Vzal jsem si zlatokopku | e15.cz

Vzal jsem si zlatokopku

ZDROJ: Ženy - E15

TN

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Do své přítelkyně jsem byl zamilovaný až po uši a vypadalo to, že ona do mě také - aspoň se tak chovala. Že to byla promyšlená přetvářka, jsem bohužel zjistil až příliš pozdě. Od začátku věděla, že mám hodně peněz. Bohužel to, že jí jde víc o ně než o mě, jsem poznal až pozdě.

Samozřejmě je to i moje chyba. Jsem jen chlap a myslel jsem něčím jiným než hlavou. Jinak bych možná z některých náznaků pochopil, co je Kamila zač. Pravdou ale je, že si dávala sakra pozor, aby se neprozradila…

Jsem podnikatel. Velmi úspěšný. Odjakživa jsem se motal kolem aut a nakonec jsem vybudoval firmu, která dovážela vozy ze zahraničí. Nejdříve starší ojetiny z Německa, ale postupně jsem svoje působení rozšiřoval a posledních několik let se zaměřuji na dovoz amerických značek. Ojetých i nových luxusních vozů.

Vlastně už bych dávno nemusel pracovat, jsem dobře zajištěný a stačilo by jen rozumně investovat. Ale práce mě baví a upřímně, v poslední době je to vlastně i moje záchrana, abych se doma úplně nezbláznil.

Kamilu jsem poznal právě přes svoje podnikání. Pořádal jsem velkou party pro obchodní partnery - dělám to několikrát do roka - a jako obvykle jsem přes agenturu požádal o spolehlivé a atraktivní hostesky, které během večera pomáhaly s jídlem a pitím a prezentací vozů.

Čím víc mě odmítala, tím víc jsem ji chtěl

Nikdy jsem se na ty dívky nedíval jinak než jako na zaměstnance pro ten jeden večer. Jenže Kamila byla jiná. Zaujala mě na první pohled, protože to byla opravdu překrásná žena. Dobře to o sobě věděla, nesnažila se tvářit nevinně a já z ní byl úplně vedle. Samozřejmě si toho všimla, ale dělala, že ji vůbec nezajímám. To mě o to víc rozpalovalo a začal jsem se chovat jak puberťák a chlubit se svým majetkem, což běžně opravdu nedělám.

Popravdě, myslel jsem si, že ji prostě sbalím, užiju si s ní v posteli a tím to skončí. Jenže Kamila mě převezla, ten večer mě naprosto suverénně odpálkovala. Odmítla mi dokonce dát číslo - věděla, že ho snadno najdu v podkladech k její smlouvě na ten večer. Trvalo měsíc, než se uvolila jít na schůzku. Další tři mě dusila svou nedostupností. Tvářila se, že ji vlastně vůbec nezajímám, a já touhou málem zešílel.

Když konečně došlo na sex, byl jsem v ráji. Nevím, jestli za to mohlo to dlouhé čekání, to, že se mi tak líbila, nebo to, že byla opravdu dobrá - asi kombinace všeho. Každopádně jsem byl od té chvíle naprosto ztracený. Co jsem původně bral jako rychlý úlet, se najednou změnilo. Opravdu jsem o ni stál. I proto, že se to nebyla „jen“ hosteska, ale studovala jazyky na vysoké škole a byla opravdu chytrá.

Neviděl jsem, jak si mě omotává kolem prstu

Jenže i vychytralá. Vůbec jsem neviděl, jak si mě nenápadně omotává kolem prstu. Zdánlivě se tvářila ohromně skromně, takže jsem jí kupoval drahé dárky a věci a těšil se z jejích nadšených reakcí, kdy vypadala, že je opravdu vděčná. Naoko se tvářila, že bych jí tak drahé dárky kupovat neměl, ale ve skutečnosti přesně o to jí šlo. Postupně mě svými poznámkami naváděla, co všechno by se jí hodilo, co by potřebovala - a já to neviděl. To až teď, když na to zpětně vzpomínám.

Obvykle to bylo po milování. Leželi jsme v posteli a ona si povzdechla nad tím a oním, jako by mezi řečí, jen tak. A já blbec jí chtěl udělat radost, takže jsem kupoval, platil, zařizoval.

Trvalo to dva roky, co to takhle fungovalo. Pak nastaly ve firmě potíže a několik měsíců jsem řešil jen tuhle krizi. Neměl jsem na Kamilu čas, neměl jsem ani energii, ani chuť poslouchat jejím stížnostem, kterých přibývalo. Přestal jsem mít chuť dávat jí pořád tolik peněz. Teprve když se začala dotčeně ozývat, došlo mi, že jsem to možná přeháněl. Když jsem jí řekl, že ji opravdu nemůžu zahrnovat takovým luxusem každý den, urazila se a měsíc jsem o ní nevěděl.

Nesnáším ji, ale stejně s ní dál žiju

Bohužel jsem na ni byl opravdu fyzicky závislý, nakonec jsem to byl já, kdo přišel s prosíkem - a další luxusní kabelkou. Následoval bouřlivý sex a po něm jsem jí nabídl, ať se ke mně nastěhuje. Nadšeně souhlasila. V mém bytě se ihned začala chovat jako doma. Chtěla rozhodovat o všem, chtěla řídit rozpočet. Najednou se cítila jistá a já si pomalu začal sundávat růžové brýle. Kamila to vycítila a na chvíli vzala zpátečku. Tahala mě jako na gumě, pokaždé, když viděla, že asi přestřelila, dokázala se stáhnout a chvíli se tvářit skromně.

Jenže pak se ke mně donesly nějaké drby. Jeden z obchodních partnerů mě „dobrácky“ upozornil, že Kamila je docela známá firma, která jde jen po penězích a postupně už takhle zkoušela vysát několik dobráků, jako jsem byl já. A že bych si měl dát pozor. Prý s nikým takhle dlouho nebyla a ať si rozmyslím, kam až ji pustím.

Než jsem stačil s touhle informací nějak naložit, bylo pozdě. Kamila byla těhotná. Dnes, po pěti letech, už se vůbec netají tím, že to byl chladný kalkul. V jedné z našich nesčetných hádek mi to sama vmetla. Jinak bych se prý nikdy nerozhoupal, abych si ji vzal, a ona „by se mnou trpěla v posteli zbytečně“.

Dneska už vidím, jaký jsem byl hlupák. A ještě větší jsem teď, že s ní pořád žiju, živím ji a dávám jí, na co si vzpomene. Jediným důvodem je naše dcera. Miluju ji a za nic na světě o ni nechci přijít. Moje žena to moc dobře ví - a tak mě má v hrsti. Za to, aby si se mnou hrála na šťastnou rodinu a já měl Klárku doma, ji zahrnuju luxusem. V podstatě ji nesnáším, ale pořád s ní spím. Nedokážu jí odolat, i když vím, že ona mnou vlastně pohrdá. Žijeme navenek jako spokojený pár s krásnou dcerou, doma jsme cizinci.

Honza, 40 let

Autor: TN

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video