Vyhovuje vám jeho penis? | e15.cz

Vyhovuje vám jeho penis?

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Máte problémy s tím, že penis vašeho partnera je příliš dlouhý, krátký, tenký? Jak to srovnat, aby vám to v posteli klapalo?

Každý partner rovná se rozdílný penis, ale ať už je dlouhý, krátký, tlustý nebo tenký, nehraje to roli…tedy alespoň v případě, když najdete způsob, jak se milovat tak, aby tyto rozdíly nebyly na překážku.

Skvěle se k sobě hodíte, oba rádi cestujete, líbí se vám stejné knihy a filmy, smějete se stejným věcem…ale možná vám úsměv ztuhne na rtech, když poprvé uvidíte ten nepoměr mezi vašimi pohlavními orgány. Máte pocit, že jeho obrovský penis vás musí nutné roztrhnout, nebo že je naopak tak úzký, že ho sotva budete cítit. Jak si tedy užít skvělý sex, i když první pohled hovoří za to, že se tak nikdy stát nemůže? Stačí si nalézt tu správnou polohu.

Autor: Ženy - E15

Dlouhý penis
Většina mužů, pokud jejich penis dosahuje úctyhodných rozměrů, je na něj velmi pyšná a nechápe obavy svých partnerech. Ty se přitom bojí bolesti a toho, že jej „ucítí až v krku“. Jestliže máte partnera právě s takovýmto „nástrojem“, při milování vezměte iniciativu do svých rukou a volte takové polohy, abyste rytmus a hloubku průniku mohla určovat vy sama. Pustíte jej jen tak hluboko, aby vám to bylo příjemné. Nemusíte si přitom obávat, že si váš partner nebude užívat, když si neschová celý penis. Nejcitlivější body jsou totiž v oblasti těsně pod žaludem, takže by v podstatě stačilo, aby pronikl jen prvních 5-7 centimetrů. Vhodné jsou polohy na koníčka, pozice kdy ležíte naproti sobě tváří v tvář, nebo milování vestoje, kdy se opíráte o zeď.

Tlustý penis
Statistiky dokládají, že průměr penisu v klidu bývá kolem 3,2 cm, při erekci 4 cm. Pokud váš partner nezapadá do průměru, ale hodnoty jeho přirození jsou nadprůměrné, pak volte vždy takové polohy, abyste  u nich mohla široce rozevřít nohy. V případě tlustého penisu ale ani nejde tak o to, jakou milostnou pozici zvolíte, důležité je, abyste byla co nejvíce vzrušená, tím pádem vlhká a aby se spojení odehrávalo pomalu, tak, abyste místo rozkoše necítila bolest. Takže to chce dlouhou předehru nebo začít milování orálním sexem a podobně. Máte pocit, že ani není možné, abyste tak tlustý penis přijala? Pak přemýšlejte nad tím, jak elastická vagina musí být, když tudy přicházejí na svět děti.

Krátký penis
Už je tam? Nebo tam ještě není? Honí se vám při milování podobné otázky hlavou? Pak váš přítel asi nezapadá do statistického průměru, kteří říká, že průměrná délka penisu v klidu je 8,9 cm a při ztopoření 12,9 cm. Ale nic se neděje, vy si dokážete poradit i s tímto problémem. Jednoduše volte takové polohy, při kterých se vám vagina stáhne a penis vašeho partnera vám tak bude připadat větší. Jsou to hlavně pozice, při kterých máte zvednuté nohy. Například ležíte na zádech, partner klečí nad vámi a vy pověsíte své nohy na jeho ramena nebo pokrčíte nohy v kolenou a přitáhnete si je k tělu. Můžete si také podložit zadeček polštářkem tak, aby byl ve vyšší poloze.

Autor: Ženy - E15

Tenký penis
Tenký penis vyžaduje podobné polohy jako penis krátký. Také jde o to zúžit vaši vaginu tak, aby vám penis připadal tlustší. Výhodou je, pokud se naučíte posilovat poševní svaly. Ty se trénují postupným zatínáním a povolováním svalstva, nebo při močení, když přerušujete a povolujete proud moči. Trénované poševní svaly totiž dokáží během milování „obejmout“ penis a zintenzivnit tak vaše pocity.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery