Barva vlasů prozradí váš charakter! - 2. kapitola | e15.cz

Barva vlasů prozradí váš charakter! - 2. kapitola

Ivanna Benešová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Zrzavé odstíny výrazně převažují u mladé generace. Podle průzkumu si dokonce více než každá druhá mladá dívka do dvaceti let, která si barví vlasy, vybere barvu s nádechem do červené.

<<<Předchozí kapitola

Zrzky, bordó a další odstíny červené

Patří sem nejen odstíny jako intenzivní červená, rubínová, ale také třeba zlatý mahagon nebo například odstíny bordó. Ve všech těchto barvách je velmi výrazná a dlouhotrvající složka červeného pigmentu, Vlasy jsou tak vždy laděny do červené. A co tedy tyto barvy o ženách prozrazují?

„Zrzky jsou především vášnivé. Žena, která si barví vlasy do červených odstínů, touží po vášni a divokém milování,“ říká Benda. A dodává, že podle uvedené teorie jsou tyto slečny ale také značně nevypočítatelné.

Jsou věci, které jim tisíckrát nevadí a přejdou je mávnutím ruky. Jindy ovšem kvůli tomu stejnému dokážou předvádět hysterické scény, házet věcmi a křičet tak, všichni sousedi budou rázem vědět, co partner provedl.

Nevypočitatelnost je typická pro mnoho žen, ale ty, které se barví na červeno, jsou tím nejjasnějším příkladem.

Zrzavé dívky navíc poměrně snadno odpouštějí i nevěru a nejrůznější zálety. Ale pozor, samy také mnohdy partnerskou věrnost příliš neřeší. Chtějí si zkrátka užívat života a nestresovat se.

Nevypočitatelná?Autor: Ženy - E15

Obecně lze tyto ženy charakterizovat jako volné, svobodomyslné, ale také nestabilní ve svých názorech a v tom, jaké věci jim vadí a jaké ne. Mnohdy jsou v jistém slova smyslu i nedospělé. To ovšem mnoho mužů přitahuje.

V erotice a v sexu jsou vynalézavé, hravé a odvážné. Pánové jsou s nimi, jakožto s milenkami, zpravidla velmi spokojeni. U zrzek nejsou vyloučeny ani jisté umělecké sklony a cit pro především výtvarné umění. Většinou zrzavé ženy umí také velmi dobře ladit a kombinovat barvy na oblečení a doplňcích.

<<<Předchozí kapitola

Autor: Ivanna Benešová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video