Zkuste se někdy chovat jako on | e15.cz

Zkuste se někdy chovat jako on

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Muži mají obvykle k lásce odlišnější vztah než vy. Tak proč se od nich občas nepoučit a nebýt stejní jako oni?

Muži vztah neustále nerozebírají a nepitvají se v něm


Jakmile se, zvláště na začátku vztahu, začnete vašeho partnera vyptávat, kolik dětí chce s vámi mít, jaká jména se mu líbí, kdy se chce ženit, nebo jestli to s vámi myslí opravdu vážně, většinou začne koktat a pomalu hledat únikovou cestu.  Je mu s vámi sice dobře, rád s vámi tráví svůj čas, ale představa manželství, rodiny a kupy dětí ho nejspíš dost vyděsí. Nechte proto vztahu volný průběh, buďte prostě spolu, choďte do kina, na večeře a zkrátka si užívejte.

Dopřejí vám volnost a prostor
Vyžadujete po něm jeho neustálou přítomnost a říkáte si, proč by měl zajít na fotbal nebo posedět s kamarády, vždyť přece chodí s vámi, a proto se vám musí věnovat? Velká chyba, po nějaké době neustálého bytí spolu se vám může stát a pravděpodobně se i stane, že si jednat budete lézt na nervy a hlavně, pokud budete prožívat všechno spolu, nebudete se mít za chvíli o čem bavit, protože vaše zážitky budou stejné. Nesnažte se být tedy za každou cenu spolu, nezapomínejte na své koníčky, záliby a přátele, rozdělte svůj čas mezi ně, protože partner vás může opustit a vám by pak nezbylo nic.

Nepomlouvají
Máte tendenci vždycky každého rozebrat do detailů? Za chvíli si váš partner o vás bude myslet, že jste pěkná drbna, a že nejspíš v jeho nepřítomnosti mluvíte o všem, co se týká i jeho. Může se stát, že se bude vyhýbat tomu jít s vámi a vašimi přáteli kamkoliv, protože má pocit, že mu díky vám vidí až do žaludku. Nepřehánějte tedy svoji výmluvnost a občas si nechte své názory i pro sebe.

Nesnaží se vás předělávat
Má vás rád takovou, jaká jste, vždyť proto s vámi začal chodit. Snažíte se na něm předělávat každý detail, s kterým nejste spokojena? Za chvíli toho bude mít dost a vás nejspíš taky. Takže, buď přestaňte a pokud vám nevyhovuje v mnoha ohledech, raději se s ním rozejděte.

 Nestydí se za své tělo
Milujete se výhradně potmě, protože máte pocit, že vaše tělo není dokonalé a mohlo by se mu nelíbit? Pokud vás partner miluje, bude vás milovat i s vašimi tlustými stehny nebo celulitidou. Nestyďte se za vaše tělo, začal s vámi chodit přeci proto, že se mu líbíte. Tak buďte jako on a se svým oblečením odhoďte i vaše rozpaky.

Nehlídají vás na každém kroku (někdy)
Voláte mu několikrát za den do práce jen proto, abyste se ujistila, že vás pořád miluje, a že není zrovna na obědě se svou kolegyní? Pak jste typická stíhačka a váš partner bude za chvíli znechucen a unaven. Zkuste zmírnit vaše pronásledování, pokud si zahrajete na tajemnou a občas se mu na chvíli neozvete, bude přemýšlet, kde jste a co děláte a nedá mu to, aby vám nezavolal sám.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video