Zmenšení malých stydkých pysků | e15.cz

Zmenšení malých stydkých pysků

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Zvětšené nebo lidové řečeno vytahané malé stydké pysky trápí mnoho žen a to po stránce estetické nebo i zdravotní.

Nadměrná velikost malých stydkých pysků může být kosmetickým problémem, ale může způsobovat i nepříjemné nebo bolestivé pocity, například při jízdě na kole nebo fyzických aktivitách. Může působit i psychický problém při sexuálním životě. Řešení tohoto problému spočívá v menším chirurgickém zákroku.

Tato operace se provádí většinou v celkové narkóze, při které se odstraní nadbytečná tkáň. Pacientka odchází ještě ten samý den domů, v případě vlastní žádosti zůstává do druhého dne. Doba pracovní neschopnosti je 14 dní.

Ihned po zákroku by se měla tato místa ledovat, aby se předešlo otokům a omezilo se krvácení. Je třeba věnovat dostatečnou pozornost domácí hygieně. Prvních 14 dní nepoužíváme žádné kosmetické přípravky, pouze tato místa omýváme vodou nebo například roztokem Tantum Rosa. Je třeba dodržovat klidový režim a několik dní po zákroku si raději neoblékat spodní prádlo a kalhoty, aby se rána lépe hojila.

Žena se musí měsíc zříci pohlavního styku. Kontrola po zákroku je za měsíc, v případě potíží ihned. Zákrok si hradí klientka sama.
 
Související články: přečtěte si také Reportáž ze zákroku na zmenšení stydkých pysků v rubrice Intimnosti

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video