4 trendy, které vás promění v módní ikonu | e15.cz

4 trendy, které vás promění v módní ikonu

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Kolekce pro jaro a léto 2016 přinesly spousty novinek i vracejících se trendů. Jak už to ale s módními trendy bývá – ne všechny se dají běžně nosit, aniž by na vás lidé bezostyšně zírali. Proto jsme vybrali čtyři trendy, které ovládnou tuto sezónu a rozhodně vám budou slušet.

1. Nesmrtelné zvonáče

Kalhoty do zvonu jsou jasným hitem léta. Krásně lichotí každé postavě a široké nohavice vyváží i širší boky. A pokud zvolíte variantu s vyšším pasem, opticky si zeštíhlíte a protáhnete postavu. Potřebujete ještě další argumenty?

Nesmrtelné zvonáčeAutor: Ženy - E15

Tip: V létě budou nejlépe vypadat s něžnými rozevlátými dámskými tílky a topy, s bílou krajkou i s topem se spadlými rameny.

2. Sedmdesátky a krajka: Vaše trefa do černého

Móda sedmdesátých let už ovládla přehlídková mola v minulé sezóně a nyní se konečně dostala do běžných kolekcí. A k tomu patří krajka, krátké topy, květiny ve vlasech, široké klobouky, platformy i obří sluneční brýle. Abyste byla trendy, nemusíte se ve stylu sedmdesátých let oblékat od hlavy až k patě – stačí si vybrat jeden kousek. Pokud nejste zrovna extravagantní, vsaďte třeba na něžné bílé dámské letní šaty s krajkovým detailem.

Sedmdesátky a krajka: Vaše trefa do černéhoAutor: Ženy - E15

3. Nebojte se overalů!

Overaly jsou praktické, pohodlné a momentálně také extrémně trendy. Na léto jsou ideální tzv. rompery – overaly s krátkými a širokými nohavicemi, které vypadají na první pohled jako šaty. Mohou si je ale dovolit výhradně jen ženy s bezchybnou postavou.

Pokud se takovou postavičkou nemůžete pochlubit, vyzkoušejte overal s delšími nohavicemi. Působí elegantně, je pohodlný a můžete k němu obout lodičky i tenisky!

Nebojte se overalů!Autor: Ženy - E15

4. Třásně. Na čemkoliv!

Největším hitem jsou letos bezesporu sedmdesátky. A společně s nimi se vrátil také trend třásní. Ať už na kabelkách, botách, nebo třeba na plavkách – třásně zkrátka frčí. Plavky s třásněmi jsou ideální pro méně obdařené dámy, kterým třásně opticky přidají na objemu. A ty, které přidávat centimetry nepotřebují, si mohou třásněmi ozdobit třeba tričko!

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video