne osahávat, vzrušovat, uspokojovat rukou, a pak se divoce pomilujete. Pokud budete mít zavřené oči a budete si vychutnávat pohyby rukou svého partnera na svých intimních partiích, a do toho se vžijete do vyprávěné historky, nebo si budete představovat vlastní příběh, můžete zažít nespoutaný orgasmus, který vám však spíše poskytl vymyšlený muž ve vaší fantazii, než váš skutečný milenec. A my lidé jsme obdařeni uměním, kdy i myšlenkou hřešíme.

Virtuální sex jde ruku v ruce s virtuální nevěrou a tím se samozřejmě nevylučuje také skutečná nevěra. Což potvrzují i výzkumy, kdy se kvůli virtuálnímu sexu partneři rozcházejí či rozvádějí. Ani mnohé z nás by takové zjištění jen tak snadno nepřijmuly. Virtuální nevěra, ačkoliv vypadá jako neškodná a malicherná, může vyústit v dosti nemilou společnici, komplikující náš život.

Autor: Daniela Fruhwirtová-Hradská

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video