Z Jitky Asterové je sexuální koučka! | e15.cz

Z Jitky Asterové je sexuální koučka!

Monika Kváčková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Divadlo U Hasičů uvádí další „hromadný sexuální koučing“, který rozebírá lásku, manželství, sex, svádění a cokoli dalšího, co diváky zajímá.

Hromadný sexuální koučing se slečnou Abigail

Neobyčejná divadelní hra Slečna Abigal je adaptací knihy Abigail Grotkeové „Rady slečny Abigail k randění, sbližování se a manželství“. Hra je s velkým úspěchem uváděna již druhým rokem na Broadwayi v New Yorku a nabízí laskavé ohlédnutí za zajímavým vývojem namlouvacích zvyklostí.

Americkou dámu jménem Abigail, kterou ztvární Jitka Asterová, napadlo po smrti manžela naučit svět vše, co se týká vztahů mezi mužem a ženou. Na svém turné zavítá i do země, odkud pochází její rodina, do České republiky. České ženy nyní mohou v divadle probrat svoje zkušenosti a otázky se skutečnou odbornicí. Slečně Abigail je k dispozici asistent Pepa, jehož hraje Lukáš Pavlásek.

„Zdá se mi, že český milostný život má značné nedostatky, totiž že se lidé málo „sbližují“. Poradím jim, jak na to. Mám pro české publikum např. ohromný recept na dokonalou depilaci. Pochází z knihy Eveline Peckové „Jak si získat mladého chlapce a co s ním potom dělat“. Čerpám i z dalších knih ze své knihovny, např. z tenké publikace Dorothy Dixové „Jak manžela najít, opečovat, eventuelně vypůjčit a vrátit zpátky do rodiny“. Prozradím vám tři zaručené patentované techniky flirtování a mnoho dalšího“, komentuje svou roli známá česká herečka Jitka Asterová.

Úspěšné představení „Slečna Abigail“ bylo uvedeno poprvé v české adaptaci ve středu 29. února v Divadle U Hasičů a 21. března, tedy první jarní den, chystá první reprízu.

„V tomhle představení jsem se vyloženě vyřádil. Je v něm plno improvizací, několik žárlivých scén, choulostivé milostné odhalení“, pochvaluje si Jitčin „asistent“ Lukáš Pavlásek a dodává:“ Celkově je to představení krásné a sladké. Slečna přijela z Ameriky a nerozumí všem českým reáliím. Proto jí pomáhám s adaptací na naše prostředí a podmínky. Např. jí poradím velmi praktickou věc, jak z langusty udělat špekáček.

Autor: Monika Kváčková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video