7 důvodů, proč darovat pod vánoční stromek šperk | e15.cz

7 důvodů, proč darovat pod vánoční stromek šperk

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Máme za sebou první adventní neděli a Vánoce se blíží mílovými kroky: Štědrý den tu bude přesně za 25 dní.

První svíčka na tradičním věnci dohořela, domácnost provoněla vanilka a skořice z pečeného křehkého cukroví a v tajných skrýších se pomalu začaly kupit vánoční dárky. Minimálně v důmyslných úkrytech těch, kteří neradi nechávají vše na poslední chvíli. Výběr perfektního daru totiž vyžaduje čas a dobrou znalost toho, koho se chystáte pod vánočním stromkem potěšit.

Nezapomeňte na dárkové baleníAutor: Ženy - E15

Mezi oblíbené a osvědčené dárky k nejkrásnějším svátkům v roce patří především pro dámskou část populace šperky. Lze je pořídit v různých cenových relacích, od kousků ze stříbra za pár stokorun po ty ze zlata či platiny za pár tisíc. V následujících řádcích se vám pokusíme ulehčit hledání toho správného daru a přesvědčíme vás, proč přítelkyni, kamarádce, mamince, babičce, sestře, dceři nebo vnučce darovat blyštivý klenot.

Zlatá kolekce s rubínyAutor: Ženy - E15

  • Vzrůstající hodnota. Náušnice, náramky, náhrdelníky či prsteny z drahého kovu na ceně neztrácejí, ale spíše nabývají. Kousek ozdobený půvabně vybroušeným diamantem nebo lesklými drahými kameny při správné péči a uložení vydrží krásný celá desetiletí a ženy v rodině si ho mohou předávat z generace na generaci.
  • Nezničitelnost a trvalost. Diamanty a barevné drahokamy patří k nejtvrdším materiálům na světě. Například náušnice z oblíbeného růžového zlata s morganitovými slzami nebo platinový prstýnek se žlutými safíry či čirými diamanty odolají zubu času a z jejich nádhery se bude těšit i pravnučka.

Prsteny s barevnými drahokamyAutor: Ženy - E15

  • Sentimentalita a nostalgie. Pohled na tenisový náramek s měňavými opály nebo půvabně modravými topazy evokuje kamarádku, která ho darovala, protože ví, že obdarovávaná miluje modrou nebo že patří ke zrozencům ve znamení Štíra. Do rozevíracího stříbrného jemně zdobeného medailonku zas lze vložit fotografii a mít tak přímo u srdce své milované. Nošení lesklého dárku vždy připomíná dárce.
  • Romantika a láska. Vánoce už od nepaměti vyvolávají touhu po trávení času s těmi nejbližšími. Není nic příjemnějšího než bok po boku spolu zdobit stromek a rozsvěcet voskovice na sváteční tabuli. V těchto chvílích plných intimity a blízkosti se řada mužů odhodlá zpečetit svůj vztah a překvapí milovanou ženu krásně zabalenou krabičkou se zlatým zásnubním prstýnkem s úchvatným diamantem nebo jejím nejoblíbenějším drahokamem.

Diamantové srdíčko v pavé styluAutor: Ženy - E15

  • Půvab a elegance. Ženy, které si libují v klasickém oblékání a které rády bývají za dámy, osloví šperky ze vzácných zázraků přírody, z perel. Rovněž ocení sladěné decentní sety náušnic a přívěsků s blýskavými kameny. Neopomiňme ani luxusní platinové šperky, které oslovují chladným třpytem kovu králů.
  • Jedinečnost a móda. Každý šperk si v sobě nese svoji unikátní historii – původ kamene, představivost designéra a šikovnost zlatníka a brusiče. Kromě tradičních tvarů a vzhledu se objevují i trendy brusy a neotřelé designy, které na červeném koberci propagují světové celebrity a na přehlídkách módní návrháři.

Zlatá minimalistická kolekce s trojúhelníkyAutor: Ženy - E15

  • Nadčasovost. Takový eternity prsten z bílého zlata ozvláštněný modrými diamanty nebo třeba stříbrné manžetové knoflíčky s černými drahými kameny stejně jako další klasické šperky jsou samy o sobě tak perfektní, že se jejich tradiční design nemusel desítky let měnit. A právě kvůli této dokonalosti je zcela jisté, že ani v příštích letech nevyjdou z módy a zůstanou stálicemi klenotnických pultů.

Elegantní stříbrné perlové náušniceAutor: Ženy - E15

Chcete-li zvoleným dárkem opravdu potěšit, vybírejte z široké nabídky zlatníků. Nezapomeňte ale zkontrolovat i certifikát a původ kamene a klenotu. Elegantní šperk v krabičce skryté ve vánočním papíře pak 100% rozzáří oči každého, komu drahocenný balíček věnujete.

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video