Anne Hathaway - kočka v latexu | e15.cz

Anne Hathaway - kočka v latexu

ZDROJ: Ženy - E15

Eva Rýznerová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Po Michelle Pfeiffer a Hally Berry si kvůli roli Catwoman oblékla latexový obleček další americká herečka: Anne Hathaway.

Anne Hathaway (28) je známá svou slabostí pro italskou značku Dolce & Gabbana, jejíž sexy šatičky vyměnila za něco mnohem odvážnějšího. Ke Kočičí ženě, kterou hraje v chystaném velkofilmu o Batmanovi s názvem The Dark Knight Rises, totiž patří sexy černý obleček. A konečně je jasno, jak bude nová Catwoman vypadat, protože filmová společnost Warner Bros poskytla médiím první fotografii z natáčení v losangelských studiích.

Kostým Anne je rozhodně akční a dynamický a vychází z komiksové podoby legendárního příběhu o Batmanovi a Catwoman, stejně jako celý film. Oproti předchozím pojetím má hlavní hrdinka výrazné rudé rty, zvýrazňující její ženskost.

Sama herečka, která je přísnou vegetariánkou, přiznává, že trénink na roli a hubnutí do těsného kostýmu bylo opravdu náročné. Anne Hathaway prohlásila, že žila doslova ze vzduchu, a někdy byla tak unavená a zesláblá, že svoji roli opravdu nenáviděla. Velkofilm bude uveden do kin v létě 2012.

Foto: www.dailymail.co.uk

Autor: Eva Rýznerová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video