Zlomený penis a spol. | e15.cz

Zlomený penis a spol.

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jednou za týden vám přineseme něco z archivu Victorie, tedy článek, který vyšel již před dlouhou dobou, ale zaujal vás natolik, že stojí zato se k němu vrátit.

Ležíte v posteli, milujete se a pomalu ale jistě se blížíte k orgasmu. Místo slastného vykřiknutí však následuje výkřik z naprosto jiných důvodů.
Nejenom při pádu z kola, při fotbale nebo italské hádce se vám může stát zranění. Místem úrazu může být také postel a to tehdy, když se v ní zrovna milujete se svým partnerem. Rázem se tak velmi příjemná a vzrušující činnost může proměnit v něco, co se rozhodně slastným požitkem nazvat nedá, teda pokud nejste zrovna masochista milující bolest. Ano, sexuální úraz se může přihodit i vám.

Zlomený penis
Nemá cenu hledat v mužském penisu kost, i když by k tomu výraz „zlomený penis“ přímo vybízel, žádná tam totiž není. Místo ní se zde nachází topořivá tělesa, která se při erekci plní krví a při příliš nešetrném zacházení se může stát, že jejich vazivové pouzdro praskne a krev se rozlije do podkoží. Muži pak zůstane nejenom ohromná modřina, ale i ohromná bolest.

Tato jistě velmi neradostná příhoda může nastat například při poloze „na koníčka“, kdy muž leží na zádech a žena na něj shora nasedá. Nešetrné nasednutí může způsobit, že dvojice daleko nedojede a hlavně si několik týdnů nezajezdí, protože zlomený penis vyžaduje především sexuální abstinenci a klid. Pomohou také obklady a prostředky proti krvácení, ovšem i když všem vypadá na první pohled tragicky, není třeba  „házet penis do žita“, protože po čase se většinou bez následků vše upraví.

Trhlinky u mužů
Vůbec nejčastějším úrazem u mužů bývají různé trhlinky uzdičky a předkožky, které má na svědomí nedostatečné zvlhčení. Zvláště milovníci análního sexu by neměli zapomínat na lubrikační gely a lubrikované kondomy. Ranky se většinou brzy zahojí bez léčivých přípravků samy, ovšem problém může nastat, pokud se do trhlinky dostane infekce, nedej bože rovnou HIV.

Ranky způsobuje i nešetrné zacházení, například příliš vášnivé kousání, nebo škrábání. Takže ženy, i když byste partnerův penis nejraději samou láskou snědly, zakousávejte pokud možno jemně a místo silného drápání volte třeba hlazení. Opatrně také s varlaty, jemný stisk provázejí příjemné pocity, stačí však přidat na intenzitě a rázem je tu bolestivá křeč.

Trhlinky u žen
Ranky u žen se nacházejí jednak v oblasti poševního vchodu a také hluboko v pochvě. Vznikají při znásilnění nebo při velkých rozměrech penisu, i když je ženská pochva značně pružná. Důvodem může být také zavádění předmětů různých tvarů a velikostí. Trhlinky mohou silně krvácet, mnohem víc než například u protržení panenské blány, kdy je množství krve většinou velmi malé.

Svázání penisu v pochvě
Byl jednou pan doktor Novák a sestřička Jarmilka a ty dva zcela nečekaně při noční službě přepadla milostná touha. Pacienti v klidu spali a tak nic nebránilo tomu, aby se oni dva odebrali do sesterny a začali se milovat. Vše probíhalo uspokojivě, ovšem do té doby, než se ozvalo silné zabzučení ohlašující, že některý z pacientů si žádá pomoc. To způsobilo, že se oba lekli, což mělo za následek, že se penis pana doktora zaklínil v pochvě sestřičky a ani přes největší snahu nešel vytáhnout. Opravdu prekérní situace….

Jistě jste už někdy slyšeli podobnou historku, ze zaručeně pravých zdrojů, nicméně pravdou je, že tzv. svázání penisu prostě neexistuje, nikdy nebylo lékařsky potvrzeno. Lidská fantazie je velká a tak snad pod vlivem toho, že podobné případy se mohou udát v říši pejsků, vyprávějí se tyto historky i s lidskými hrdiny. Ničeho podobného se tedy nemusíte obávat.

Poslední sex
Zdá se vám, že nejlepším způsobem, jak odejít z tohoto světa, že umřít při sexu? Samotná představa je to hezká, ale když se nad tím zamyslíte víc, zjistíte, že to asi nebude to pravé ořechové. Většina takových úmrtí bývá totiž spojena se srdeční příhodou, infarktem.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video