Barva vlasů prozradí váš charakter! - 3. kapitola | e15.cz

Barva vlasů prozradí váš charakter! - 3. kapitola

Ivanna Benešová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pokud si žena obarví vlasy na černo, chce být pro své okolí tajemná, mystická a touží po mužích, kteří ji budou dobývat.

<<<Předchozí kapitola

Černovlásky

Ženy s vlasy na černo obarvenými bývají zpravidla tiché povahy, nejsou příliš hlučné a ve společnosti o sobě mnoho neprozrazují.

Pokud už ale narazíte na slečnu či ženu, která má vlasy obarvené na temný odstín, a ve společnosti je velmi zábavná a na pohled vůči všem otevřená a vstřícná, dejte pozor.

Ve skutečnosti je tato její tvář pouze jakýmsi pozlátkem pro okolí. Svou pravou tvář a to, jaká ve skutečnosti je, si nechává uvnitř. A své nejniternější pocity, nálady a touhy, prozrazuje jen těm nejbližším.

Tmavovlasé ženy jsou šarmantní a muži jim snadno podléhají. Vztahy černovlasých žen jsou zpravidla dlouhodobé a vážně míněné. Pánové sice mají tendence je po čase opouštět a hledat si milenky.

Nakonec ale mnoho těchto mužů nevěrníků zjistí, že to, co mají takříkajíc doma, je lepší a jistější. A s oblibou se ke své černovlasé partnerce vrací. Tmavovlasé ženy se vrývají mužům do paměti na hodně dlouhou dobu a těžko se na ně zapomíná.

Tajemná?Autor: Ženy - E15

Hnědé vlasy

Když si žena obarví vlasy na hnědo, je to jako by chtěla okolí říci, že se chce usadit. Čerstvé hnědovlásky touží po rodině, stabilitě, po zázemí.

Preferují klid a pohodlí, před chaosem a hnaním se za vysokými nedosažitelnými cíly. V řadách hnědovlasých žen najdete nejvíce „pohodářek“.

Pohodářka?Autor: Ženy - E15

Tyto ženy jsou zralé, rozumné, dospělé a vědí, co od života očekávají. Muži dají vše, co potřebuje ke štěstí. A samy jsou spokojené tehdy, když vidí, že je spokojena jejich rodina, partner, případně nejbližší přátelé.

Pokud pánové hledají normální, rozumnou ženu, která neloví bohaté podnikatele kvůli penězům, pak by měly vybírat právě v řadách hnědovlásek.

<<<Předchozí kapitola

Autor: Ivanna Benešová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video