Všechno o G-bodu | e15.cz

Všechno o G-bodu

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
G-bod je jedno z nejcitlivějších míst ženského těla. Přitom je mnoho z nás, kteří ho do milostného života nezapojují, protože toho o něm ví málo nebo zkrátka netuší, kde jej nalézt.

Na ženském těle je spousta citlivých míst a erotogenních zón, ať už je to klitoris, prsa, bradavky, vnitřní strana stehen, hýždě, ušní lalůčky a také je většina mužů při milostných hrátkách stimuluje, aby tak vyvolali co možná největší vzrušení partnerky.

Je ale také mnoho těch, kteří jedno takové místo naprosto ignorují, a sice G-bod. Většinou je to neznalost, partneři neví, kde a jak hledat, protože i přes to, jak je toho místo citlivé, není až tak v povědomí jako ostatní erotogenní zóny. A to je škoda, protože pokud tento bod objevíte, naleznete tím i další možnosti, jak velmi zřetelně a citlivě vzrušit ženu a tím pádem zajistit orgasmus i jiným způsobem než je dráždění klitorisu nebo samotná soulož. Kdo hledá, ten najde a platí to i v případě G-bodu.

G-bod je nervová tkáň, která leží v oblasti okolo močové trubice na přední straně pochvy za stydkou kostí, přibližně ve druhé třetině pochvy. Některým ženám trvá delší dobu, než tento bod objeví a některé přestávají věřit, že jej vůbec kdy naleznou. V tomto případě postupujte podle následujícího návodu:

Položte se na záda, roztáhněte nohy, podložte si pánev (např. polštářkem) a nohy ohněte v kolenou. Partner zasune do pochvy prostředníček (protože je nejdelší) a přibližně ve dvou třetinách pochvy přiloží prst dopředu k stydké kosti a prohmatá oblast močové trubice, přičemž lehce tlačí na poševní stěnu. Klidně může zvolit silnější tlak a plochu prohmatává ze strany na stranu. Partnerka jistě ucítí, když je G-bod nalezen. Prsty pak drážděte tento bod a pokud přidáte ještě současné dráždění klitorisu, může partnerka zažít opravdu silný orgasmus. Žena může mít zpočátku nutkání na močení, proto je vhodné před samotným drážděním vyprázdnit močový měchýř.

Pokud máte problémy najít tento bod v ležící poloze,  můžete jej také stimulovat v pozici „zezadu“, protože zde má muž snadnější přístup k místu na přední straně pochvy. Partnerka si klekne, obrátí se záda k muži, ten dvěma prsty roztáhne vagínu, zatlačí směrem dolů a opět pohybuje prsty ze strany na stranu a také směrem dozadu a dopředu.

Když najdete tento citlivý bod a budete pokračovat v jeho dráždění, může se stát, že tato tkáň vám svým zduřením bude připomínat tkáň ztopořeného penisu.
   
Mnoho žen k dosažení orgasmu pouhou stimulací tohoto bodu potřebuje, aby partner vyvíjel na tento bod silnější tlak a rychlé rytmické tření. Ale v podstatě u každé ženy je to různé, proto je třeba hledat a zkoušet nové způsoby jeho dráždění.

Tak, jak málo známý je bod G, ještě mnohem méně známější jsou body U a  A. Kde leží a jak je nalézt si povíme příště.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video